>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stargames - promocje ,opinie

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie ma dokladnego opisu .W StarGames sie gra dla gier tam dostepnych,duzych wygranych i darmowych kodow jakie wysylaja depozytorom.Bonus to akurat dla nich najmniej istotna sprawa i ich support nigdy nie odpisze na takie pytania czegos konkretnego ;) . Ten bonus sluzy do tego by miec wiecej kasy na gre i zagrac na wyzszych stawkach.
Dzis w kilku miejscach widzialem wpisy ,ze tez dodawali 10€ do wybranych kont.Bez wyslania kodu tylko prosto na konto
 
K 40

kozas

Użytkownik
Hah, jak za dotknięciem magicznej różdżki, wpisałem tutaj o długim czasie odpowiadania StarGames to zaraz mi odpowiedzili ;p Coś takiego
&quot;bonus należy zastawić w grach, w pierwszej kolejności zastawiany jest
depozyt, pieniądze można wypłacić po obróceniu bonusu czyli
wygenerowaniu wygranej, w przeciwnym razie bonus zostanie odciągnięty
od kwoty wypaty. Bonus widoczny jest przy zleceniu wypłaty jako
pieniądze dodatkowe.
Życzymy udanej gry.&quot;
Czyli wygląda jakby to był obrót x1? Sam nie wiem, ale przynajmniej nie trzeba bedzie sie supportu pytac ile mam jeszcze obrotu robic.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Mozna zobaczyc za jakie stawki ludzie graja w StarGames dzieki opcji Obserwator.500 pln to czesto na 2 spiny lub 2 rozdania pokera daja wiec nie ma ono zadnego znaczenia. Mozliwe,ze calkowicie losowo te vouchery wysylaja bo po tym co ludzie pisza to nie widac w tym zadnej logiki
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
na 100% bonusy są losowo przyznawane. Mam złoty status i poza comiesięcznym jednorazowym bonusem 7 euro nie dostałem już od dłuższego czasu żadnego innego bonusu. Pozatym w tym roku nie dostałem nawet bonusu na urodziny ????
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Nie wiem ile obrotu trzeba zrobić od 1-szej wpłaty+ depozyt ale na pewno więcej niż 3 razy ta suma.Mi się nie udało niestety a zagrałem za ponad 1500zł :].Można było wypłacić nadwyżkę jedynie.Support mają 1/10.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Panowie czy Stargames zawsze wysyła e-mail z powiadomieniem, ze wyplata zostala zrealizowana?
Tak wysyła.
Powiem tak, dostałem to 10 ojro od Stargames zagrałem generalnie chyba raz za całość, wyszło z tego 70 zł. Wypłaciłem bez problemów, tydzień to trwało. Myślałem że trzeba nie wiadomo ile obrócić a tu proszę.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Wiecie może jak długo trwa weryfikacja konta w Stargames? Bo support informuje mnie w dziesięciu językach:
Szanowny Użytkowniku,
dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną. Otrzymaliśmy Twoje zapytanie, nasi współpracownicy dokonają wszelkich starań, aby tak szybko jak to możliwe zająć się Twoją sprawą.
Przy następnych zapytaniach dotyczących tej kwestii prosimy o bezpośrednią odpowiedź na tego maila, w ten sposób ułatwisz nam zachowanie ciągłości korespondencji.
I tak na kazdego maila
Najczesciej do 48 godzin(dni pracujace) .Vouchery dzis rozsylali
Jakie vouchery? Ja w sumie gram tam od wczoraj, polecam pokera znaczy sie nie polecam, bo im wiecej polakow tym gorzej
Przy okazji nowej gry lub promocji wysylaja losowo wybranym osobom darmowe vouchery.Jest o tym napisane w temacie. Edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Ja na Stargames dawno nie robiłem depo a otrzymuje około 1 voucher na 2 miesiące. Ale mam kilku poleconych więc może dlatego. Dzisiaj znowu dostałem 10euro.
Dzis wiele osob dostalo bo promocje na Halloween maja
1000 euro na Halloween – zapewnij sobie swoją działkę!
Punktualnie na rozpoczęcie Halloween masz szansę wygrania olbrzymiego jackpota na Stargames !
Zakręć walcami na naszych zagadkowych slotach Mystic Secrets, The Alchemist i Secret Elixir w dniach od 25 do 31 października i zapewnij sobie udział w naszym jackpotcie w wysokości 1000 euro! Wygrywa 10 graczy, którzy zrobią najwięcej kręceń!
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Wlacz ta nowa wyglada na to ,ze wszystko tak jak bylo w Sizzlingu.Chyba tylko stawki sa mozliwe znacznie wyzsze niz na starej
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jak Stargames nalicza punkty? Muszę ugrać 10.000ptk.
u mnie to zawsze dziwnie jest z tym bonusem od depozytu. Niby karzą ugrać 10000 pkt, a grając trochę na pokerze mogę po krótkim czasie wypłacić bonus + depozyt, a przy tej grze ugram może z 500 pkt.
Zresztą jak widać po wcześniejszych postach nikt sam dobrze nie wie jak jest z obrotem bonusów. A support też nie odpowie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Sprawdzcie pocztę, dostałem takiego maila:

Witaj xxxx!
Czy to nie jest dobry moment, zeby doladowac swoje konto na StarGames?
Wylacznie dla uzytkowników Skrill prezentujemy szczególna promocje: Dla wszystkich graczy na StarGames, którzy w czasie od 13 do 21.11.2012 doladuja swoje konto korzystajac z uslug serwisu Skrill, mamy ogromny bonus 100% o wartosci do 100 euro dodatkowo do dokonanej wplaty!
Skorzystaj z ponizszego linka, doladuj konto przez Skrill, a bonus zostanie natychmiastowo dodany do Twojego konta!
Bardzo istotne jest skorzystanie z linka „DOLADUJ TERAZ“, poniewaz bonus jest przeznaczony wylacznie dla Ciebie i tylko w ten sposób moze zostac przyporzadkowany do Twojego konta!
Troszkę to dziwne, ale ja otrzymałem instant bonus 200%.
 
Do góry Bottom