>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

STS pytanie o właściciela konta

A 45

as1996

Użytkownik
Siema,

STS weryfikuje jakoś właściciela konta bankowego podanego przy rejestracji? Założyłam konto na siostrę i podałam swój numer konta. Wpłata przejdzie, jak z wypłatą? Mają możliwość weryfikacji tego?
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Siema,

STS weryfikuje jakoś właściciela konta bankowego podanego przy rejestracji? Założyłam konto na siostrę i podałam swój numer konta. Wpłata przejdzie, jak z wypłatą? Mają możliwość weryfikacji tego?
Na chomika podobno przechodzi, nie wiem jak z siostrą.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam, niestety właścicielem konta jak i rachunku musi być osoba na którą jest założone konto. Reguluje to regulamin warto się z nim zapoznać przed założeniem konta.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na chomika podobno przechodzi,
Przechodzi, ale musisz zameldować chomika i założyć mu konto w banku.
Zasada jest prosta - rejestrujemy konta na kogo się da - dziadek, babcia, teść, zięć, siostra, brat, świekra, kuzyn - nie się jarają! Bierzemy bonusy i zapominamy o stsach i innym dziadostwie do końca świata i jeden dzień dłużej.
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Trochę z innej beczki. Konto w STS jest moje, rachunek bankowy dla wpłat i wypłat również mój, czyli wszystko OK. Co w sytuacji jakbym zrobił depozyt z rachunku żony lub brata? Nie będą robić problemów z ewentualną wypłatą?
Pytam bo ostatnio miałem sytuację, że na wyjazd weekendowy zapomniałem telefonu, a co za tym idzie nie miałem dostępu do haseł smsowych z banku. Chciałem coś wrzucić na STS, ale nie mogłem z braku w/w haseł. Myślałem żeby zrobić przelew z konta żony, ale w końcu stwierdziłem, że wyjechałem wypocząć a nie grać i odpuściłem ????
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Pytanie z podobnej beczki.
Mam konto sts i podane konto bankowe (konto wspólne z żoną)
Ale chce zmienić konto bankowe na inne (własne)
Jeśli żona założy konto i poda to pierwsze wspólne konto to będzie to jakiś problem? Czy będzie błąd bo konto było kiedyś w bazie?
 
Do góry Bottom