>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - najczęściej zadawane pytania

N 4

nowy-92296

Użytkownik
Jeśli o tym mowa to gram w fortunie i jeżeli np wejdzie mi jeden typ z debla a drugi mecz sie rozpoczął to crash-out jest nie dostępny. Pytanie brzmi czy w stsie podobnie to wygląda?
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Ruszam dość nietypowy temat. Być może w złym miejscu, ale proszę o radę. Czy źle przedstawiony zakład w ofercie STS jest anulowany? Postawiłem dzisiaj na mecz Bayern-Brose (-6,5) 2 przy kursie 1.3. Dla znawców tematu naturalne jest, że skoro na obie drużyny był kurs po ok 1.8-1.9, to 1,3 na Brose -6,5 powinno być z 2,5. Dla mnie ewidentny błąd buka.Sprawdzalem ich inne mecze w ofercie i w pozostałych przypadkach zawsze jest np (+6,5). Pytanie czy taki bukmacher jak STS anuluje zakłady? Poradźcie, bo nie gram na co dzień u tego buka, a zakład tak czy owak chciałem postawić na to, że Brose nie przegra więcej niż 6 punktami (przegrali 8).
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Może ja opiszę swoją ciekawą sytuację. Oglądałem ostatnio transmisję na youtubie meczu juniorów Dynama Kijów z Odessą. W tym samym momencie śledziłem ją też na bet365 i stsie. W 83 minucie Odessa strzeliła bramkę na 1-2:

Zarówno bramka na transmisji, jak i powiadomienie o bramce na bet365 było dosłownie w tej samej chwili, a sts zaspał, kursy nie były zablokowane i widniał ciągle zakład &quot;kto strzeli 3 gola w meczu?&quot;. Bez zawahania rzuciłem 20pln maksymalnie 10-15 sekund po bramce, bo kurs na prawdę kuszący:

Co chwile pokazywała się opcja wypłaty cashoutu, jednak po kliknięciu wyskakiwał błąd. Po kilkudziesięciu minutach została mi zwrócona kwota 20pln. Zapytałem na czacie czemu zakład został rozliczony po kursie. Odpowiedź mnie dosłownie rozśmieszyła... Otóż według sts bramka padła o 13:45 z sekundami, ja natomiast puściłem zakład o 13:47 i według ich regulaminu mają prawo nie rozliczyć mi tego po kursie 8,5.
Cóż... myślałem że bukmacherzy nie mogą mieć opóźnienia aż 2 minuty, a wychodzi na to, że nawet bet365 był opóźniony.
Ja za swój błąd musiałbym płacić, oni się od tego wymigali. Niefajnie ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
@zonu przecież jasną sprawą jest, że w takim wypadku otrzymuje się zwrot. Możesz liczyć na gapiostwo buka, ale nie masz prawa mieć do nich pretensji, kiedy wykryją u siebie taki błąd. Raz, że sam wiesz, że postawiłeś nieregulaminowy zakład. Dwa, że akceptowałeś regulamin, gdzie wyraźnie jest napisane, że w przypadku błędnie wystawionej oferty wszystkie stawki zostaną zwrócone. Sprawa niewarta większego rozwodzenia się nad nią, bo niejeden nieraz próbował zarobić na podobnym chochliku. W absolutnej większości przypadków grający otrzymuje zwrot, raz na jakiś czas ktoś przysłowiowo przyfarci i zarobi na takim błędzie.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
@zonu przecież jasną sprawą jest, że w takim wypadku otrzymuje się zwrot. Możesz liczyć na gapiostwo buka, ale nie masz prawa mieć do nich pretensji, kiedy wykryją u siebie taki błąd. Raz, że sam wiesz, że postawiłeś nieregulaminowy zakład. Dwa, że akceptowałeś regulamin, gdzie wyraźnie jest napisane, że w przypadku błędnie wystawionej oferty wszystkie stawki zostaną zwrócone. Sprawa niewarta większego rozwodzenia się nad nią, bo niejeden nieraz próbował zarobić na podobnym chochliku. W absolutnej większości przypadków grający otrzymuje zwrot, raz na jakiś czas ktoś przysłowiowo przyfarci i zarobi na takim błędzie.
A co powiesz o mojej sytuacji? STS cały czas utrzymuje, że Bayern (-6,5)- Bamberg i Bayern - Bamberg (-6,5), to ten sam zakład...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A co powiesz o mojej sytuacji? STS cały czas utrzymuje, że Bayern (-6,5)- Bamberg i Bayern - Bamberg (-6,5), to ten sam zakład...
Tak to wygląda w naziemnych i nie zmieniają tam - na +. Jeżeli byłoby Bayern(+6.5)-Bamberg i Bayern-Bamberg(+6.5) to oznaczałoby najprawdopodobniej zakład, o którym myślisz. Myślę, że nie masz o co się wykłócać, tylko wyciągnij z tego wnioski i pamiętaj o tym na przyszłość.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
A co powiesz o mojej sytuacji? STS cały czas utrzymuje, że Bayern (-6,5)- Bamberg i Bayern - Bamberg (-6,5), to ten sam zakład...

Oni zawsze tak mają. Inny zapis na stronie i inny w ofercie w punkcie czy ofercie w PDF ze strony.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Dzień dobry!
Handicap jest jak najbardziej prawidłowy. W naszej ofercie jest pewna rozbieżność graficzna, tzn. na stronie internetowej znak &quot;-&quot; dotyczy drużyny której ten znak jest przypisany.
Milan (-6,5) - Bamberg
Milan - Bamberg (-6,5)
W ofercie drukowanej pdf znak &quot;-6,5pkt&quot; oznacza że odejmujemy punkty drużynie na pierwszym miejscu, bez znaku minus (6,5pkt) oznacza że dodajemy punkty drużynie na pierwszym miejscu.
Wszystko jest ok, zakłady normalnie zostaną rozliczone.
Pozdrawiamy,
STS
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
Stosownie do przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991r. (Dz.U. z 2012 r. poz. 361, z późn. zm.) na dzień 24.03.2017r. zwolnione z opodatkowania są świadczenia, których jednorazowa wartość nie przekracza kwoty 200,00 zł. W przypadku, gdy jednorazowa wartość bonusu przekroczy kwotę 200,00 zł Klient otrzyma bonus wraz z kwotą stanowiącą 10% wartości bonusu, która zostanie pobrana przez Organizatora na pokrycie podatku.
A co powiecie na ten temat? Odnośnie do nowej promocji STS (100% do 500zł)
 
zonu 635

zonu

Użytkownik
Ktoś wie czy mogę sumować zakłady na kartki i bramki z jednego meczu na jednym kuponie?
Mam np. jednego strzelca i czterech zawodników zagranych na żółte kartki (wszystko z meczu Real-Bayern), rozłożyłem na maxikombi. Przyjmą?
Zapytałbym na stsowskiej pomocy online, ale nie wiem czy tej cierpliwości starczy...
&quot;Ups...
Wygląda na to, że nasi klienci mają dziś sporo ważnych spraw. Jeden z naszych konsultantów już wkrótce do Ciebie dołączy.
Jesteś 35 w kolejce. Czas oczekiwania wynosi ok. 57 minut.
Bardzo dziękujemy za cierpliwość.&quot;
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ktoś wie czy mogę sumować zakłady na kartki i bramki z jednego meczu na jednym kuponie?
Mam np. jednego strzelca i czterech zawodników zagranych na żółte kartki (wszystko z meczu Real-Bayern), rozłożyłem na maxikombi. Przyjmą?
Zapytałbym na stsowskiej pomocy online, ale nie wiem czy tej cierpliwości starczy...
&quot;Ups...
Wygląda na to, że nasi klienci mają dziś sporo ważnych spraw. Jeden z naszych konsultantów już wkrótce do Ciebie dołączy.
Jesteś 35 w kolejce. Czas oczekiwania wynosi ok. 57 minut.
Bardzo dziękujemy za cierpliwość.&quot;
Powinni Ci przyjąć. Przed chwilą stworzyłem e-kupon o podanych przez Ciebie parametrach i było ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom