>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Witam, chce sobie założyć konto w sts i mam pytanie, czy założenie jest darmowe i po co im mój pesel? nie za dużą chcą tych danych? nikt nie miał problemu z tym jak coś?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Witam, chce sobie założyć konto w sts i mam pytanie, czy założenie jest darmowe i po co im mój pesel? nie za dużą chcą tych danych? nikt nie miał problemu z tym jak coś?
Zalozenie jest darmowe. Poczytaj o bonusie od pierwszego depozytu.
PESEL w celu weryfikacji, będziesz też musiał wysłać skan dowodu osobistego.
Z tym nie ma żadnych problemów.

Aczkolwiek firma sts niby chce konkurować z innymi bukmacherami, lecz coś im nie wychodzi(poczytaj np ostatnie posty z tematu wpłaty/wyplaty)
Ich obrońca WsparcieSTS też gdzieś zniknął .
 
A 14

anu

Użytkownik
Najprościej założyć konto internetowe w punkcie STS.
Wypełniasz formularz, pokazujesz dowód osobisty do weryfikacji i gotowe.
Nie musisz wtedy wysyłać skanu dowodu.
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Zalozenie jest darmowe. Poczytaj o bonusie od pierwszego depozytu.
PESEL w celu weryfikacji, będziesz też musiał wysłać skan dowodu osobistego.
Z tym nie ma żadnych problemów.
.
Radziłbym się 2 razy zastanowić zanim otworzy się konto w STS/Fortuna i innych pseudobukach z marżą 10%.

Chcą Twoje szczegółowe dane. Kiedyś oni przehandlują je Izbie Celnej albo innej instytucji. Skoro grasz przez net u nich to pewno grasz w &quot;nielagalnych&quot; firmach i mają Cie na talerzu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Radziłbym się 2 razy zastanowić zanim otworzy się konto w STS/Fortuna i innych pseudobukach z marżą 10%.
Chcą Twoje szczegółowe dane. Kiedyś oni przehandlują je Izbie Celnej albo innej instytucji. Skoro grasz przez net u nich to pewno grasz w &quot;nielagalnych&quot; firmach i mają Cie na talerzu.
Akurat to jest dziwna teoria ponieważ prawo Polskie dla licencjonowanego bukmachera jest bezlitosna. Uzytkownicy muszą wysyłać scany dowodów lecz mogą być poszczególne rzeczy zasłonięte.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
WsparcieSTS&gt;&gt;
jako kontynuację licznych już uwag na temat firmowej gazetki STS przekazywanych mi przez będącego w podeszłym wieku gracza, który nie korzysta z netu i statystyki z gazetki są jego jedynym źródłem wiedzy - przekaż proszę, że ostatni numer w/w gazetki zawiera dwukrotnie podane statystyki II ligi czeskiego hokeja a brakuje tam statystyk I ligi...
A oto komentarz do tej sytuacji od tego Waszego gracza:
&quot;Czyli burdel z gazetką STS jak był tak jest nadal!
Czy oni tam ślepych do składania zatrudniają?&quot;
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ten cashout to jakaś ściema?mam kilka zakładów sezonowych i tylko w jednym oferowana jest ta możliwość, tyle że to jakaś prowizorka bo nie da się nic zrobić.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
ten cashout to jakaś ściema?mam kilka zakładów sezonowych i tylko w jednym oferowana jest ta możliwość, tyle że to jakaś prowizorka bo nie da się nic zrobić.
Ja kiedyś korzystałem z tego cashouta na kupon live i bez problemu poszło. W stosunku do fortuny mają o tyle dobry cashout, że nie musi to być kupon ako z jednym typem już na ✅ Co ważne cashout proponują tylko wtedy, kiedy masz możliwość zamknięcia kuponu z zyskiem, nie możesz zamknąć, żeby zmniejszyć stratę, bo to wbrew ustawie hazardowej ???? No i Ciebie to pewnie nie dotyczy, skoro masz kupon z typami długoterminowymi, ale można się przejechać stawiając np. over/under w kwarcie w kosza, czy nawet piłce nożnej. Żeby zamknąć zakład, musi on mieć wartość wyższą niż zakład (co pisałem wcześniej), ale dodatkowo musi też być ciągle w ofercie. Inaczej rzecz ujmując - łapiesz wysoką linię na mecz NBA np. 60,5 w kwarcie, dajesz under po kursie 1,8 potem cegły lecą i linia spada do 56,5 i kursy 1,8-1,8 i nie możesz zamknąć, choć zysk byłby oczywisty, bo jest inna linia :jezora: W praktyce takich kuponów nigdy się nie da zamknąć, bo nawet jeśli linia będzie taka sama, a kurs spadnie do 1,7 to jest to niewystarczające do zaproponowania cashout&#39;a ;) Podając przykład &quot;z życia wzięty&quot; - wczoraj we francuskim koszu Strasbourg przegrywał w pierwszej kwarcie 12:16 i postawiłem po kursie 2,3 że w tej kwarcie nikt nie wygra wyżej niż 2 punktami. Potem było blisko remisu i kurs spadł na to zdarzenie do 1,85 i zaproponowali mi cashout - stawiałem 28zł, a chcieli mi zwrócić 30,5zł :jezora: Czyli kurs musi sporo spaść, przynajmniej na singlach, żeby zaproponowali jakikolwiek zwrot ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Średnio widzi mi się ten cash out, pokazuje niby ze możliwa jest wypłata wcześniejsza, ale to nie działa. Najwyraźniej jakiś błąd, chodzi mi o kupony przed meczowe.
 
Do góry Bottom