>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona pokazująca spadki wzrosty kursów

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
edi8 bardzo źle rozumiesz co mam na myśli pisząc to co napisałem ale ok krytykę przyjmuję bo krytykę szanuję.

Życzę Ci byś był dobry w tym co robił i osiągał zyski bo nie chce się sprzeczać kto jest lepszy/gorszy każdy swoją wartość zna.

Dziękuję za stronę.
@699damian&gt;&gt;&gt; gdzie? kto? kiedy?
Nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz , gdyż nie prowadziłem z Tobą żadnej korespondencji...
 
P 5

petmay

Użytkownik
Większość podanych tu stroniczek jest słabiutka. Poza bardzo rozbudowanym azjatyckim nowgolem (np. można eksportować listy kursowe buków-w porywach do ponad 300-określonych meczów do excela), to jeszcze wyróżnia się betbrain. Oczywiście wymieniam te strony w kontekście spadków kursów. Jednak nie jest to taka wygoda , jaka była z txodds (tip-ex), gdy jeszcze był bezpłatny. Generalnie gram wykorzystując głównie dropping, gdyż wahania kursów same w sobie zawierają wiele czynników (tak jak kursy na giełdzie i instrument do nich - analiza techniczna).
Sam od wielu m-cy sprawdzam tzw.skuteczność buków. Chodzi o to, by wyodrębnić buków, u których ruch kursów w najwyższym procencie pokrywa się z późniejszym prawidłowym wynikiem. Dla przykładu: zrzut kursów na 1h, na 0,5h i 10 minut przed meczem. Jeżeli ruch kursów idzie w stronę prawidłowego wyniku, ten buk plusuje. Rzecz jasna, zależy to kto i jak tam obstawia oraz pewnego &quot;czuja&quot; samych buków. Niestety jest to tak pracochłonne, że mogę to sprawdzać tylko wyrywkowo, a programu sam nie stworzę. Wyniki są jednak baaardzo interesujące :razz:.
 
bratriposty 44

bratriposty

Użytkownik
BETBRAIN betting odds from 170+ bookmakers.
TX ODDS market data and continuous updates from over 200 bookmakers and exchanges worldwide.

Betbrain używam częściej niż słowa &quot;dziękuję&quot; i listę bukmacherów jakie sczytuje wymienię wybudzony w środku nocy.Czy ktoś mógłby podać mi wykaz tych objętych mackami TXODDS?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@bratriposty, firma TXODDS co pewien czas umożliwia bezpłatny dostęp do swoich zasobów - w formie weekendowych triali.
Przeczytaj np. https://www.facebook.com/events/311479592377360/
Tak więc napisz do nich a dowiesz się o terminie takiego następnego okienka.
...............
Zobacz też firmy bukmacherskie - jak piszesz - &quot;objęte mackami&quot; wprawdzie innego serwisu niż TXODDS, bo ODDSMINER http://www.oddsminer.com ale oni w swym zainteresowaniu mają w zasadzie te same firmy...
Tu są one alfabetycznie uporządkowane:
http://www.oddsminer.com/FeedCoverage.aspx
Pozdrawiam
 
B 0

black_sabbath1

Użytkownik
generalnie mam wybrany mecz/zdarzenie i od tego jest kilka/kilknaście opcji róznego typowania, a czy jest jakaś wyszukiwarka w której wybieramy opcję jaka nas interesuje i wtedy pokazuje nam mecze z naszą opcją ?
np; interesuje mnie over 4,5 kartki w meczu i od tego p kazuje mi mecze i kursy wybranego przezemnie kryterium ?
wg tego co tu jest podawane to nie ma takiej wyszuk.
 
Do góry Bottom