>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Jak sprawdzić wynik wydarzenia sportowego znając numer zakładu oraz numer tygodnia z ulotki kursowej STS?
Należy wybrać &quot;Wyniki&quot; w górnym menu serwisu STS, po czym wybrać zakładkę &quot;Numer zakładu&quot; w lewym menu serwisu. W wyświetlonym formularzu wpisujemy numer zakładu, numer tygodnia oraz rok w którym odbyło się dane wydarzenie.
Jak sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych wybranej dryżyny/zawodnika?
Należy wybrać &quot;Wyniki&quot; w górnym menu serwisu STS, po czym wybrać zakładkę &quot;Drużyna Zawodnik&quot; w lewym menu serwisu. W wyświetlonym formularzu wpisujemy nazwę wybranej drużyny/zawodnika i klikamy &quot;&gt;&quot; lub &quot;Pokaż wyniki&quot;
Jak sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych wybranych dyscyplin z określonego przedziału czasowego?
Należy określić przedział czasowy wydarzeń poprzez wpisanie w pola &quot;od&quot; oraz &quot;do&quot; odpowiednio daty początkowej oraz końcowej (format daty: dd-mm-rrrr), zaznaczyć pola przy wybranych dyscyplinach oraz kliknąć przycisk &quot;Pokaż wyniki&quot;. W celu określenia zakresu czasu możemy posłużyć się kalendarzami, do których dostęp uzyskujemy klikająć w odpowiednie przyciski &quot;&gt;&quot; znajdujące się obok pół &quot;od&quot; i &quot;do&quot; w lewym menu serwisu.
Jak sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych z aktualnego/poprzedniego tygodnia?
Należy wybrać &quot;Wyniki&quot; w górnym menu serwisu STS. Po załadowaniu strony należy kliknąć w odnośnik &quot;z bieżącego tygodnia &gt;&gt;&quot; lub &quot;z poprzedniego tygodnia &gt;&gt;&quot; znajdujący się w lewym menu serwisu.
Jak sprawdzić kursy wydarzeń, w których np. kurs na wygraną danej drużyny ma określoną wartość?
Należy zaznaczyć pola przy interesujących nas dniach, dyscyplinach oraz przejść do zakładki &quot;Wysokość kursu&quot; w celu określenia wysokości typów.
Jak sprawdzić kursy wydarzeń z wybranych dyscyplin na dany dzień?
Aby sprawdzić kursy wydarzeń sportowych w określonej dyscyplinie na dany dzień należy zaznaczyć w menu po lewej stronie serwisu odpowiednie pola przy nazwach wybranych dyscyplin, zaznaczyć pola przy nazwach interesujących nas dni oraz kliknąć przycisk &quot;Pokaż kursy&quot;. W przypadku nie zaznaczenia żadnego z dni wyświetlona zastania cała oferta kursowa z całego tygodnia.
 
R 5

radziqq

Użytkownik
Witam mam pytanie jeżeli zagrałem kupon i mecz został przełożony to jak to jest liczone i w ogolę mam czekać teraz aż dany mecz się odbędzie czy co??? jak coś chodzi o mecz &quot; Bayer 04 Leverkusen II Vs Sportfreunde Lotte &quot; i co teraz? ;]

Pozdrawiam
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W przypadku, gdy jeden z meczów typowanej grupy nie odbędzie się, zostanie przerwany, lub przełożony na termin dalszy niż 2 kalendarzowe dni, grający otrzymuje zwrot stawki.
Nie wiem jak jest w tym przypadku ale dostaniesz zwrot jeśli mecz, nie zostanie rozegrany w ciągu 48 godzin od pierwotnych ustaleń ????
 
S 0

swkkmn

Użytkownik
Ja mam pytanie troszkę z innej półki. Kilka lat temu grałem w STS i można było kupić gazetkę. Moje pytanie brzmi czy dalej jest w sprzedaży? Jeśli tak to w które dni wychodzi i jaka cena? Cotygodniowa jest?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak, ten tygodnik nadal wychodzi - ale teraz już nie w poniedziałki a we wtorki i kosztuje chyba 3,5zł.
Napisałem:chyba, bo sam nie gram w STS ale znajomi gracze przynoszą z sobą do Totolotka... ????
Pzdr.
edi8
.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A w jakim czasie do rozpoczęcia zdarzenia można je obstawiać w STSie?
Przed rozpoczęciem.
Co to za pytanie?
Jeśli mecz jest planowany na 15, buk go tak wystawia i do 15 można zagrać.
Pewnie zdarzają się sytuacje gdy mecz jest zdejmowany nieco wcześniej ale pewnie tylko gdy dokładna godzina rozpoczęcia nie jest pewna
 
foltest 0

foltest

Użytkownik
Pytałem bo nie wiem czemu ale myślałem, że zdarzenie należy tam obstawiać jakiś tam czas przed rozpoczęciem, ale widocznie coś mi się ubzdurało. Tak czy inaczej, dzięki za odpowiedź.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Bo tak jest max 5min przed spotkaniem jesli spotkanie jest ustawiona na 15. To mozesz go zagrac najpozniej o 14:44 i 59sekund ????
Jesteś przekonany?
Od zawsze bazuję na bukach internetowych ale i do STS zdarzało mi się trafić parę razy.
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją zeby mi nie przejęto rozpoczynającego się za chwilę meczu ale jeśli masz rację to...
Foltest - wielkie sorry za wprowadzenie w błąd
 
marco 17

marco

Użytkownik
Jesteś przekonany?
Od zawsze bazuję na bukach internetowych ale i do STS zdarzało mi się trafił parę razy.
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją zeby mi nie przejęto rozpoczynającego się za chwilę meczu ale jeśli masz rację to...
Foltest - wielkie sorry za wprowadzenie w błąd
Obecnie każde zdarzenie w STS trzeba obstawić na 5 min. przed rozpoczęciem. Spotkanie rozpoczyna się wszędzie o 15,a w STS 14:55.
 
E 0

eniee1946

Użytkownik
Mam takie pytanie,jak się liczy jeśli np. w systemie 6 z 11 zostanie odwołany jeden mecz? Liczą wtedy jak system 6 z 10 czy może liczy sie go jak wygrany po kursie 1.00 ????
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam takie pytanie,jak się liczy jeśli np. w systemie 6 z 11 zostanie odwołany jeden mecz? Liczą wtedy jak system 6 z 10 czy może liczy sie go jak wygrany po kursie 1.00 ????
Liczą ten odwołany mecz po kursie 1,00 i dalej masz system 6 z 11 , chyba że ten odwołany mecz odbędzie się w przeciągu najbliższych 48 godzin to firma może czekać na rozegranie tego meczu.
 
rons 2

rons

Użytkownik
mam proste pytanie :
nie grałem jeszcze w stsie i nie wiem czy jak jest stawka 2 zł. , a na kuponie typuję wyniki czterech meczy to płacę za kupon 2 zł. czy też za każden z czterech meczy po 2 zł. czyli razem 8 zł. za kupon ?
 
L 0

lts

Użytkownik
Witam!
Jaki jest najmniejszy system do zagrania w STS? Można grać normalnie 1z, 2z &#39;n&#39; i jaka jest jego minimalna stawka.
W kalkulatorze na stronie niby jest możliwość wyboru systemu - są wszystkie możliwe do zagrania, ale totalnie jakieś dziwne obliczenia robi. Dotyczy to tylko zakładów rozpisowych. Też tak macie?
Pytam się bo nie chcę iść do punktu z kuponem WWW i mi go nie przyjmą ????
A i jeszcze pytanie jedno: jak szybko rozliczane są kupony?
Dzięki za pomoc i pozdrawiam
 
J 6

josed

Użytkownik
Podstawa 2 zł.
Jak już zrobisz kupon na necie to Ci go wyślą, bo będzie oznaczało to, że jest dobrze zrobiony.
Jak szybko? Kilka godzin. Dokładnie nie wiem, raz wypłacili mi chyba po 5. Więc może być coś w tych okolicach.
 
Do góry Bottom