>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Europy: FC Barcelona - FC Porto 26.08.2011

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Już jutro o 20.45 mecz o Superpuchar Europy. Tradycyjnie już na stadionie w Monako zwycięzca Ligi Mistrzów ( Barcelona) zagra z wygranym Ligi Europejskiej ( Porto). Faworytem w tych meczach są zazwyczaj wygrani z LM , nie inaczje jest teraz. Ale zawsze te spotkania miały dziwny przebieg i Liga Europejska , czy wcześniej Puchar UEFA dużo mieszali w takich finałach. Porto 7 i 8 lat temu grało o ten puchar i dwukrotnie uległo , Barcelona natomiast 2 lata temu po dogrywce ograła Szachtar. Jak będzie tym razem ? Kursy z Unibetu:

Zachęcam do dyskusji ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No to póki co na luzno ???? ciężkie spotkanie do typowania. Barcelona ma to do siebie , ze lubli długo wchodzić w sezon , z Realem o Superpuchar dobitnie to było widać i sam Guardiola o tym mówił , ze jeszcze nie ma formy. Porto znowu oddało do Chelsea Villas Boasa i to też duże osłabienie.
Ja sobie na spokojnie obejrzę mecz bo nic nie ma ciekawego do typowania ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ja sobie na spokojnie obejrzę mecz bo nic nie ma ciekawego do typowania:grin:
A ja widzę jeden, może nie oryginalny, ale dość dobry typ;)
VS

BARCELONA - PORTO
Typ : Barca @ 1,40 Tobet✅2:0
Barca widzieliśmy jak ograła Real będąc w trakcie przygotowań także teraz czas działa na ich korzyść by dojść do optymalnej dyspozycji. Kolejny puchar mozńa wstawić do gabloty. Rekordu 6 trofeów się nie uda wyrównać bo Real zdobył Copa Del Rey. Pique z tego co się orientuje nei zagra. A z przodu kłopot bogactwa powoli ma Pep i zagdki Sanchez czy Pedro i gdzie znaleść miejsce dla Cesca. Już odbiegając od tego, że wg mnie transfer ten w ogóle nie potrzebny no, ale ...
Porto bez Falcao i Villasa Boasa, którzy to tak mieli ogromny wpływ na wyniki w poprzednim sezonie. Ponadto Porto jakoś ociężale grało w pierwszych dwóch kolejkach ligowych. Karne dwa dostali z kapelusza od sędziów. Wszystkie gole strzelili po stałych fragmentach gry. Dwa z karnych, jedna bomba Hulka z wolnego i raz Sapunaru głową po rożnym. A więc z czym do FCB skoro na tle Guimaraes i Leirii wyglądali blado ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mach 2

mach

Użytkownik
dalem 140 zl na:
Barca (-1) - Porto 1 2.05
lekko ponad dwojke wg mnie dobry kurs
patrzac na to ze Barca ograla Real w superpucharze i machnela Napoli i to az 5-0
Porto po odejsciu AVB i Falcao wydaje sie zdecydowanie slabsza przynajmniej dotychczasowe mecze nie przekonuja
 
A 85

aksior

Użytkownik
Porto gra kreatywna, szybką, kombinacyjną piłkę i pomimo osłabień maja dobrych piłkarzy. Co prawda rozpoczęli sezon dobrze (2 wygrane spotkania z guimaraes i gil vincete) jednak obrona popełniała sporo błędów. Rywale mogli spokojnie ustrzelić więcej goli i tylko dzięki nieskuteczności rywali wygrali mecze. Barcelona to marka i gra na jeden kontakt. Zapowiada się dobre dynamiczne widowisko z spora ilości goli. Jednak za powyżej 2,5 gola słabo płacą, za 3,5 gola - 2,15 także słaby kurs ????
Warto zatem zagrać że atletyczny Hulk cos ustrzeli. Zawodnik ten potrafi się przepchać przez 2,3 zawodników, walczy nawet w pozycji lezącej na plecach ???? Ma ducha walki. Poza tym często wykonuje stałe fragmenty gry typu karne czy faule z 30 metrów. kurs 4.0 ciekawy do zgarnięcia. tym bardziej że wg mojej analizy Porto strzeli gola - a kto inny ma tam strzelać jak nie Hulk ? ????
Myślę że można sie pokusić na 4.0 i że będzie ciekawe widowisko z co najmniej 4 golami ???? Chęć pokazania się przed barceloną i medialnym widowiskiem(transmisja na pół świata) zaowocuje w gole i w błędy obrońców ????
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Z czym do ludzi... Bez Falcao nie liczyłbym, że Hulk w pojedynkę odprawi defensywę Barcy z kwitkiem. Tak jak poprzednicy pisali, dużo błędów w obronie w lidze przeciwko dwom drużyną, które spokojnie do zera powinni oczesywać. 5-0 z Napoli robi wrażenie mimo, że to towarzyski, ale dzisiaj spokojnie w 90 minut się rozprawią z Porto, które mimo wszystko oprócz Hulka specjalnego nie mają. Kilku grajków ponad normą, co tworzą całą zgraną drużynę, ale to zdecydowanie za mało na Blaugranę. Dla odważniejszych można zaryzykować -1, -1,5 po kursie 1,900, gdy Barca wygra jedną bramką, to pół stawki zwracane.
✅ Barcelona -1 AH @ 1,550

A tak swoją drogą, to fajnie, że Polsat będzie transmitował. ????
 
phobos 26

phobos

Użytkownik
Choć rywal do słabych nie należy to i tak moim zdaniem przy obecnych zasobach kadrowych obie drużyny dzieli przynajmniej schodek lub dwa. Nie dopuszczam myśli, że ujrzymy nie co innego jak kolejny triumf Barcelony, pytaniem jest jaka będzie różnica w liczbie goli. Oczywiście nie ma co umniejszać Porto, ale tym bardziej bez świetnego Falcao, tak jak wyżej, nie widzę godnego kooperanta dla gibkiego Hulka.
Jeśli chodzi o typy na dzisiejsze spotkanie, to kursy na win Barcy lecą na łeb na szyję i przynajmniej u mojego buka sięgły 1,35. To samo tyczy się handicapu -1 spadek z 2,15 wczoraj do 1,95 dzisiaj rano.
W takich sytuacjach zawsze (o ile wasz buk przewiduje taką opcję) korzystam z betu na strzelca i jak do tej pory kilkakrotnie był to słuszny wybór, bo ciężko wyobrazić sobie mecz w którym Messi, Villa bądź Pedro nie wbijają bramki, tym bardziej w meczu takiej klasy i o pełnej mobilizacji.
Messi strzeli @ 1,70 Betclic ✅
D.Villa strzeli @ 1,90 Betclic ⛔ (Fabregas)
 
darter 134

darter

Użytkownik
A ja mam trochę inne zdanie i liczę na mecz wyrównany. Barca szczerze mówiąc nie zachwyca mnie, ani gdy w zasadzie przed przygotowaniami do sezonu ograła Real, ani w towarzyskim meczu z Napoli (mimo, że wygranym 5-0). W zasadzie mam podobne zdanie co aksior. Kurs 4.00 na gola Hulka to może nie prezent ale na pewno typ warty zagrania a co za tym idzie - Porto strzeli. Kurs w granicach 1.7 a bardzo prawdopodobny i na pewno się skuszę.
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Mój typ na dzisiaj to:
Który z zawodników zdobędzie przynajmniej jeden gol (Gole samobójcze nie wliczają się/ regulaminowy czas gry)?
-Lionel Messi (Barcelona) 1,60 (Wydaje mi się, że kurs jak i typ godny uwagi)✅✅✅

W ostatnich mecz Messi niestety jeszcze bez najwyższej formy, ale na pewno i co oglądali mecze z Realem i ostatni z Napoli Widzieli że ma parcie na strzelanie goli.
W pierwszym meczu z Realem o Superpuchar Hiszpanii strzelił 1 gola (2:2) W drugim meczu Messi 2 gole (3:2) Napoli Messi 2 gole (5:0)
Podsumowując w ostatnich 3 meczach, a zarazem pierwszych w tym sezonie zawodnik o numerze 10 strzelił 5 bramek ???? A on dopiero co wrócił z wakacji i jego forma na pewno jest zwyżkowa. Ale zobaczymy jak wiadomo Barcelona to nie tylko Messi:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powiem tak,gdyby nie transfery wychodzące z Porto,to ta drużyna mogłaby powalczyć z każdym w Europie,nawet z Barceloną,dobrze,że został chociaż Hulk,widzieliśmy ich potencjał w tamtym sezonie,byli niesamowici,oferta za Falcao nie do odrzucenia,mało kto dałby więcej,możę City.Jednakże Porto ma od wielu sezonów to do siebie,że potrafi po kilku corocznych i spektakularnych transferach zregenerować zespół bardzo szybko,ja bym nie szalał z wysokimi handi na Barcę,są świetni,ale Porto to nie ogórki,mecz bardzo prestiżowy,trzeba się delektować pięknem futbolu ????
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Superpuchar Europy
Spotkanie: Barcelona - Porto
Typ: Porto over 0,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Stawka: 7/10
Wynik: 2-0
⛔⛔⛔
Myślę, że jest duża szansa na bramkę dla Porto po pierwsze w drużynie Barcelony zabraknie dwóch ostoi linii defensywy ,a konkretnie nie zobaczymy w dzisiejszym spotkaniu Carlesa Puyol i Gerarda Piqué, największa szanse na ich zastąpienie ma duet Mascherano &amp; Abidal, który grał w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii przeciwko Realowi, moim zdaniem wypadł bardzo blado. Po drugie Porto gra już w meczach &quot;o stawkę&quot; i po dwóch kolejkach w Liga Sagres z dorobkiem 6 oczek zajmują pierwsze miejsce, natomiast liga hiszpańska z &quot;rożnych&quot; powodów jeszcze nie wystartowała, także &quot;Blaugarna&quot; gra w jedynie meczach sparingowych.
W dodatku w bardzo dobrej formie jest Hulk, który w pierwszych dwóch kolejkach zdobył 3 bramki.
Ostatnie 5 Superpucharów Europy:
2010 Inter 0- 2 Atletico Madryt
2009 Barcelona 1-0 Szachtar
2008 Manchester 1-2 Zenit
2007 Ac Milan 3-1 Sevilla
2006 Barcelona 0-3 Sevilla
2 - zwycięstwa triumfatorów Ligi Mistrzów
3 - zwycięstwa triumfatorów Ligi Europejskiej / Pucharu Uefa
Bramki 5-8
W ostatnich 5 meczach o superpuchar europy triumfator ligi mistrzów zdobył choćby jedna bramkę w trzech finałach, w dwóch się nie udało natomiast zwycięzca ligi europejskie nie zdobył bramki tylko w jednym finale.
______________________________
Porto bezbarwne :sad: chociaż według mnie ok.80min. sędzia powinien wskazać 11 dla &quot;Smoków&quot; po faulu Abidal jednak arbiter nie miał dzisiaj najlepszego dnia :sad:
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Ja natomiast postanowiłem spróbować pobawić się w rzuty rożne. Patrząc na ofertę Unibetu dostrzegłem spore value na ten zakład. Linia taka jak w większości zakłądów 10,5 ale jaki kurs... 2,1 piechotą nie chodzi. Nie wiem co buki myślą o tym spotkaniu. Moim zdaniem błędna analiza sytuacji. Obie drużyny potrafią atakować i strzelać bramki, obie drużyny dochodzą do sytuacji bramkowych. Jeśli te sytuacje będą, to minimum 11 rożnych powinno paść. Ja spróbuję bo kurs nad wyraz atrakcyjny
Spotkanie: Barcelona - Porto (ilość rzutów rożnych) 12 ✅
Typ: over 10,5
Kurs: 2,1
Buk: Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Ja też jak kolega wyżej zabawiłem się w rzuty rożne. Mam nadzieję, że mecz będzie bardzo wyrównany i będzie dużo walki w polu karnym. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale w meczach o super puchar Hiszpani wchodziło bez problemu to czemu teraz ma nie wejść
TYP na to spotkanie:
powyżej 10 rzutów rożnych AH 12✅
Moim zdaniem kurs 1,4 nie wart grania, ale Barca moim zdaniem powinna zgarnąć puchar...✅
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik
Hahah mój kupon wszedł Messi strzelił ????
a mecz przyjemny dla oka, nie ma wielkiej dominacji Barcelony.
Ale jest widoczna różnica pomiędzy zawodnikami FC Barcelony a Porto ????

Edit
To co było pewne stało sie jasne ????
Messi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom