>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher STS - Wpłaty/Wypłaty

skalus 63

skalus

Użytkownik
Żaden mit ostatnio&lt;parę dni temu&gt; wypłacałem 3 x i trzy razy poniżej pół godziny - szybkie wypłaty realizowane są tylko przez te 9 banków&lt;mbank ,ING Bank Polski PKO, Millenium,Bank Zachodni WBK, ALIOR ,Inteligo ,Orange Finanse i T mobile usługi bankowe&gt; reszta banków to ok 1-2 dni
Pod względem szybkości wypłat STS jest poza zasięgiem innych.
 
pattos91 0

pattos91

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej, wypłata z STS średnio ok. 30-40 min na koncie. Z dostępnych w PL buków zdecydowanie najszybszy.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej, wypłata z STS średnio ok. 30-40 min na koncie. Z dostępnych w PL buków zdecydowanie najszybszy.
Od wczoraj jeszcze szybszy ????
System szybkich wypłat STSpay działa jeszcze sprawniej. Wygrane możecie wypłacić nawet w kwadrans!
Do tej pory dzięki systemowi STSpay pieniądze ze zwycięskich kuponów trafiały dotąd na konta bankowe do 28 minut! Przyspieszyliśmy – wygrana może dojść na konto nawet w 15 minut.
* Dotyczy przelewów na konta w wybranych bankach, ich listę znajdziecie tutaj https://blog.sts.pl/jeszcze-szybsze-wyplaty/
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Dostalem dzisiaj wezwanie na komisariat w sprawie nieautoryzowanego uzycia konta Sts niech firma sie wypowie czy dane wyciekly od was bo e-mailowo twierdziliscie ze nie wyciekly a wg.dzielnicowego nie jestem sam czekam na jasna odp
 
B 5

bolex1

Użytkownik
A co to za problem zmienia konto na slupa i wyplata w 15minut maja luke ze konto mozna zmieniac jak sie chce wolalbym zeby STS sie wypowiedzial!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ale czemu zakładasz, że to wina STSa, że ktoś znał Twoje hasło? Nawet jeśli zdarzyło się to nie tylko Tobie nie znaczy automatycznie, że to STS coś zaniedbał. W dobie internetu i hakerów zdobycie takich haseł to może nie bułka z masłem, ale żadne mission: impossible, jeśli komuś zależy i zna się na rzeczy ;)
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Skoro 20 osob przesluchuja to jak mam wierzyc ze sts nie klamie i nasze dane nie sa bezpieczne no wytlumacz mi???Kase oddali to fakt ale ze dane ktos znal to sorry
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
No i fajnie, ale nie rozumiem trochę twojego toku myślenia. Dlaczego bukmacher ma być winny temu że tobie wykradziono hasło?Może byś posprawdzał na początek swoje podwórko: telefon, komputer?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
No a kto winny - STS? Nikt nie mówi, że Ty winny, ale też nie siej fermentu, że wina STSa, bo ich przedstawiciel to samo może powiedzieć &quot;Przecież mamy siedzibę w Katowicach, nigdy w Brzegach nie byliśmy&quot;. Ktoś wykradł dane na to wychodzi, ale to nie znaczy, że zły STS sprzedał dane logowania kilkudziesięciu osób. Po co by mieli coś takiego robić? To poważna firma i nie ryzykowałaby niczego takiego, tym bardziej, że podlegają polskiemu prawu. Pomyśl trochę zanim takie rzeczy zaczniesz wypisywać.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ja napisze tak - mam swoj prywatny mail od lat, do rejestracji na tym forum uzylem innego, zrobionego specjalnie aby sie tu zarejestrowac i nigdzie go nie podawalem. &quot;Zupelnie przypadkowo&quot; jakis czas po rejestracji na tego maila zaczalem dostawac fejkowe maila od oszustwo typu &quot;zaakceptuj nowy regulamin skrill&quot; czy &quot;super bonus Unibet, tylko sie zaloguj&quot; i linki do stron wyludzajacych dane. Skad oszusci mieli moj adres mailowy? Nie jest sie trudno domyslic, tymbardziej, ze moj mail nie jest tylko loginem z forum + @xx.yy tylko jeszcze jest jeden znak w nazwie. Nie oskarzam adminow z forum bo nie mam do tego podstaw, ale wyciaganie baz z forow nie jest czyms nadzwyczajnym. To forum jest delikatnie mowiac bardzo proste, wiec jak ktos ma pojecie to moze wyciagnac baze loginow, maili i hasel. No i problem jest gdy ktos maila uzywanego tutaj i hasla uzywa wlasnie np. na STSie. Kiedys pisalem o tym, ale admini uznali chyba moj wpis za niewygodny bo zostal szybko usuniety.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Akurat kolego sts milczy a czemu bo dali d...i boja sie przyznac ze dane wyciekły zobaczcie od 3dni nikt nie odpisal bo nasze dane nie sa bezpieczne radzę pozmieniac hasla zebyscie sie nie obudzili jak ja rano bez kasy...
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Mam podobny problem co bolex1. Sytuacja z początku stycznia. Wpłaciłem pieniądze, zagrałem wygrany kupon. Loguje się ponownie. Nie ma pieniędzy na koncie. Sprawdzam kupony i okazuje się, że ktoś postawił jakiś kupon totalnie z d**y bez mojej wiedzy. Rozmowa z supportem nic nie dała. Wysłałem reklamację. Czekam na odpowiedź.
Szczerze radzę zmienić hałsa. To nie jest pojedyńczy przypadek.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
Dane znajdujące się w naszym posiadaniu są bezpieczne i odpowiednio dobrze zabezpieczone. Z opisanej przez Pana sytuacji wynika, że ktoś poznał Pana login i hasło do konta i w ten sposób się zalogował. Jeśli sytuacja jest prawdziwa, sugerujemy zmianę danych logowania i pod żadnym pozorem nie korzystanie z tych samych danych w kilku różnych miejscach/portalach.
W razie dalszych pytań uprzejmie prosimy też o kontakt z centrum obsługi klienta w celu ustalenia szczegółów zajścia.
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Wytlumaczcie jeszcze jakim cudem ok20 osobom wykradziono dane i 2 sprawa kiedy w koncu zmienicie możliwość ZMIANY KONTA SAMEMU??
 
Do góry Bottom