>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS - błędne rozliczenie kuponu.

hayto 631

hayto

Użytkownik
Witajcie.

Zagrałem kupon LIVE dotyczący Formuły 1.

Kto lepszy? Kvyat - Alonso 2 @ 2.35

Danił Kvyat ukończył wyścig na 56 okrążeniu, zaś Fernando Alonso na 68 okrążeniu. Z regulaminu bukmachera wynika jasno:

Wynik Wyścigu (Pojedynek Par): Zakłady zostaną rozstrzygnięte na podstawie oficjalnej
klasyfikacji. W sytuacji gdy żaden z zawodników nie ukończy wyścigu, o zwycięstwie
decydować będzie liczba ukończonych okrążeń.
Jeśli obydwaj kierowcy ukończyli taką samą
liczbę okrążeń i nie skończyli wyścigu, zakłady będą nieważne.
Więc sytuacja jest jasna to Alonso jest zwycięzcą tej pary.

Moja stawka w tym kuponie wynosiła: 790 zł
Do wygrania miałem 1633.72 zł.

Otrzymałem zwrot stawki za ten zakład po zakończeniu wyścigu (w trakcie wyścigu bukmacher oferował cashout w wysokości 1633.72 zł, lecz nie można było z niego skorzystać, gdy klikałem wyskakiwał błąd - to było już po tym jak Kvyat zakończył wyścig).

Napisałem na email do bukmachera STS przedstawiając powyższe argumenty oraz punkt regulaminu i otrzymałem przezabawną odpowiedź. Brzmi ona następująco:

Szanowny Kliencie,

Zakład ten został rozliczony jako zwrot, ponieważ kupon został zawarty już po starcie wyścigu. W tym momencie nie powinien on już być dostępny do przyjęcia. Dlatego Dział Analiz musiał dokonać jego rozliczenia jako zwrot.
Co jest oczywiście kłamstwem, ponieważ:
1. Zakład zagrałem LIVE
2. W momencie ładowania zakładu kurs spadł do 2.05, więc było wahanie kursów.
3. W trakcie wyścigu były oferowane zakłady typu &quot;Kto lepszy&quot; w tym para Kvyat - Alonso, tak jak napisałem wyżej najpierw kurs spadł do 2.05, a po 2-3 okrążeniach kurs wrócił do 2.35.
4. Pojawiała się opcja cashout z której nie można było skorzystać.

Czy miał ktoś z was kiedyś taki problem z tym otóż bukmacherem? Reakcja na moje maile jest następująca:
Przekazaliśmy Panu informacje jakie w tej sprawie podał Dział Analiz na podstawie weryfikacji Pańskiego kuponu.
Nic sobie z tego nie robią, ja się czuje jawnie oszukany na 843.73 zł, bo innego słowa na to nie ma. Czy ktoś z was składał pisemną reklamacje do tego otóż bukmachera? Jakie efekty? Oczywiście obiorę taką drogę, bo co mi pozostało.

Chce się z wami podzielić/poznać wasze opinie i przestrzec przed tym pseudo bukmacherem.

Poniżej przedstawiam screen z cashoutem:
 
P 402

plastelina

Użytkownik
mam to samo, opisałem w temacie sts - opinie
chujoszek company łże jak bura suka -co ciekawe u mnie wytłumaczenie było zupełnie inne:
Z informacji jakie posiadam wynika, że zakłady zostały rozliczone po kursie 1,00 z powodu braku aktualizacji kursów wynikających z problemów technicznych dostawcy relacji. Zakłady zostały rozliczone zgodnie z punktem Regulaminu 16.9.3 :grin:
zagrałem łącznie 3 zakłady: dwa zakłady o 20-02 i 20-03 i trzeci o 20-25

1. hm. oglądałem transmisję na eleven nie stwierdziłem żadnych problemów technicznych
2. zakłady zagrane w odstępie ponad dwudziestu minut - dwa razy sts miał problem na łączach ???
3. zwrot nie został dokonany bezpośrednio po stwierdzeniu przez bukmachera rzekomych &quot;problemów technicznych&quot; tylko ponad godzinę później, tak się dziwnie składa,że tuż po wyścigu gdy rezultat był znany - rozumiem, że w przypadku wtopy problemów technicznych by nie było
4. moje osobiste zdanie - pseudoanalityk walnął babola i czekał na wynik licząc na pozytywny obrót sprawy, poszło nie po jego myśli i próbuje z tego wybrnąć robiąc graczy w ch...
BTW Hayto dostał zwrot na live bo zakład był po starcie wyścigu - a to dobre - w ten sposób można anulować wszystkie zakłady na live
 
Do góry Bottom