>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

STS przegrany zakład

D 0

danka0412

Użytkownik
Cześć
Obstawiłam taki zaklad była 28 minuta
Anhui - Guangdongmecz - handicap 0:15
piłka ręczna/chiny/championship, kobiety
2017-02-22
13:30 10
Mecz został zakończony w 38 minucie 31-16
Napisali mi na czat że jak drużyna prowadzi 15 punktami to mecz zostaje zakończony. To jak ma wejść mi ten zakład jak mecz jest kończony jak drużyna osiąga 15 prowadzenia? Przecież jest to niemożliwe. Czy nie jest to oszustwo?
Jeżeli jest opcja do typowania na 0:15 oznacza ,że ta bramka jeszcze nie padła w meczu i można grać taki zakład.
Cały czas Pani staram się wytłumaczyć, że opcja ta byłą dostępna jeszcze przed przewagą i można ją było grać. Mecz zakończył się po osiągnięciu tej przewagi i zakład został rozliczony zgodnie z oficjalnym wynikiem meczu. Jeżeli się pani z tym nie zgadza, pozostaje pisemna reklamacja.

Czy mam racje ze to jest oszustwo? Mecz jest kończony z automatu jak jest -15 to jak maja zdobyć -16
 
franz100 495

franz100

Użytkownik
Jeśli faktycznie wszystko tak było jak opisujesz, to powinien być zwrot (chyba, że był to zakład na 1 połowę). Wystawienie takiej oferty to błąd bukmachera, tak jakby w siatkówce wystawić zakład na over 5,5 seta.
Więc napisz tę reklamację.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Zakład zagrany w 1 połowie, a tam wynik może być +16 i więcej. Zasada &quot;mercy&quot; obowiązuje dopiero w drugiej połowie. Jak grasz chińską piłkę to trzeba wiedzieć &quot;takie niuanse&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
Do góry Bottom