>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

D 559

dobryx

Użytkownik
Witajcie
Otóż mam mały problem z wypłata środków na bank PKOBP.
Numer konta podałem dobry na 1000%. Normalnie zlecam wypłatę ale mój bank odrzuca przelew. Czy Wy wiecie o co chodzi ? Wypłacacie na PKOBP ? Macie podobne problemy ? Czekam na wasza pomoc. Oczywiście wynagradzam +
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Cześć,

napisz w tej sprawie maila na adres [email protected] (to nasz Dział Obsługi Klienta). Podaj w wiadomości adres mailowy podpięty pod konto na STS.pl

Nasi konsultanci pomogą wyjaśnić sprawę ????


Witajcie
Otóż mam mały problem z wypłata środków na bank PKOBP.
Numer konta podałem dobry na 1000%. Normalnie zlecam wypłatę ale mój bank odrzuca przelew. Czy Wy wiecie o co chodzi ? Wypłacacie na PKOBP ? Macie podobne problemy ? Czekam na wasza pomoc. Oczywiście wynagradzam +
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
nie polecam grać u złodziei z STS, każdy z nas wie, że to frajerska firma, ale dzisiaj przeszli siebie, wysłane kupony z pływania, przed zawodami wszystko pending i nagle po zawodach o zgrozo zwroty, tłumaczenia na czacie że błąd kursowy, zaznaczam że początkowo 2.35@--&gt;2.05--&gt;1.8--&gt;1.65--&gt;1.3@ także późno się zorientowali o błędzie, dopiero gdy zakład się rozstrzygną, nie polecam grania u tych złodziei, choć ja z nimi pójdę do sądu dla zasady, będę się bujał pewnie pół roku ale Juroszkom tym frajerom nie odpuszczę załączam screeny...
 
I 14

ice05

Użytkownik
po co maja ten cashout ? wczoraj pokazuje mi ze moge zamknac za dana kwote klikam i wyskakuje kupon w grze cashout niedostepny
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Czy musial ktos z was werfikowac numer konta poprzez przelanie 1grosza na na ich numer konta ktory wysylaja na maila? Ta werfikacja jest dopiero przy probie wyplaty
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Od jakiej kwoty zabierają 10% dodatkowego podatku?
Czytałem gdzieś, że od kwoty 2280zł ale nie znalazłem tego w regulaminie STS.
Tutaj wygrana 2741,40 została uszczuplona o 12% do 2412,40 zł i później o 10% do kwoty 2170,20 zł.
Gdybym miał do wygrania 2279 zł to by wypłacili 2279 zł?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tutaj wygrana 2741,40 została uszczuplona o 12% do 2412,40 zł i później o 10% do kwoty 2170,20 zł.
Gdybym miał do wygrania 2279 zł to by wypłacili 2279 zł?
Dokładnie tak, jak piszesz, gdybyś nie przekroczył wygranej 2280zł, to by dodatkowego podatku nie było. W STSie jest o tyle dobrze, że to widać od razu przy potencjalnej wygranej, że jest dodatkowy podatek. Mi tak kiedyś bardziej opłacało się zagrać za 950zł niż za 1000zł, bo za 950zł miałem do wygrania 2270zł, a za 1000zł już 2080zł (mniej więcej, bo dokładnie nie pamiętam). Kiedyś też w typach na żywo jeden użytkownik grał w Forbet kupon czterozdarzeniowy za 1000zł, gdzie był on bez podatku obrotowego, ale podatek powyżej wygranej 2280zł normalnie obowiązuje, o czym wówczas na stronie przy tworzeniu kuponu nie informowali. I była paradoksalna sytuacja, że trzy zdarzenia mu weszły, zostało ostatnie po kursie 1,15 i gdyby tego zdarzenia nie dodawał do kuponu, to by wygrał więcej, a tak to czekał na rozstrzygnięcie czwartego zdarzenia, żeby wygrać mniej :jezora: Na szczęście mu wszedł ten kurs 1,15 i kupon był na ✅
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Tyle że gdy stawiasz i w okienku liczy Ci EKW to nie bierze tam pod uwagę tego 10-procentowego dodatkowego podatku. Pokazuje tylko kwotę pomniejszoną o 12 procent podatku.
3 mecze o kursach 3 3 i 4
AKO 36
*100 zł
*0,88
= 3168 zł EKW tak pokazuje
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Tyle że gdy stawiasz i w okienku liczy Ci EKW to nie bierze tam pod uwagę tego 10-procentowego dodatkowego podatku. Pokazuje tylko kwotę pomniejszoną o 12 procent podatku.

3 mecze o kursach 3 3 i 4
AKO 36
*100 zł
*0,88
= 3168 zł EKW tak pokazuje
Na pewno Ci nie pokazuje? U mnie normalnie uwzględnia :


 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oczywiście i dlatego jest to elementarz w tej zabawie, przy grze na ew. wysokie wygrane w polskich realiach.
Nie wiem jak jest dziś, ale w dawnych czasach takie kupony z możliwymi wygranymi ponad 2280zł powodującymi konieczność poboru 10% od wygranych - były automatycznie przez system komputerowy STS rozdzielane na kilka kuponów w ramach tej pierwotnie zadeklarowanej stawki jednego kuponu.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Kojarzę, że stacjonarnie Janusze dzielili taśmy na kilka takich samych kuponów, żeby ominąć ten podatek, ale nie byłem świadomy, że to taka niska kwota 2280 zł
Wydawało mi się że takie hece to od 10k
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ustawa hazardowa z roku 1992 wprowadziła tę barierę i pomimo tego, że po 25 latach ta kwota mocno się zdewaluowała, to nadal mamy ten próg 2280zł wysokości kwoty wygranej wolnej od dodatkowego podatku w aktualnej Ustawie o grach, obowiązującej od 1.04.2017
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Mam pytanie czy bonus 100% od pierwszej wplaty w sts i fortunie obowiazuje jezeli wplace depozyt tylko i wylacznie przelewem, czy jezeli jak ojde do punktu stacjonarnego i wplace to rowniez dostane ten bonus?
 
Do góry Bottom