>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher STS - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
STS
Jeden z kilku buków naziemych który ma sporo placówek w Polsce.
W tym dziale prosze umieszczac pytania, wątpliwości dotyczące danego bukmachera, tematy niezwiazane z danym tematem beda USUWANE!
 
L 0

ludzik

Użytkownik
jezeli jest mecz pucharowy... kumpel obstawil 1, 1 remisuje i wygrywa dopiero w dogrywce to wchodzi czy nie ?! jestem poczatkujacy ale podobno mu nie weszlo jak obstawial w stsach...
zawsze tak jest ? :?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
jezeli jest mecz pucharowy... kumpel obstawil 1, 1 remisuje i wygrywa dopiero w dogrywce to wchodzi czy nie ?! jestem poczatkujacy ale podobno mu nie weszlo jak obstawial w stsach...
zawsze tak jest ? :?
Jeżeli puszcza spotkaie w ktorej jest opcja 1 X 2 1X X2 to zaklad sie liczy do konca regulaminowych 90minut . Czyli jak wygra w dogrywce czy w karnych to nie ma znaczenia tak przegrywa.
Przykłąd
Vitória SC Guimarães 3-0 Wisła Kraków pierwszy mecz;

Stawiam zakład
Wisla -Guimares 2

To jezeli wysiła by wygrała 3-0 i doszlo by do dogrywki i Guimares trzelilo by bramke i wygralo dogrywke to i tak przegrywam bo ten zaklad tyczyl sie 90minu w ktorych wisla wygrała

Wisła-Guimares awn jezeli takie cos jest to wtedy liczy sie kto awansuje dalej bez wezgledu jaki byl rezultat
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a ja mam takie pytanie czy ktoś ma tabelke ile wynoszą minimalne stawki w kuponie rozpisowym wiem tylko ze 3 z 4 to 8 zł a dalej jak to idzie jak ktoś wie to niech umieści tu jakąś tabelke
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
wygralem w stsie 25 zł ale niechcą mi wypłacic bo kupon jest minimalnie podarty ;/ poradzcie cos
ps mam skońcczone 18 lat więc wszystko ok jest
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
jeżeli jest znaczne uszkodzenie to musisz chyba pisać prośbe do siedziby głównej bo widocznie są u ciebie w punkcie wredne baby albo spróbuj pokleić i wtedy iść ..
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
to bardzo dobrze ???? a czy można założyć sobie kartę w StSie nie posiadając dowodu jeszcze ale posiadając 18 lat ???? ??
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
hmm, no nie wiem. podobno mozna odbierac w innym punkcie, ale kaski nie dostanie sie tego samego dnia. jak ostatnio chcialem odebrac wygrana w innym pkcie niz stawialem to pani po zeskanowaniu kuponu powiedziala ze jak chce kase teraz to musze ja odebrac tam gdzie stawialem.
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
czemu w ofercie sts nie ma plk kosza?
z tego co ja pamiętam to nigdy tam nie było PLK w ofercie ; bynajmiej jak tam grałem [ale to było bardzo dawno temu] to nie widziałem i z tego co patrze teraz dalej nie ma.

generalnie rzecz biorąc to nasza liga nie jest jakąś popularną, a ludzi grający w STS zadawalają się tylko NBA (nie wszyscy, ale większość) więc szefostwo narazie zpewne naszej ligi nie wprowadzi


zapytaj w punkcie przyjmowania zakładów to może Ci coś wiecej powiedzą! ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Według mnie z bukmacherów stacjonarnych najlepszy jest STS(grałem w nim przez 3,5 roku) jak na bukmachera stacjonarnego ma bogatą oferte.Więc jesli ktos nie ma konta w jakims internetowym buku Polecam własnie STAR-TYP-SPORT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom