>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Studia

Status
Zamknięty.
norek89 0

norek89

Użytkownik
ja idę na finanse,czyli na ćwiczeniach pewnie jakieś zadania do rozwiązywania bo raczej nie praca grupowa,referaty,??
czyli jakiegoś poza sesjami sprawdzianu wiedzy nie ma(ala kartkówki,odpowiadanie) i trzeba przygotowywać się do sesji. są one 2 w roku,tak??? kiedy się odbywają dokładnie wiadomo(chodzi o okres)??? i z wszystkich przedmiotów na raz??
a początek roku jest 1 czy 4 pazdziernika czy zależy od uczelni?
czyli normalny stój-sweterk,dzinsy jak w liceum??? nie trzeba jakoś tka uroczyściej np. koszula koniecznie?? (chyba że ktoś lubi)
Pewnie masz duzo matmy to wiadomo co bedziesz robił przy tablicy;) referaty mogą się zdarzyć na innych przedmiotach. Ja np na farmie mam wejściówki na każdych zajęciach ....tzn żeby wejśc i móc uczestniczyć w zajęciach (ćwiczeniach) musisz zaliczyć tzw &quot;wejściówke&quot; z tego co dopiero bedzie na zajeciach ???? Odpytywania nie ma. Są &quot;sprawdziany&quot; na studiach nazwane kolokwiami, zdarzają się średnio (przynajmniej u mnie) raz na tydzien/czasem 2tyg z przedmiotu ???? Sesja to najgorszy okres, jest zimowa (ok styczen,luty) oraz letnia (maj,czerwiec). Wtedy nie ma zajęć a zdajesz jedynie egzaminy z przedmiotów, ja np miałem 4 w zimowej i 6 w letniej. Egzaminy masz tylko z &quot;ważniejszych&quot; przedmiotów, z reszty musisz zdobyć tzw &quot;zaliczenia&quot; aby móc do tej sesji podejść. Zaliczenia zdobywasz pracą przez cały semestr, musisz mieć zdane kolokwia itd.
Rozpoczecie roku to juz od uczelni zależy ;)
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
tak sobie przeanalizowałem przedmioty na ekonomi i finansach i rachunkowości na 1 roku.
na finansach jest 9 przedmiotów a na ekonomi 8. ogólnie wf,angielski,logika,prawo taka sama liczba godzin,ale matmy i mikreoekonomii jest więcej na finansach choć na ekonomi też jest, historii myśli ekonomicznej jest ciut więcej na ekonomi,w finansach jest podstawa zarządzania a w ekonomi jest przedmiot zarządzanie(to chyba w finansach będzie to łatwiejsze skoro to tylko podstawy,a tam całe zarządzanie?),a dodatkowo na finansach jest jeszcze teoria przedsiębiorczości(trudne?). ogólnie mniej godzin jest na ekonomi niż na finansach jeżeli idzie o zajęcia.
może ktoś mi opowiedzieć o tych wszystkich przedmiotach(który najcięższy???),o tym czy na tej ekonomi jest łatwiej niż na finansach na które idę czy też nie(bo podobne przedmioty)-patrząc na rozkład zajęć może lepiej było iść na ekonomię
i jak to jest z nauką,zaliczeniami. czy jest tak że te wszystkie 9 przedmiotów raz na pół roku zdaje na egzaminie(2 razy w roku) i chodzę na ćwiczenia i wykłady,czy też muszę w między czasie coś tam zdawać(kolokwia,tak?? na czym to polega??? taka kartkówka,pytanie czy jak???)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom