>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

A 14

anu

Użytkownik
Mam pytanie czy bonus 100% od pierwszej wplaty w sts i fortunie obowiazuje jezeli wplace depozyt tylko i wylacznie przelewem, czy jezeli jak ojde do punktu stacjonarnego i wplace to rowniez dostane ten bonus?
Nie wiem jak jest w Fortunie, ale w STS nie ma znaczenia jak dokonujesz pierwszej wpłaty. Może być przelew, może być wpłata w punkcie. Bonus otrzymasz na pewno.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Te wypłaty w 30 min dochodzą nawet w sobote/niedziele?
Tak, cały tydzień od poniedziałku do niedzieli od 10-24 realizowane są te szybkie wypłaty. Rezygnują z tego tylko w Święta, takie jak choćby było we wtorek, bo wtedy są specjalne godziny księgowania banków i nie ma szybkich wypłat. Inna sprawa, dlaczego w takie Święta nie wypłacają, bo przecież wtedy np. mi robią przelew z banku ING do ING, więc sesja elixir tu nie ma nic do rzeczy, ale jest jak jest :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tnf 253

tnf

Użytkownik
A czy gdy zeedytuje numer konta to będę mógł wypłacić na nie swoje konto ? Przecież jak oni wypłacają to nie pokazuje im się imię i nazwisko w systemie bankowym. Jedynie jak sie dostaje przelew to widać chyba nadawcę... ?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A czy gdy zeedytuje numer konta to będę mógł wypłacić na nie swoje konto ? Przecież jak oni wypłacają to nie pokazuje im się imię i nazwisko w systemie bankowym. Jedynie jak sie dostaje przelew to widać chyba nadawcę... ?
Teoretycznie tak. W praktyce gdyby STS podejrzewał, że coś jest nie tak może poprosić o przelew weryfikacyjny (coś jak proszą w przypadku brania kredytu przez internet), chociaż mnie takie coś nie spotkało, to któryś użytkownik pisał na forum, że taką prośbę dostał. Inna sprawa, że nawet jak Ci wypłaci STS kasę, to bank niekoniecznie musi przepuścić taki przelew wysłany na konto Jana Kowalskiego, a podpisany jako przelew do Łukasza Nowaka.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mozna w stsie wplacac psc?
Po ostatnich wydarzeniach nie radzę tam w ogóle wpłacać, bo np. Wieczorem będzie dużo osób zalogowanych i padną serwery, taki ich nowy zwyczaj ???? Ale że podobno trzeba się uczyć na własnych błędach, więc odpowiadam - nie, nie wpłacisz bezpośrednio psc do STSa. Bezpośrednio psc akceptuje tylko Totolotek. Do STSa możesz wpłacić przez skrilla, a konto Skrill doładować za pomocą psc, tylko jest tam prowizja 7,5% od wpłat. Inna opcja to jeszcze zamówienie karty płatniczej Mastercard od paysafecard. Koszt: 40zł i potem doładowujesz kartę za pomocą kodów psc i prowizja wynosi mniej, bo 4% i wpłacisz wtedy do każdego bukmachera, bo przy metodzie wpłaty wybierasz dotpay /payu i potem płatność kartą ;)
 
C 0

caviez

Użytkownik
Panowie mam problem. Otóż z rok / dwa lata temu założyłem konto i dostałem 200zł bonusowego. Czasami grałem z korzystając z depozytowego lub bonusowego. Obecnie mam na depozycie troszkę pieniędzy oraz na bonusowym. Jak przelać pieniążki z bonusowego do depozytu aby wypłacić?
 
M 2

michauku

Użytkownik
Pod żadnym pozorem nie wpłacajcie do STSa przez skrill. Jak potem zlecicie wypłatę oskarżają o pranie niby brudnych pieniędzy i przekazują urzędnikom celnym dane do skrilla. STS to rządowy bukmacher
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
zleciłem wypłatę o 21:43 na PKO BP i nadal nie ma. 30 minut, heheheh
Zlecając jakoś w zeszłym tygodniu, bodajże w piątek miałem sytuację, że też czekałem dłużej, ale było to raptem 50 minut, więc na spokojnie, choć zazwyczaj mam w 30-35min. Jednak 2h to już coś nie tak jest, bo to dużo za długo w stosunku do tego, czym się chwalą.
 
Do góry Bottom