>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher STS - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Trwa przerwa techniczna.
Przepraszamy za utrudnienia.
Przerwa techniczna o 14:30, no trzymajcie mnie ludzie.
Jedna z Wielu w ostatnich tygodniach więc nie wiem Po co tam grasz, Może po tych przerwach będzie można u nich juz normalnie czasem pograć. Ostatnio tez próbowałem coś zagrać lecz niestety Przerwa.....
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widzę Ty to nie wymagasz wiele od bukmachera ???? Kwestia przyzwyczajenia, że stronka nie działa godzinami kilka razy w tygodniu. A może trzeba im dać jeszcze czasu? ;)
Uważam że ich czas na dopracowanie minął już dawno. Dodatkowo strona więcej nie działa niż działa. Ale co zrobimy kiedy nas &#39;&#39;ugotowali&#39;&#39; warto ich po prostu omijać. ;)
 
bidzior57 4

bidzior57

Użytkownik
Ani żadną dobrą promocją nie są w stanie nas zachęcić, ani nie mają stabilnej strony. Ostatnio, STS zacząłem omijać szerokim łukiem ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Ani żadną dobrą promocją nie są w stanie nas zachęcić, ani nie mają stabilnej strony. Ostatnio, STS zacząłem omijać szerokim łukiem ????
Ostatnio przyznawaliśmy bonus 50 PLN za awans reprezentacji Polski, a od dziś do niedzieli mamy akcję ZAKŁAD BEZ RYZYKA na KSW i UFC ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuchen 0

kuchen

Użytkownik
Ostatnio troszkę zmieniona szata graficzna strony ale dalej wylogowuje i te przerwy techniczne, dzisiaj prawie całą noc, ostatnio o 9 rano.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Dobra radadla grajacych w STS.Jesli macie wygrany bet to szybko wyplacajcie kase z konta zeby na koncie bylo 0.Przyklad z dzis live.Mecz Indonezja u 23- Mongolia u 23. Postawilem bety btts do przerwy i btts w meczu,oraz Mongolia over 1.5 i co???Pierwsza polowa po 25 min 2:0 dla Indonezji potem karny w 37 min dla Mongoli i jest 2:1.Do przerwjy Indonezja strzela karnego i 3:1 do przerwy.Jest Ok. Bety na btts do przerwy trafione kasa na konto i czekam na 2 polowe.Mongolia strzela na 3:2 over 1.5 tez pokryty.A tu nagle ZONK.Kasa znika z konta STS i mecz znika z oferty.Pisze na live czat i dostaje odp.Tak.Spot Mongolia - Indonezja bylo blddnie opisane w ofercie(ich zdaniem ,bo wszystko bylo ok)Na pyt czy zwrocili by mi kase jesli bym przegral bet a mecz by byl wycofany.Echo.Najlepsze na koniec.Zaklad byl oferowany przez ZEWNETRZNEGO DOSTAWCE i po zgloszeniu przez DZIAL ANALIZ do dostawcy iz mecz jest blednie oferowany zaklad zostal wycofany z oferty ,a wszystkie kupony zagrane na mecz anulowane.Jaki moral.Moj jest taki ze poplyneli na tym meczu i ot tak wycofali sobie go z oferty po godz czasu.Jestem ciekaw co z przegranymi betami na ten mecz.Moral.Wycofaja sobie kazde zdarzenie kiedy im pasuje.NIE POLECAM TEGO BUKA????????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dobra radadla grajacych w STS.Jesli macie wygrany bet to szybko wyplacajcie kase z konta zeby na koncie bylo 0.
Lepszą radą w takim wypadku byłoby po prostu &quot;nie grajcie&quot;, bo w przypadku wypłaty od razu środków, a później korekty zakładu miałbyś konto na minusie i tu nie jest tak jak np. w bet 365 było, że konto na minusie jakiś czas, czyli byś miał przerwę od tego bukmachera, a po kilku dniach/tygodniach dostałbyś maila, że w dobrej wierze zerują Ci konto i zapraszają do gry. STS wysyła w takim wypadku maila, że proszą o wpłatę w wysokości minusa, jaki obecnie występuje w saldzie do 7 dni, w przeciwnym razie kierują postępowanie do sądu. Więc tu nawet jakbyś wypłacił, a STS robił zwroty, to wiele nie zdziałasz.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Lepszą radą w takim wypadku byłoby po prostu &quot;nie grajcie&quot;, bo w przypadku wypłaty od razu środków, a później korekty zakładu miałbyś konto na minusie i tu nie jest tak jak np. w bet 365 było, że konto na minusie jakiś czas, czyli byś miał przerwę od tego bukmachera, a po kilku dniach/tygodniach dostałbyś maila, że w dobrej wierze zerują Ci konto i zapraszają do gry. STS wysyła w takim wypadku maila, że proszą o wpłatę w wysokości minusa, jaki obecnie występuje w saldzie do 7 dni, w przeciwnym razie kierują postępowanie do sądu. Więc tu nawet jakbyś wypłacił, a STS robił zwroty, to wiele nie zdziałasz.
Dlatego zegnam tego buka bo to dla mnie nie jest wiarygodna firma ktora wycofuje zaklady kiedy chce.Przez 20 lat grania spotkal mnie po raz 1 taki przypadek.Z drugiej strony co to za bukmacher(pretendujacy do nr 1 w PL ktory nie wiem czy odkupuje czy co tam jeszcze zaklady od zewnetrznych dostawcow)O czym to moze swiadczyc?
 
A 205

amindada

Użytkownik
Nie wiem, czy STS coś by zdziałał w sądzie w przypadku korekty. Miałeś wygraną , wyplaciłeś, a że to ich błąd to nie problem gracza, zresztą cięzko byłoby to udowodnić, że działałeś w celu wyzyskania błędu i w złej wierze.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Witam,
STS robi problem z wypłatą tego kuponu. Wczoraj twierdzili, że zakład zostanie rozliczony dziś - dziś, że jutro. Co oni kombinują? Dymisja przyjęta przez Prezydenta RP, więc zakład rozstrzygnięty. Ktoś miał podobną sytuacje?
 
A 0

azuram

Użytkownik
Panowie takie pytanie, obserwuje ostatnio temat i zauważyłem jakby mniej narzekania na działanie strony internetowej sts-a, awarie i wszelakie zamulanie. Czy to znaczy, że coś się poprawiło w tym temacie w ostatnich około 30 dniach czy raczej wszystko zostało po staremu? ????
 
L 124

lemko

Użytkownik
Witam,
STS robi problem z wypłatą tego kuponu. Wczoraj twierdzili, że zakład zostanie rozliczony dziś - dziś, że jutro. Co oni kombinują? Dymisja przyjęta przez Prezydenta RP, więc zakład rozstrzygnięty. Ktoś miał podobną sytuacje?
Domyślam się, co kombinują. Strata stanowiska a złożenie rezygnacji to mogą według nich być dwie różne rzeczy.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Ja wpłaciłem tam kasę parę tyg.temu i jak na razie jestem bardzo zadowolony (chyba jako jeden z niewielu ???? ).Ostatni raz miałem tam kasę parę lat temu i dużo na plus się zmieniło.Gram głównie na telefonie i mobilna strona bez zarzutów- choć opinie wyżej na temat działania strony nie najlepsze;) Wypłata do pół godziny dziś zleciłem wypłatę i dokładnie po 26min na koncie.Duży plus stawki można pograć bez problemu od 500 do 1500zł czy to z oferty czy live i tylko fortuna i sts przyjmują bez problemu takie pieniadze.Parę miesięcy temu wpłaciłem kase do Forbet i tam np.na live mogłem grać max 50zło_Oo_O Oferta niezła i na ta chwile fortuna i sts dla mnie nr wśród naszych naziemnych.
 
D 0

dawid0503

Użytkownik
Jeśli chodzi o firmę STS, to zauważyłem u nich minus jeśli chodzi o konsekwencję w ofercie.
Przykładowo: mamy sobie dni powszednie (czyli pn - pt), w których zauważymy różne opcje zakładów - szczególnie na kosza i hokej. Mam tu na myśli opcje zw (dla chcących ominąć ryzyko dogrywki) liczbę punktów, bramek. Jest to jak najbardziej normalna opcja zakładów z której często się korzysta. Niestety z tej formy zakładów klienci już nie skorzystają w sobotę i w niedziele. I to jest ta niekonsekwencja którą mam na myśli... Bo czym różni się (w świecie bukmacherki) poniedziałek od soboty? Niczym, bo zarówno jednego i drugiego dnia można wygrać lub wtopić.
Niestety człowieka szlak trafia na taki sposób oferowania zakładów przez firmę STS.
Dodam (zapewne wszyscy to wiedzą), że konkurencja - Totolotek czy Efortuna są konsekwentne i stałe w ofercie na takie zakłady, nie robi im to żadnej różnicy czy mamy wtorek czy niedzielę - i chwała im za to.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Cześć! Z radością informujemy, że system szybkich wypłat STSpay działa jeszcze sprawniej. Wygrane możecie wypłacić nawet w kwadrans!
Do tej pory dzięki systemowi STSpay pieniądze ze zwycięskich kuponów trafiały dotąd na konta bankowe do 28 minut! Przyspieszyliśmy – wygrana może dojść na konto nawet w 15 minut.
* Dotyczy przelewów na konta w wybranych bankach, ich listę znajdziecie tutaj https://blog.sts.pl/jeszcze-szybsze-wyplaty/
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Zamiast przyspieszać wypłaty,moglibyście tak na przykład ofertą,kursami,czy podejściem do klienta ruszyć wreszcie w ślady profesjonalnych bukmacherów wykopanych latem z Polski.Wtedy to ja mogę na wypłatę czekać nawet tydzień.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Cześć! Z radością informujemy, że system szybkich wypłat STSpay działa jeszcze sprawniej. Wygrane możecie wypłacić nawet w kwadrans!
Do tej pory dzięki systemowi STSpay pieniądze ze zwycięskich kuponów trafiały dotąd na konta bankowe do 28 minut! Przyspieszyliśmy – wygrana może dojść na konto nawet w 15 minut.
* Dotyczy przelewów na konta w wybranych bankach, ich listę znajdziecie tutaj https://blog.sts.pl/jeszcze-szybsze-wyplaty/
Problem w tym że nie wszyscy mają konta w tych bankach...
 
Do góry Bottom