>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Stary temat zbiorowy o Unibet

Status
Zamknięty.
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mam pytanie do ludzi grających w unibet i proszę o jak najszybszą odpowiedź ????
Czy mogę wpłacić pieniądze z konta brata ale już wypłacił na swoje konto :?:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzięki rudaszz. Zachęcam do odpowiedzi również innych którzy grają w unibet lub po prostu znają odpowiedź na oba pytania ????
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli teraz wpłacę 100zł to będzie mnie obejmować jakaś promocja ?
Jeszcze raz proszę o pomoc ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
siema
mam pytanie: ile wynosi minimalny depozyt na unibet? bo ich pomoc mi cos nie odpisuje a nigdzie tego znaleźć nie mogę
Za pomocą Moneybookers: 40 zł
Za pomocą Neteller-a: równowartosc 10 Funtów (GBP)
Za pomocą karty debetowej/kredytowej: 40 zł
Za pomocą przelewy24: równowartosc 15 euro (EUR)
;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem poczcie 100zł do Unibet. Kiedy mam się spodziewać pieniędzy na koncie ? Myślę że w następny poniedziałek powinny być już.
Wpłacaliście już tak do nich ?
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
nie wiem jak pocztą może tak byc że około poniedziałku, przelew w Unibet trwa 2 dni tzn jak wysyłasz dziś masz za 48 godzin lub czasami i szybciej kasę na koncie u buka ;)zauważylem że ostatnio bardzo szybko są księgowane pieniądze, więc wszystko w rękach poczty ,
 
peja 1

peja

Użytkownik
hmm mają jaką promocje aktualnie dla nowych graczy ? bo na stronie ich nie mogłem znaleź ;/
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nie, aktualnie nie mają żadnej promocji. Ja jednak wpłaciłem bo nie będę sie musiał męczyć z obracaniem bonusu.
PS. Pieniędzy wysłanych w poniedziałek oczywiście jeszcze nie ma na koncie ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Widziałem, fajna nawet ale ta stara też fajna była.
Pieniądze wysłane pocztą doszły po pięciu dniach na konto.
Jeśli obstawiam na Unibet na live kto strzeli następnego gola a bramka nie padnie to czy stawka zostanie zwrócona :?:
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Czy bonus 100% jest jeszcze w Unibecie? Jesli tak to do jakiej kwoty? Ile razy trzeba obrocic, jaki minimalny kurs? Nie moge znalesc na stronie ...
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Czy wie może ktoś jak sie obstawia systemami na unibetcie ?? np 2z3 czy 3z5 ??
Odp pls
Pozdro
Normalnie wybierasz mecze i masz pod meczami pojedynczy podwójny one nie są nazwane 3z5 ale z rozpisu da sie wywnioskowac jaki to system.
A Poromo teraz nie ma zadnej w kasynie jest tylko jakas promocja na kasynie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom