>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Statystyka na na stronie UEFA nie poprawna ?

F 0

fred143033

Użytkownik
Witam ! Mam taką sytuację . Postawiłem wczoraj over 60,5 % posiadania piłki man.city. Wczoraj UEFA podawała ze city miało 60 % , dziś już jest 59 % .Zastanawia mnie czy to na pewno poprawna statystyka i czy możliwe jest żeby to jeszcze skorygowali ? Tylko UEFA i flashscore podają wynik 59% a reszta czyli np.sofascore czy duże zagraniczne stacje telewizyjne takie jak BBC,ESPN czy skysport podają 62 % . Mieliście taka sytuacje kiedys ? Troche mi szkoda tego meczu bo nawet fajna suma byla do zgarnięcia ???? dodam jeszcze że statystki praktycznie wszystkich meczu na sofascore i na uefie się pokrywają tylko city się różnią , i to mnie troche dziwi . Ciekaw jestem waszej opini.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
UEFA to oficjalne źródło informacji, statystyk itp. i tylko na tym bukmacherzy się wzorują. Jeżeli UEFA podała takie statystyki to wg. tego będzie rozliczony zakład nawet jeśli są w błędzie a statystyka z Safascora jest poprawna.
 
F 0

fred143033

Użytkownik
Skoro temat jeszcze nie zamknięty to zapytam . Jest waszym zdaniem sens pisać jakieś odwołanie lub poprostu zgłosić do uefy błąd na stronie ? Można coś zdziałać z tym jeszcze ? Nawet oficjalna strona Man city podaje 61.9 %
 
Do góry Bottom