>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strony zawierające zestawienie kursów bukmacherskich

G 8

gordon-shumway

Użytkownik
Witam.

Nie wiem czy dyskusja na temat stron zawierających zestawienie kursów bukmacherskich (jak np. oddsoddsodds, oddsportal, betbrain, betexplorer etc.) gdzieś na forum już wrze (jeśli tak to przepraszam, ale znaleźć takiego tematu nie mogę), a z racji tego że ta kwestia wyjątkowo interesuje mnie w ostatnim czasie to postanowiłem utworzyć temat.

No ale wróćmy do meritum. Niezależnie od tego na którą stronę z takimi zestawieniami wejdziemy, natkniemy się na informację o tym, że aby uzyskać dostęp do większej liczby bukmacherów należy się zarejestrować.

Tajemnicą nie jest również to, że nie wszystkie tego typu serwisy oferują np. możliwość wglądu w archiwum kursów.

W związku z powyższym mam kilka pytań:

1. Czy rejestracja w serwisach wyżej wymienionych i korzystanie z nich jest w pełni darmowe?

2. Z czym wiąże się rejestracja w takich serwisach?

3. Który z serwisów oferujących zestawienie kursów bukmacherskich, przedstawiający możliwie najbardziej przejrzyście, najprościej i najdokładniej sposób ich kształtowania jest najlepszy?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1. Czy rejestracja w serwisach wyżej wymienionych i korzystanie z nich jest w pełni darmowe?
Darmowe , przynajmniej z tej strony co ja korzystam.
2. Z czym wiąże się rejestracja w takich serwisach?
Od czasu do czasu pewnie coś Ci podeślą na e-maila. Jakieś ciekawostki ????
3. Który z serwisów oferujących zestawienie kursów bukmacherskich, przedstawiający możliwie najbardziej przejrzyście, najprościej i najdokładniej sposób ich kształtowania jest najlepszy?
ja korzystam z tego drugiego co wymieniłeś i wszystko jest okej.
 
G 8

gordon-shumway

Użytkownik
Jeśli tak to super. Powiedz mi jeszcze czy można bezproblemowo usunąć konto, jeśli z czasem zajdzie taka potrzeba?
tego to Ci nie powiem , ale zajrzałem na szybko i nie widzę takiej opcji. Ale myślę , ze nie będziesz miał takiej potrzeby ;) / Konrad
 
G 8

gordon-shumway

Użytkownik
Oby nie było, ale wiadomo że jeśli nie ma takiej możliwości to chociażby z uwagi na to, że przeróżne zapisy (niekoniecznie korzystne dla użytkownika) można wprowadzić jest to jakieś ryzyko.
 
Do góry Bottom