>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sts jak grać?

N 5

nka

Użytkownik
Witam mam zamiar jutro iść do STS i obstawić sport xD
A więc tak moje pytanie brzmi bo mam zamiar obstawić dużo meczów :
System akumulacyjny - to musi wygrać obojętnie kto i dostane kase ? o co z nim chodzi ?? Bo ja obstawiłem np :
Adamek - Gołota no to - 1 - 10 zł - do wygrania mam 13 zł
Cracovia - odra w - 1 - 10 zł - do wygrania 25 zł
ble ble ble- blebelbe- 1 - 5 zł
bleb lbelbel- belble- 1 - 5 zł
blebel-bleble - 1 - 4 zł
belbebe- lbelbel - 1 -4 zł

i moje pytanie bo mam do wygrnaiania coś 289 zł i nie wiem czy muszą wygrać wszyscy czy ktoś sam tylko ??
Proszę o szybką odpowiedź
i np na kuponie STS to się pisze ( pozycja - to numer sportu, typ - to 1 albo x albo 2, i jeszcze jedna kratka wolna to tam kwote jaką obstawiam ?)

Rodzaj zakładu akumulacyjny napisałem
Proszę o szybką odpowiedź.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Rodzaj zakładu akumulacyjny napisałem jeśli tak napisałeś to wszyscy muszą wygrać a co do tej kwoty którą chcesz zagrać nie musisz tam pisać podchodzisz do babki która wklepuje te typy na kompa i mówisz jej poprostu za ile chcesz grać jak coś to pytaj ???? POZDRO
 
N 5

nka

Użytkownik
nie chce żeby wszyscy wygrali tylko tam byle kto obojętne mi to ????
NP wygrają mi 2 obstawianki to co musze napisać
??
PS: Lepiej obstawić każdy typ osobno na innym kuponku ??? Np że jak coś tam wygra to dostaje kase od kopa ??
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
tak możesz grać single lub więcej tylko jak zagrasz jeden mecz na jednym kuponie lepiej wejdzie ale z drugiej strony mniej kasy zarobisz niż byś na jednym kuponie więcej zdarzeń postawił
&quot;NP wygrają mi 2 obstawianki to co musze napisać&quot; to po prostu napisz aby te dwa typy na jednym kuponie ????
 
N 5

nka

Użytkownik
ej a np mam 6 meczów i daje rodzaj zakładów POJEDYŃCZY i mam te 6 zakładów na 1 stronie kupona to byle kto wygra i dostaje kase ? tak ??
 
N 5

nka

Użytkownik
i jaki jest maxymalny czas do odbioru wypłaty ?? bo obstawiłem mecze na cały tydzień od dzisiaj do następnej środy ???? ?? co za tydzień w środe pójde i odbieram kase co się nagromadziła ?
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
jak wygra np 1 mecz to dostajesz za ten mecz kase im więcej meczów wygrasz tym więcej kasy wygrasz pojedyncze typy oznaczają że na każdy z 6 zakładów stawiasz stawki osobno na pierwsze zdarzenie itp ????
Masz 30dni na odebranie pieniędzy jeśli wygrasz
 
N 5

nka

Użytkownik
O to właśnie to chciałem ???? Dzięki za pomoc ????
Czyli jak obstaiwam 10 zł na cracovie to wygrać moge 25 zł
10 zł na adamka to - 13 zł
5 zł na bvdb to - 10
5 zł bab- to 10
i tak do końca tylko że osobno ????
Dziękówa ????
 
N 5

nka

Użytkownik
Postawiłem mam 2 kupony i mam na 1 Cracovia vs oDra ( jednak obstawiłem na odre ???? )
na drugim kuponie mam Adama i gołote (typ adamek)
I moje pytanie na kartkach pisze akumulacyjny ale obstawiam że mam tak jak chciałem każde jest osobno i jak ktoś wygra to dostaje kase ;) ??
 
N 5

nka

Użytkownik
a i jeszcze jedno dzisiaj byłem w 4 stsach i powiedziano mi że nie moge zagrać bo nie mam 18 lat i dowodziku, wbiłem do 5 stsa i postawiłem wszystko na legalu. Czy teraz może mnie sprawdzić baba czy mam 18 lat czy raczej nie sprawdzi w przypaku wygranej ??
Ale to jest głupie w lotka nie trzeba 18 lat a w sts trzeba.
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Nka jak wygrasz to nie może ci sprawdzić dowodu bo postawiłeś zakłady jak nie chciała przed postawieniem zakładów to nie może go chcieć po wygranych ????
 
N 5

nka

Użytkownik
Witam jaki jest maxymalny czas odbioru kasy ?? ile mam czasu na odbiór kasy bo kumpel mi mówił że 3 dni ? a na stronie głównej pisze 30 dni i ile więc mam tego czasu ?
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Witam jaki jest maxymalny czas odbioru kasy ?? ile mam czasu na odbiór kasy bo kumpel mi mówił że 3 dni ? a na stronie głównej pisze 30 dni i ile więc mam tego czasu ?
Sam sobie odpowiedziales na to pytanie...
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Nka jak wygrasz to nie może ci sprawdzić dowodu bo postawiłeś zakłady jak nie chciała przed postawieniem zakładów to nie może go chcieć po wygranych ????
...jakieś 6 lat temu jak śmigałem jeszcze do gimnazjum, miałem taki przypadek w totomixie, że kolesie wklepywali kupony ludziom jak leciało - normalka. Zwykle nie miałem problemów z wypłatą [był to wygrane dość małe, za gówniarza za 2zł wygrać np. 20, to było naprawdę coś] Pewnego razu kiedy na kuponie nazbierało się tego więcej [jakieś 100zł]. Usłyszałem prośbę o pokazanie dowodziku... 0o Zatem nieprawda to co napisałeś????
 
Do góry Bottom