>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Europy: Manchester City - Sevilla [16.08.2023, 21:00]

Status
Zamknięty.
versa 397,5K

versa

Typer
Manchester City - Sevilla
Obie strzelą - TAK
Fortuna @1.96

Superpuchar Europy a w nim City podejmie Sevillę, zapewne City to trofeum zgarnie po tym, jak we wcześniejszym finale o Tarcze Wspólnoty sprzed paru dni dał się ograć Arsenalowi ale uważam, że bez kontuzjowanego De Bruyne nie przyjdzie im to wcale tak łatwo, a Sevilla ma kim grać, bramkę spokojnie są w stanie strzelić tak jak to miało miejsce w historii bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi druzynami, gdzie w 3 na 4 spotkaniach w ramach Ligi Mistrzów obie drużyny strzelały bramki, fakt faktem, trochę sprzed paru lat, ale jednak uważam, że typ warty podparcia tą informacją.
Na początku kusiło zagrać na conajmniej jednego gola Sevilli po kursie 1.80 ale chyba nikt nie wyobraża sobie scenariusza, gdzie City z potężnym norwegiem nie strzeliloby conajmniej raz do bramki przeciwnika, a więc BTTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1631
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sevilla strzeli + Sevilla over 1,5 kartek 3,00
Wielu rzuci się na Man City. I być może słusznie. Ale nie od dziś wiemy, że Sevilla 7-krotnie wygrała na 7 razy Ligę Europy i 6-krotnie brała udział w Superpucharze Europy, z czego raz go zdobyła. Ostatnio byli w finale tego piłkarskiego święta w 2020 roku. Ok, statystyki mają całkiem przyzwoite, na tyle przyzwoite, by dać im kredyt zaufania i liczyć, że przynajmniej strzelą tego gola Manchesterowi City. Ponadto tak już przy okazji w ferworze walki, gdy nie ograniczają cię żółte kartki na następne spotkania w turnieju, mogą posypać się kartki. Wystarczy, że złapią 2. Bardzo realne w finale imprezy. Wtedy często tak jak mówię pada tych kartek więcej niż zwykle. Trzeba jakoś powstrzymywać snajperów z City. A bez faulu czasem się nie da.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2702
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Manchester City - Sevilla
powyżej 2.5 kartek @ 1.50
Betclic

Czas na Superpuchar Europy. Sevilla przed tym sezonem już zdobyła jedno trofeum i teraz zapewne będą chcieli sprawić mega sensacje. City przegrało mecz o Tarcze Dobroczynności, a więc czy uda im się sięgnąć po Superpuchar Europy?.
Ja na to spotkanie proponuje kartki. Tak naprawdę niewiem czego się spodziewać po tym meczu, bowiem może tutaj wiać wielka nuda, a sam mecz zakończy się zwycięstwem jednej z drużyn skromnym 1:0 czy 0:1. Myślę, że kartki to dobra opcja choć sam kurs na kolana nie powala.
Sędzia spotkania będzie Francuz F. Letexier, którego statystyki na kolana nie powalają, ale w poprzednim sezonie w 40 meczach pokazał 150 żółtych kartek. Nie jest to jakiś imponujący wynik, a jutro sam sędzia nie będzie chciał być gwiazda tego wieczoru, ale mam nadzieje, że jak będzie trzeba to żółtą kartkę pokaże. Obie ekipy w poprzednim sezonie miały okazje grać z sobą w fazie grupowej LM. Tam w dwumeczu, że tak powiem padła zaledwie jedna kartka. Czy jutro będzie podobnie?, oby nie.
 
R 674K

rjastrzab

Użytkownik
Manchester wygra i poniżej 3,5 gola
Kurs 2,10
Fortuna Betbuilder

The Citizens są zdecydowanym faworytem tego meczu, ale grać tylko win City po 1,40 nie jest atrakcyjne, więc dokładam poniżej 3,5 gola co w efekcie w ramach Betbuikdera daje Kurs 2,10.
Ligi zaczęły się i mecz o Superpuchar to taki konieczny dodatkowy obowiązek. Nie jest to jakieś prestiżowe trofeum, ale nikt nie odpuści. Anglicy po zwycięskiej ligowej inauguracji,a Sevilla po zaskakującej porażce z Valencja.
City z superstrzelcem Haalandem wygra w mojej opinii, ale nie będzie się przemęczał i nie zobaczymy gradu bramek.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Manchester City - Sevilla, Manchester City nie wygra do zera, @1.60 Fuksiarz

Mecz o Superpuchar Europy, czyli pojedynek triumfatora Ligi Mistrzów z triumfatorem Ligi Europy. Faworytem konfrontacji jest naturalnie Manchester City, który na ten moment jest bezapelacyjnie najlepszą drużyną na świecie, która w zasadzie nie ma słabych punktów, co potwierdził triumf w Lidze Mistrzów, w dodatku w efektowny sposób, bo po m. in. pewnym wyeliminowaniu Realu Madryt czy późniejszym wygraniu z Interem w wielkim finale. W przypadku Sevilli i rozgrywek Ligi Europy można byłoby napisać dobrą książkę. Hiszpanie zdominowali te rozgrywki w XXI wieku i bez względu na poziom rywala w ostatnich finałach w których grali - każdorazowo wychodzili górą, mimo że kadrowo najczęsciej to jej rywale mieli do zaoferowania więcej argumentów. Sevilla to ekipa nieobliczalna, która udowadnia, że nawet najlepsze ofensywy świata nie muszą mieć łatwego zadania przeciwko jej defensywie. Sama ofensywa Sevilli też jest niepozorna i zabójczo skuteczna m. in. z kontry - warto tutaj wspomnieć m. in. o Ocamposie czy En Nesyri'm. W tym spotkaniu scenariusz wydaje się dosć jasny i to Manchester City powinien dominowac długimi fragmentami i mieć po swojej stronie więcej sytuacji strzeleckich. Sevilla to jednak ekipa, której nie trzeba zbyt wiele do zdobycia gola czy do zaskoczenia defensywy rywala i myślę, że własnie to będzie miało miejsce w pojedynku dwóch ekip o odmiennym stylu. Typ zabezpieczam ewentualnym 0-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Manchester City - Sevilla
typ: Manchester City (-1,5 handicap) + powyżej 6,5RR + 1. połowa zmiana NIE
@2.94 FORTUNA

Obydwie drużyny mierzyły się tak dawno bo w 2022 roku w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Wtedy to City wygrało 0:4 na wyjeździe i potem u siebie 3:1. City awansowało wówczas z pierwszego miejsca w grupie, druga była Borussia Dortmund a trzecia Sevilla spadła wtedy do LE. City wygrało 4 ostatnie bezpośrednie pojedynki z Sevillą a ich bilans bramkowy to 12:3! Trener Sevilli Mendilibar ma bardzo słabe statystyki przyciwko Guardioli. Mierzyli się 8 razy a Mendilibara wygrał zaledwie jedno z nich a aż 6 z nich przegrał do zera. Dziś również spodziewam się podobnego rezultatu. City rozpoczęło ligowe zmagania od wyjazdowego zwycięstwa 0:3 z Burnley. Haaland strzelił w tym meczu dwie bramki w pierwszej połowie czym ustawił grę swojej drużynie. Sevilla natomiast przegrała u siebie z Valencia 1:2, tracąc gola w 88 minucie. Z City Sevilla musiałaby cały czas grać na maksymalnym skupieniu, bowiem przy takich zawodnikach jak Haaland chwila nieuwagi i piłka w bramce.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 692,8K

maarcin14

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Manchester City - Sevilla
Superbets - Poniżej 5,5 gola, Obie drużyny wykonają powyżej 2,5 rzutów rożnych, obie drużyny otrzymają powyżej 0,5 kartki
@2.50
Superbet

Na mecz Superpucharu Europy wybrałem sobie takie o to zdarzenie z Superbets, myślę że jest mało prawdopodobne że padnie tu bardzo dużo goli, zarówno jedna jak i druga ekipa dawno nie miała aż tak wysokiego overa w meczu o jakąś stawkę, obie drużyny powyżej 2,5 rzutu rożnego, o City się nie martwię gdyż ich sposób gry wręcz wymusza to że te rożne są , Sevilla natomiast miała ostatnio w meczu ligowym aż 8 rożnych przeciwko Valencii więc myślę że te 3 uda się dostać.No i kartki , jest to Superpuchar , jeden mecz , myślę że nikt nie będzie odkładał nogi i zobaczymy kartki z obu stron.
 
T 215,4K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Manchester City - Sevilla
Typ: City handicap -1.5 rzutu rożnego Superbet @1.60
Idę tutaj w rzuty rożne angielskiej drużyny, która jest zdecydowanym faworytem tego meczu i liczę, że ich napór na bramkę rywali będzie trwał przez całe spotkanie, co przełoży się na pokaźną liczbę rzutów rożnych. Co prawda statystki kornerów z początku tego sezonu w wykonaniu angielskiej drużyny nie powalają, bo w meczu o tarczę wspólnoty z Arsenalem mieli tylko 1 więcej niż rywale, a w ligowym meczu z Burnley mieli 1 mniej niż rywale. Jednak myślę, że mimo wszystko większym odzwierciedleniem jak to może dziś wyglądać jest dwumecz między tymi drużynami, który został rozegrany rok temu w fazie grupowej LM, gdzie piłkarze City dwukrotnie zrobili o 6 więcej rzutów rożnych od Sevilli.
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Poniżej 3,5 goli, poniżej 10,5 rzutów rożnych, poniżej 4,5 kartek (zakład łączony) @2,44 Fuksiarz

Nie spodziewałbym się dziś fajerwerków w meczu o Superpuchar Europy. To dość ważne trofeum i zarówno City, jak i Sevilla mają na nie dużą chrapkę. Faworytem są oczywiście podopiecznie Pepa Guardioli, którzy są obecnie faworytem w starciu z każdym zespołem na kuli ziemskiej. Mecze o to trofeum zazwyczaj się underowe i choć underów się wystrzegam, a szczególnie takich kombinacji to dziś zrobię wyjątek. Stawiam, że Hiszpanie zagrają mocno defensywnie, a Manchester długo będzie miał piłkę. Ekipa z Andaluzji nieźle broni i ma solidną formację defensywną. Co prawda nie potwierdziło się to na naugurację LaLigi z Valencią, jednak Nietoperze byli w tym meczu szalenie skuteczni. Na trzy celne strzały w meczu zdobyli dwa gole i to z takich powiedziałbym połokazji, bo to nie były jakieś setki. Nie ma wątpliwości, że przeciwko The Citizens pomoc i obrona Sevilii musi być bardziej skupiona. Wydaje mi się jednak, że nawet jeśli City obejmie prowadzenie to obraz gry się nie zmieni, bo ciężko będzie Hiszpanom ugryźć rywali, stąd też te undery, które nabijać będą pewnie poza kartkami przedstawiciele Premier League. Od strony statystyczno - historycznej w zeszłym roku, gdy zwyciężał Real Madryt padły dwa gole, cztery rogi i jednak kartka. Rok wcześniej również dwa gole, dwie kartki, ale aż jedenaście rogów, tyle że wtedy grały bardziej wyrównane drużyny.
Uważam ten typ za trochę ryzykowny, ale taki jest mój pomysł na ten mecz, biorąc pod uwagę style obu ekip i dużą jednak stawkę Tym bardziej, że przy ewentualnej wygranej podwajamy zainwestowaną kwotę i to z hakiem, więc wydaje mi się to najciekawszą opcją na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
M 147,3K

mexes200

Użytkownik
21:00 Man.City - Sevilla
Typ: E. Haaland strzeli gola - Tak
Kurs: 1.72
Etoto
Pireus starcie o Superpuchar Europy.. czyli City które pokonało w finale ligi mistrzów Inter 1:0 z Sevilla która uporała się po karnych w finale ligi Europy z Romą.. takie właśnie zestawienie drużyn zawalczy o następne swoje trofeum. Faworytem według bukmacherów jak i można zauważyć po ruchach kursów jest oczywiście drużyna z Anglii. Nowy sezon, jak drużyny sobie radziły w meczach towarzyskich i pierwszych nowego sezonu?.. otóż City w pierwszej kolejce pokonało pewnie na wyjeździe Burnley 0:3 dwie bramki zdobył Haaland do którego wrócimy później.. nie poszło zawodnikom Guardioli w meczu o tarcze na Wembley.. prowadzili długo z Arsenalem 1:0 żeby w końcówce meczu stracić bramkę.. i w rzutach karnych uznać wyższość kanonierom.. przejdźmy do Hiszpanów w pierwszej kolejce ulegli Valencii u siebie 1:2 miałem okazję oglądać ta potyczkę i szczerze Sevilla nie powalala stylem gry.. w meczach przed ligą również było różnie między innymi remis z Atetico, wygrana z Betisem 1:0, remis i wygrana po karnych z Cr. Palace, porażki z Rostockiem 2:1 i Magdeburgiem 3:1. Myślę że City powinno śmiało pokonać dziś bramkarza rywali.. a co za tym idzie kieruje tu swój typ na Haalanda który już ma dwa gole w nowym sezonie ligi angielskiej.. który broni króla strzelcow sukcesu z poprzedniego sezonu (36 goli), został on również królem strzelców ligi mistrzów z 12 bramkami. Idę tu w kierunku bramki dla skutecznego 23 latka.. kurs jak na niego bardzo fajny w Etoto. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Man City wychodzi w meczu o kolejne trofeum. Zmierzą się w finale z Sevillą. Hiszpański zespół jest dużo słabszy niż ich angielscy rywale i spodziewam się wygranej zespołu Guardioli. Na każdej pozycji mają lepszych zawodników i spodziewam się, że będą dominować większość czasu co też przełoży się na większą ilość rzutów rożnych drużyny City. Ponadto wydaje mi się, że będą chcieli jak najszybciej objąć prowadzenie więc dobrym tropem może być poszukanie prowadzenia Manchesteru już do połowy oraz wygranej po 90 minutach. Ja akurat dość często szukam gry w BetBuilderze, zwłaszcza, że to finał a te się raczej ogląda aniżeli gra, więc betbuilder na podbudowanie emocji może okazać się niegłupim pomysłem.

Man City + over 2.5 + więcej rożnych @2.98
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
City win + wykona więcej rożnych + under 13.5 rr w meczu @2.11 ForBet Architekt

City w weekend pokazał siłę rażenia i nie ma co dyskutować, że to oni po historycznym i upragniony dla Guardioli triumfie w LM będą chcieli przypieczetowac swoje aspiracje na obronę tytułu w Suoerpucharze.
Sevilla przez większość poprzedniego sezonu borykają się z problemami ale ostatecznie trener na decydującym etapie sezonu wycisnol z drużyny maxa. Nie wzmocnili się znaczaco jedynie wykupili wypozyczobego wczesniej Bade i zakupili Sow'a z Frankfurtu. City za to zakupili dodatkowe siły w postaci Kovacicia czy Gvardiola.
Jasne jest że to Obywatele będą częściej atakować co powinno się przerodzić w sporą liczbę rożnych ale nie przewiduje tutaj ilości większej niż 13. Dwa ostatnio ich finały (Inter oraz United) to libczy na poziomie 5 kornerow.Wiec i dziś nie spodziewać się ich dużo.
 
elalma 121,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Manchester City - Sevilla
Liczba strzałów zawodnika (opta): Rodri Hernández - Powyżej 1.5
betclic 2.05

Mamy już potwierdzone składy, Rodri wybiegnie w podstawowej "11" swojego zespołu. Hiszpański pomocnik zagrał już 2 mecze w tym sezonie. Przeciwko Arsenalowi oddał 3 strzały w tym 1 celny. W meczu 1 kolejki Premier League z Burnley wyglądało to jeszcze lepiej - 4 uderzenia, w tym aż 3 w światło bramki. Kurs na 2 strzały Rodriego wydaje się bardzo atrakcyjny - mamy tutaj prawie podwojenie i gracza, który w poprzednich 2 meczach o stawkę był bardzo aktywny. Sevilla to na ten moment zdecydowanie nie ten poziom co City i liczę na to, że pomocnik ekipy Guardioli znów będzie próbował zdobyć bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom