>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
15 minut w punkcie.
Niestety nie 15, a regulaminowe 5 minut. Dokładnie po 300 sekundach system blokuje możliwość stornowania kuponów.
Specjalnie dla wygody klientów jakiś czas temu wprowadziliśmy tzw. ekran dla klienta, na którym możliwy jest podgląd wprowadzanych przez pracownika spotkań. Można na bieżąco kontrolować czy nie pojawiają się jakieś błędy lub korygować swoje typy. Wkrótce pojawią się tam również dodatkowe, ciekawe opcje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
simon999
Jeśli pytasz o limity stawki na kupon to nie ma sztywnej bariery. Spokojnie założysz się za 500, 1000 czy nawet sporo więcej aczkolwiek podczas autoryzacji dział Analiz może jakiegoś kuponu nie przyjąć. Wszystko zależy od wielu czynników.
Dlaczego?
Otóż eSport jest jeszcze stosunkowo młodą dziedziną w bukmacherce. Godziny rozpoczęcia spotkań czasem zmieniają się jak w tenisie. Momentami mają miejsce jakieś zdarzenia, o których dowiadujemy się w ostatniej chwili lub też ranga danego turnieju czy zawodów nie jest zbyt duża, a co za tym idzie pojawia się dodatkowe ryzyko.
Oczywiście w przypadku największych turniejów jak IEM czy Dreamhack, gdzie nad przebiegiem czuwa oficjalny organizator na pewno ewentualne limity będą wyższe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 0

koksikski

Użytkownik
Witam wczoraj postawilem w sta zaklad maxi kombi
Obstawilem 8 zdazen - 2 pewniaki + 4z6 - zaznaczam ze wpisalem stawke tylko przy opcji 4z 6 pozostalem stawka byla 0 . Ogolna stawka byla 90 zl i wyliczona wygrana przez sts to 215 zeta tak jak przewidzialem siadly dwa oewniaki i z pozostalych zdarzen 4 z 6 i moja wygrana to 11 zeta ... O co kaman??
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Obstawilem 8 zdazen
Chyba jednak zdarzeń...
Ewidentnie nie znasz reguł gry systemowej.
System 4z6=15 zakładów.
Przy ogólnej stawce 90zł, 90/15=6 i tyle wynosi stawka każdej z tych 15 kombinacji 2P+4, a Ty trafiłeś tylko 1 taką kombinację 2P+4, graną stawką 6zł.
Ako tych 2P+4 trafionych zdarzeń musiało być bardzo niskie, skoro wygrana to tylko 11zł.
To wyliczenie ew. łącznej wygranej 215zł odnosiło się do sytuacji, w której trafiłbyś wszystkie typy 2P+6, one zaś utworzyłyby 15 różnych wygranych kombinacji 2P+4 i wtedy ich suma dałaby te 215zł, a przecież trafiłeś tylko 1z15 kombinacji 2P+4.
Średnia wygrana za taką kombinację wynosiłaby tu 215/15=14.33zł, a więc ta kombinacja którą trafiłeś wygrywając 11zł, wiele od niej nie odbiega.
Gdybyś podał numer kuponu lub przynajmniej kursy tych zdarzeń, to moja odpowiedź byłaby bardziej precyzyjna, bo oparta o kursy faktycznie zagranych zdarzeń.
 
M 19

magic-bean

Użytkownik
A mogę prosić żeby mi ktos napisał jak wygląda gra z zagranicy? Wyjeżdżam teraz na kilka dni i zastanawiam się czy puszczenie kilku kuponów z zagranicznym ip nie będzie miało potem jakiś konsekwencji? Dziękuję z góry za odpowiedź ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@Magic Bean
Zgodnie z obowiązującymi przepisami przyjmowanie zakładów jest możliwe tylko na terytorium RP.
Niestety w obecnych czasach adresy ip często bywają mylne lub niejednoznaczne dlatego przed przyjęciem zakładu możesz zostać zapytany czy przebywasz w granicach naszego Państwa.
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
Szukam w internecie pewnej informacji (stswsparcie wie o co come on:razz ???? i w między czasie natknąłem się na zapis waszego regulaminu:

3.13. &quot;Kiedy Klient zawiera wielokrotnie ten sam zakład, wszystkie te zakłady mogą być traktowane jako jeden. W takiej sytuacji wszystkie zakłady, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu, będą unieważnione. Wiele zakładów zawierających to samo zdarzenie może być również potraktowane jako jeden. W takiej sytuacji STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich takich zakładów, za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu.&quot;

3.15. &quot;W sytuacji gdy wiele kuponów akumulowanych, zawierających identyczne lub bardzo podobne typy, zostanie zawartych przez różnych ale powiązanych klientów w krótkim czasie, STS zastrzega sobie prawo do unieważnienia tych zakładów, nawet jeśli zakłady te zostały już rozstrzygnięte&quot;

Czy te absurdalne zapisy są naprawdę w waszym regulaminie? czy to jakiś żart?
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@paragraf200
Nie wiemy o co &quot;come on&quot; i zalecamy zachowanie spokoju podczas eksploracji internetu. Często treści na jakie można trafić nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym ;)
Treść naszego Regulaminu Internetowych Zakładów Bukmacherskich jest ogólnodostępna bez specjalnych poszukiwań. Znajdziesz pod tym linkiem:
https://www.sts.pl/pl/customer-service/regulamin/
 
P 16

paragraf200

Użytkownik
@paragraf200
Treść naszego Regulaminu Internetowych Zakładów Bukmacherskich jest ogólnodostępna bez specjalnych poszukiwań. Znajdziesz pod tym linkiem:
https://www.sts.pl/pl/customer-service/regulamin/
rzeczywiście sprawdziłem i okazało się że to prawda. Bardzo fajny sposób na wycięcie ludzi którzy będą was ogrywać. Zawsze możecie powiedzieć że ktoś puścił podobny kupon :grin: i wy się nazywacie legalny bukmacher
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Niedawno będąc za granicą poleciłem dwójce znajomych by zagrali sobie pozycje obarczoną limitem 100 zł na kupon. Zakłady zostały przyjęte za parę stówek ale pozycja nie siadła. Do tej pory nie mają zwrotu ???? nie wiem czemu? Na jakiej podstawie można przyjąć zakład a później gdy jest wygrany anulować?
Taki zapis to jakiś żart legalny bukmacherze
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niedawno będąc za granicą poleciłem dwójce znajomych by zagrali sobie pozycje obarczoną limitem 100 zł na kupon. Zakłady zostały przyjęte za parę stówek ale pozycja nie siadła. Do tej pory nie mają zwrotu ???? nie wiem czemu? Na jakiej podstawie można przyjąć zakład a później gdy jest wygrany anulować?
Taki zapis to jakiś żart legalny bukmacherze
Opisz kiedy był zakład zagrany, ile mija od tego czasu itd.
Bo wrzucić każdemu do ogródka kamień jest prosto tylko warto dodać kilka szczegółów.
 
Do góry Bottom