>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

STS - NOWA Promocja 100 % do 200 ZŁ

T 0

tornado21

Użytkownik
Witam,
No niestety okazuje się że jednak macie jakiś problem techniczny, na razie wstrzymałem się z wypłatą, pytanie jak długo potrwa to sprawdzanie problemu. Na razie czekam
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Witam. Mam pytanko apropo tego bonusu. Jak grałem w betsafe np. to do obrotu bonusu wchodziły wszystkie zakłady wygrane i przegrane a tutaj czytam regulamin i
Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na ekonto, klient musi w terminie 120 dni od
zasilenia konta bonusowego, dokonać (na koncie bonusowym) zawarcia dowolnych wygranych
zakładów z łączną stawką odpowiadającą trzykrotności otrzy
manego bonusu, z minimalnym
kursem całkowitym wynoszącym 1,7, w terminie wskazanym w pkt. 2.3.
Czyli jak wpłacę 200 zł i postawię np. zakłady za 1000zł. Wygram zakłady za postawione 500zł a zakłady za 500 przegram to dalej będę musiał obrócić 100zł Oo ?
Jeśli tak to trochę słaba ta promocaja
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czyli jak wpłacę 200 zł i postawię np. zakłady za 1000zł. Wygram zakłady za postawione 500zł a zakłady za 500 przegram to dalej będę musiał obrócić 100zł Oo ?
Jeśli tak to trochę słaba ta promocaja
Dokładnie tak to działa! Od jakiegoś czasu STS jako jedyny znany mi bukmacher w przypadku czy to bonusów od depozytu, czy też freebetów liczy do obrotu tylko wygrane kupony, co jest dość absurdalne :jezora: Dodatkowo podatek 12% i już się bardziej opłaci zagrać w forbet, jeśli chce się grać u polskiego bukmachera, bo bez podatku i dużo wyższe kursy, zbliżone do zagranicznych bukmacherów ;)
 
P 5

piter89

Użytkownik
Witam. Mam pytanko apropo tego bonusu. Jak grałem w betsafe np. to do obrotu bonusu wchodziły wszystkie zakłady wygrane i przegrane a tutaj czytam regulamin i

Czyli jak wpłacę 200 zł i postawię np. zakłady za 1000zł. Wygram zakłady za postawione 500zł a zakłady za 500 przegram to dalej będę musiał obrócić 100zł Oo ?
Jeśli tak to trochę słaba ta promocaja
Granie tam jest nieopłacalne, więc szkoda czasu i pieniędzy na ten ich bonus... Jeśli chodzi o polskich bukmacherów to odwiedź iForbet, grasz bez podatku i po o niebo lepszych kursach.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Jedyna rada na obrot w sts-ie grac va bank przyklad grasz 1 zaklad kurs 2,5 wchodzi walisz za wszystko jak wejdzie obrot wykonany nie wchodzi dziekujemy i tyle w temacie ????
 
P 0

piotrrm

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytanie odnosnie STS. Chcialbym tam zalozyc konto ale mam watpliwosci , poniewaz gralem w bet365 , betsson i zdarzyla mi sie wyplata na konto a nie przez skrill. Czy zalozenie konta w STS i zweryfikowanie go , wplata przez PayU oraz ewentualna wyplata na rachunek bankowy moze miec jakies negatywne skutki w kontekscie &quot;poscigu Kapicy&quot; ? Jak to wszystko wyglada ? z gory dzieki za odpowiedzi.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam pytanie odnosnie STS. Chcialbym tam zalozyc konto ale mam watpliwosci , poniewaz gralem w bet365 , betsson i zdarzyla mi sie wyplata na konto a nie przez skrill. Czy zalozenie konta w STS i zweryfikowanie go , wplata przez PayU oraz ewentualna wyplata na rachunek bankowy moze miec jakies negatywne skutki w kontekscie &quot;poscigu Kapicy&quot; ? Jak to wszystko wyglada ? z gory dzieki za odpowiedzi.
STS jest legalny więc nic Ci nie grozi
 
P 0

piotrrm

Użytkownik
czyli myslisz , ze jakies wczesniejsze sporadyczne przelewy przez przelewy24 itp nie powoduja jakiegos zagrozenia w kontekscie gry w sts i podania tam danych ?
 
P 0

piotrrm

Użytkownik
Wiem , ze sa legalni ale chodzi mi o to czy podanie tam swoich danych , przeslanie dokumentow i granie tam nie spowoduje &quot;strzalu w stope&quot; , poniewaz logujac sie tam dajemy im podstawe sadzic , ze gramy rowniez u &quot;nielegalnych&quot; bukmacherow internetowych - idac dalej moga sprawdzic nas pod tym katem , nasza historie konta , przelewow itd. Czy jest taka mozliwosc , ze majac nasze dane , nr konta moga dojsc do tego , ze gramy gdzies indziej &quot;nielegalnie&quot; ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wiem , ze sa legalni ale chodzi mi o to czy podanie tam swoich danych , przeslanie dokumentow i granie tam nie spowoduje &quot;strzalu w stope&quot; , poniewaz logujac sie tam dajemy im podstawe sadzic , ze gramy rowniez u &quot;nielegalnych&quot; bukmacherow internetowych - idac dalej moga sprawdzic nas pod tym katem , nasza historie konta , przelewow itd. Czy jest taka mozliwosc , ze majac nasze dane , nr konta moga dojsc do tego , ze gramy gdzies indziej &quot;nielegalnie&quot; ?
Niestety 100 % pewności nie mamy nigdy, natomiast Bukmacher nie może udostępniać danych osobom trzecim itd. Jednak na wniosek Sądu jest zobligowany je udostępnić.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
PiotrRM - zapewniamy, że dane naszych Klientów są w pełni poufne i nie są poddawane takim analizom, o jakich napisałeś. Dane są w pełni zabezpieczonego i są potrzebne nam jedynie do tego, aby potwierdzić Twoją tożsamość, a numer rachunku potrzebny, abyś mógł wypłacać wygrane ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
lemko - ta pomyłka ludzka nie powinna mieć miejsca. Wyciągnęliśmy wnioski. Niemniej pozostałe dane tych użytkowników (imiona, nazwiska, PESEL, etc) były cały czas bezpieczne. Tak, jak są bezpieczne dane wszystkich pozostałych użytkowników.
 
Do góry Bottom