>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona o pokerze i kasynach?

K 84

kpk25

Użytkownik
Witam! ????
No więc mam pomysł aby założyć stronke o kasynach i pokerroomach, tylko zastanawiam się czy to się opłaca? ???? Może ktoś z was prowadzi własną stronke na ten temat? Jak jest z zyskami(glownie chodzi mi o zarobki z reflinków do kasyn i pokerroomow)? ???? No bo w sumie to trzeba płacić za hosting+domena+jakaś dobra reklama w sieci noi nie wiem czy to się zwróci przynajmniej? ????
Co wy o tym sądzicie?
 
M 0

mcdave

Użytkownik
Fakt, masz wszystkie pokertexasy, poker1, acemag, pokernews itd. To troche tak jak z nowa strona o bukmacherach - tyle tego ze nie ma miejsca na inne
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Trzeba zacząć od podstawy, czyli skryptu takiego serwisu, posiadasz go? Wiadomo można postawić coś na ogólnie dostępnym cms&#39;ie, na upartego nawet na blogu, ale jeśli to ma być porządny serwis, to trzeba wykonać skrypt (jeśli potrafisz) albo zlecić jego wykonanie, co wiąże się z kosztami, jednak jednorazowymi.
Dobrze, przyjmując, że masz już postawiony skrypt i został on zaindeksowany w google. Jednak nikt raczej nie odwiedzi twojego serwisu, jeśli zostanie on podczas wyszukiwania wyświetlony na 5 podstronie. Tak więc trzeba stronę wypozycjonować na jakąś chwytliwą frazę, np.: &quot;ND bonuses&quot;, &quot;bonus bez depozytu&quot; itp. itd. Wiąże się to z odpowiednimi działaniami z twojej strony aby wypozycjonować się np. na pierwszą &quot;10&quot; lub możesz zlecić pozycjonowanie profesjonalnemu serwisowi, który się tym zajmuje, oczywiście za pewną opłatą.
Potem to już długa droga do zdobycia &quot;klientów&quot;, którzy będą regularnie odwiedzali twój portal, czyli odpowiednia aktualizacja promocji, nawiązywanie kontaktów z różnymi kasynami, pokerroomami aby zorganizować jakieś promocje z wyłącznością dla ciebie, takie coś przyciąga nowych jak magnes.
Już same koszty domeny+serwera nie są aż tak odczuwalne, przecież taki serwis nie ma jakiś potężnych wymagać, nie musisz tego stawiać na dedyku, gdzie płacisz grubą kasę co miesiąc. Tutaj całe opłaty powinny się zmieścić w granicy 250zł za rok.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Myśle że ze skryptem, hostingiem i pozycjonowaniem nie będzie problemów. A jak to jest z tymi promocjami, które musiałbym organizować? Chodzi tutaj głównie o jakieś freerolle z wstępem głównie dla osób zarejestrowanych w moim serwisie, czy jeszcze jakieś inne promo? Pieniądze na takie freerolle oczywiście muszę pokrywać we własnym zakresie(ze swoich funduszy)? Noi tak wogóle to co ja będę z tego miał? Z czego czerpałbym głównie dochody? Noi oczywiście jak duże one będą? ???? Orientuje się ktoś? ????
 
Do góry Bottom