>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Opisz kiedy był zakład zagrany, ile mija od tego czasu itd.

Bo wrzucić każdemu do ogródka kamień jest prosto tylko warto dodać kilka szczegółów.
Widocznie nie zrozumiałeś ironii. Zakłady przegrane, jednak według regulaminu to zmowa bo więcej graczy i te same pozycje więc jeśli mogą anulować wygrane gdy wynik jest znany to może przegrane kupony też mogą ???? . Tak by było sprawiedliwie. Według regulaminu nie można dzielić się wiedzą z nikim a grać za większą stawkę się nie da bo ci nie przyjmą zakładu przez limity. Jeśli puścisz to samo kilka razy to mogą zrobić zwrot bo tak im się podoba
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
rzeczywiście sprawdziłem i okazało się że to prawda. Bardzo fajny sposób na wycięcie ludzi którzy będą was ogrywać. Zawsze możecie powiedzieć że ktoś puścił podobny kupon :grin: i wy się nazywacie legalny bukmacher
Wygląda na to, że jednak nie zajrzałeś do obowiązującego aktualnie regulaminu. Przytoczona przez ciebie treść punktów 3.13 i 3.15 tam nie występuje. Sprawdź raz jeszcze ;)
Ogólnie rzecz biorąc polecamy lekturę Regulaminów bez względu na to z usług jakiego bukmachera korzystacie. Pozwoli to na pewno uniknąć ewentualnych nieporozumień jak i poszerzy spektrum wiedzy, by móc obiektywnie spojrzeć na sprawę.
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Trochę szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, bo jest może trochę niestandardowe, ale czy STS wysyła jakieś listy na adres podany przy rejestracji? Bo gram sobie już jakiś czas, chciałbym zrobić sobie konto, ale nie chcę, żeby wiedzieli o tym przy okazji wszyscy domownicy ;-)
I głupie pytanie - muszę odbierać ten bonus dla nowych graczy, jeśli nie chcę? ???? Nie mam czasu się bawić w takie rzeczy, tylko grać po swojemu ;-)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Trochę szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, bo jest może trochę niestandardowe, ale czy STS wysyła jakieś listy na adres podany przy rejestracji? Bo gram sobie już jakiś czas, chciałbym zrobić sobie konto, ale nie chcę, żeby wiedzieli o tym przy okazji wszyscy domownicy ;-)
I głupie pytanie - muszę odbierać ten bonus dla nowych graczy, jeśli nie chcę? ???? Nie mam czasu się bawić w takie rzeczy, tylko grać po swojemu ;-)
Mam tam już dość długo konto, żadna korespondencja nie przychodziła, jak zresztą od żadnego innego buka nic nie przyszło. A bonusu nie musisz odbierać, po prostu przy rejestracji zaznaczysz, że nie chcesz bonusu, bo chyba taka opcja jest, nie kojarzę dokładnie, a nawet jeśli nie ma i przyznaliby Ci bonus, to podbijasz na chat i piszesz, że nie chcesz bonusu i sprawa załatwiona ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@zippedin Tak, jak wspominał @piotrex007 nie wysyłamy korespondencji na adres podany podczas rejestracji. Kontaktujemy się z Graczami drogą mailową. A ewentualne nagrody z konkursów wysyłamy do wskazanego przez Gracza Punktu STS.
Jeśli zaś chodzi o kwestię bonusu - wystarczy, że przy 3. kroku rejestracji nie odznaczysz pola: &quot;chcę otrzymać swój bonus startowy&quot;. Wtedy też nie będziesz korzystał z promocji ????
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Okej, ostatnie pytanko:
Jak już założę konto i zrobię jakiś zakład przez Internet i coś wygram, to odbiór nagrody jest możliwy w punkcie STS czy tylko przez przelew na konto bankowe? ???? A jeśli jest możliwy to jak to się odbywa?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Okej, ostatnie pytanko:
Jak już założę konto i zrobię jakiś zakład przez Internet i coś wygram, to odbiór nagrody jest możliwy w punkcie STS czy tylko przez przelew na konto bankowe? ???? A jeśli jest możliwy to jak to się odbywa?
Jeśli zakładasz konto internetowe to jedynie przelewem, w punkcie nie jest możliwe odbieranie nagrody co wygrasz na internecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Dziś idę zrobić konto i już wam 4 liter nie zawracam, last last last thing: przy rejestracji podaję jakiś numer konta bankowego czy dopiero potem? Jeśli tak - można go potem zmienić?
 
K 3

kryst16

Użytkownik
Witam...
Czy jest możliwość przywrócenia konta na STS online? W sensie ponownego jego otwarcia?
Zamknąłem je ponad rok temu ale teraz widzę, że jest dużo transmisji On-Line która można oglądać tylko po zarejestrowaniu.
Gdzieś czytałem, że nie da się ponownie otworzyć po zamknięciu ale nie jestem pewien.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@zippedin - Przy rejestracji musisz podać numer konta bankowego. Możesz go jednak zmienić w dowolnym momencie, wchodząc w ustawienia swojego konta w STS.pl.
@kryst16 - By przywrócić konto na STS.pl musisz zgłosić się do nas przez pomoc online lub wysyłając maila na [email protected]. Podaj w mailu swoje dane - pomożemy ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
WsparcieSTS:
Jak długo bedzie &quot;lezala&quot; wasza strona ?
Odpowiem CI ja że około 15:20 bez problemowo mogłem się zalogować na ich stronęm więc nie wiem.
a Tak przy okazji dostałem dzisiaj ciekawego maila o STS EKSTRAKLASIE poszerzają nagrody, dostał to ktoś podział teraz prezentuje się tak ..
11-20 - voucher 50 PLN na grę w STS.pl
21-30 - voucher 30 PLN
31-40 - voucher 20 PLN
41-50 - voucher 10 PLN
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Ile trwa założenie konta w punkcie ? Wypełnia się wniosek i pokazuje dowód tylko i można grać ? Czy Pani w punkcie robi zdjęcia, skany dowodu i potem dopiero jest jakaś weryfikacja ?
 
A 14

anu

Użytkownik
Pani nie robi zdjęć.
Wypełniasz formularz i dajesz pracownikowi razem z dowodem osobistym.
Pracownik sprawdza zgodność danych i zakłada konto.
Maksymalnie trwa to kilkanaście minut.
 
A 14

anu

Użytkownik
Nie, nie jest.
Dowód skanujesz, jeśli zakładasz konto internetowe sam. Jeśli robi to pracownik w punkcie, to wtedy on weryfikuje Twoje dane.

Potrzebny jest tylko wypełniony formularz i dowód osobisty do wglądu.
 
Do góry Bottom