>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - opinie

K 30

kakaoweoko

Użytkownik
Podobno komunizm u Nas nigdy nie upadł, a ci &quot;Polacy&quot; mają się lepiej jak przed 1989 i z roku na rok ciągle lepiej. Kwity robią swoją i mają coraz większą wartość!
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
wlasnie o to mi chodzi w Polsce juz tak jest, zeby grac na uczciwych warunkach trzeba kombinowac. a to co w innych krajach jest nie do pomyslenia u nas jest norma
obawiam sie ze pozycja monopolisty powoduje ze STS jest nie do ruszenia, mlodsi gracze ktorzy nie mieli juz mozliwosci skorzystac z innych bukmacherow sa pozbawieni porownania i nawet nie zdaja sobie sprawy z tego ze sa lupieni
ja jestem w kraju na krotki okres i bedac odciety od mojego Betssona skusilem sie polskiego buka, mysle sobie ze skoro ten STS tak gesto reklamuje sie wspierajac polski sport to skorzystam z jego uslug, poczatek byl dobry, szybka rejestracja i calkiem spora oferta esportowa (wieksza niz w Betssonie) ale potem rownia pochyla
udostepnilem konto na Betssonie rodzinie bedacej za granica i podaje im typy poprzez skype, STS juz dla mnie nie istnieje
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gasterosteus martwi to że Ludzie czytają takie fora jak to czy inne, widzą w czym problem gdzie szukać rozwiązań jednak tego nie robią, wspominałem dzisiaj przy innym temacie są Ligi i sporty które warto zagrac w STS graj w STS jednak gdy lepsze kursy sa w Fortunie graj tam. Zasada jest prosta mamy rynek co prawda ograniczony jednak nie tylko STS czy Fortuna są obecne na rynku, mamy Lvbet, Forbet czy Totolotek warto sprawdzać sobie kursy poświęcić trochę czasu i zobaczyć kto w danym momencie jest najlepszy. W dodatku mamy szybkie przelewy bez problemu można z tego korzystać.
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
dla mnie sprawa jest prosta, wszystkie kursy STS beda gorsze niz Betssona ze wzgledu na 12%-towy haracz
apropo wspomnianego sprawdzania kursow u roznych bukow, to dobra metoda ???? , w sumie moglbym to zrobic (oczywiscie wybierajac bukow zagranicznych) tylko ze ja jestem leniwym graczem-amatorem i nie chcialoby mi sie wertowac kursow :razz:, z drugiej strony jestem fanem esportu i zawsze mi brakowalo wiekszej ilosci zakladow na sc 2, tutaj pasuje mi idea przeszukania propozycji innych bukmacherow, moze znajde bogatsza oferte w tym zakresie, dzieki
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Niestety ale nasz STS odstaje o kilkanaście lat od konkurencji pokroju unibetu czy kiedyś b365.
Kursy tragiczne, zakłady same się dublują, a jeśli chcemy składać reklamację, to trzeba to zrobić listownie. Strona nie działa (stan na godz. 20, sobota). Przez telefon kupony się wysyłają, ale nie ma ich w historii, a potem magicznie znikają, a kasa za kupony wraca na konto. Dramat, niestety nie sposób ich polecać. Oferta live to również porażka.
Na plus szybkie wypłaty i możliwość wpłaty skrillem.
 
P 53

piwoor

Użytkownik
STS straszny syf. Sobota wieczór a strona chodzi jak fiat 126p z zaciągniętym recznym. Teraz bedzie przerwa od klubowej piłki więc polecam każdemu przetransportować środki do innego buka bo sts to niestety dno dna.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
wszystkie polskie firmy bukmacherskie są 100 lat za murzynami

porównanie kursów live z wczoraj

futbol amerykański STS kurs na over 47,5 miał 1,60 1xbet 2,40
koszykówka STS kurs na over 170 1,65 1xbet 2,05

oni ludzi za głupków chyba mają do tego jeszcze podatek 12%
Abstrahując od samego STSa i tego, że gra u nich to nieporozumienie, to podałeś akurat wygodniejsze dla Ciebie opcje, bo skoro STS na over 47,5 miał 1,6 to na under miał około 2,05, a 1xbet pewnie około 1,5, więc po prostu inaczej oceniona linia i szansa na jej przekroczenie. W drugiej opcji dokładnie ta sama sytuacja - piszesz, że na over STS miał 1,65, więc na under ok. 2,00 a 1xbet na over 2,05 więc na under pewnie 1,7 mniej więcej. Można krytykować STSa, tym bardziej, że w wielu przypadkach sam się o to dublowaniem zakładów, słabymi serwerami itp. prosi, ale pisząc o słabych kursach i podając takie przykłady nie zobrazuje się sytuacji ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzisiaj im mecze z całej ligi belgijskiej zniknęły....
Magia ???? Nie opłaca się tam grać, ani wpłacać, bo zrobisz depozyt z myślą o zagraniu np. Tej belgijskiej ligi, wpłacisz, a tu oferta znika albo po prostu serwery padną i dziękuję ???? Zadziwia mnie bezkarność STSa. Odstawiają takie cyrki, a i tak multum osób tam ciągle gra. Nie zachęca ich to na pewno do poprawy, bo po co coś poprawiać, inwestować w lepsze serwery, skoro i tak gracze u nich stawiają, a jak serwer padną, zawsze można obrócić to w sukces i podziękować za tak liczne zainteresowanie ich ofertą i grę u nich, że ludzie zapychają serwery do maksimum :jezora:
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
No to ja czegoś nie rozumiem, każda opinia tutaj jest negatywna na ich temat, to wytłumaczcie mi po co tam jeszcze gracie?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Czy komuś też wykryto wirusy na tym beznadziejnym STS? Takich rzeczy nawet na ruskich bukmacherach nie miałem. Wysyłam screen.
 
Do góry Bottom