>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

START - XI edycja Ligi Typerów

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Z dniem jutrzejszym startuje XI Edycja Ligi Typerów, którą sponsoruję firma Bwin.com
Proszę zapoznać się z regulaminem i zasadami konkursu!
 
matihno93 0

matihno93

Użytkownik
No ja jakoś nie widze że zaczeła sie dzisiaj XI edycja, nie ma żadnych meczów to wytypowania. Jeśli jestem w błędzie to niech mnie ktoś poprawi.
Pozdrowienia
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No przecież jak Marcin wszystko zrobi to na pewno konkurs się znacznie ! Trochę cierpliwości ... I Koniec tematu ! Czekamy teraz na odpowiedz ze strony Marcina ! ????

pozdROWienia ????
 
rozaldinho 0

rozaldinho

Użytkownik
może lepiej niech jutro sie ten konkurs zacznie bo dzisiaj jakaś kicha wyszła... Do końca dnia zostały niecałe 3 godz i przecież nikt nie bedzie siedział cały czas przed komputerem i odświerzal stronkę( chyba ???? )
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
wezcie nauczcie sie czytania ze zrozumieniem wreszcie, przeczytajcie 15razy ten regulamin a nie piszecie bez sensu ...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
z checia wezme udzial w tej zabawie przy ktorej mozna zarobic powazne sumki ????

pozdrawiam jak widac trzeba cierpliwie poczekac a nie od razu sie denerwowac ;)
 
L 0

lukaszch

Użytkownik
kolego roY przeczytalem 3 razy ale jestem tu nowy wiec widocznie czegos tu nie rozumiem...wiec zamiast tak pisac lepiej mi wytłumacz..pozdro
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ludzie! oddychajcie... mecze zawsze były podawane w tego typu konkursach w poniedziałek/wtorek... jak jutro wytypujecie nic się nie stanie bo mecze będą rozgrywane wieczorną porą więc wszyscy spokojnie zdążą ????
pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Informacja dla nowych graczy
Mecz pojawiają się przeważnie w poniedziałki wieczorem lub czasami we wtorki. Mecze które podaję odbywają się najprędzej we wtorek w godzinach wieczornych, więc każdy może spokojnie zdążyć. W innych wypadach pojawia się tutaj informacja.
Życzę udanej zabawy
 
bakar 0

bakar

Użytkownik
Czy mecz Mallorca - Real można obstawiać do jego zaczęcia czyli 10.01 godz. 22.00, bo w tabeli jest w dniu dzisiejszym?
pozdrawiam
 
Do góry Bottom