>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Superpuchar Europy UEFA 2017: Real Madryt - Manchester United (08.08.2017r.)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Już w najbliższy wtorek, zespoły Realu i Manchesteru rozegrają spotkanie o prestiżowy Superpuchar Europy, w którym występują zwycięzcy Champions League oraz Europa League. Mourinho stanie naprzeciwko swojej byłej drużyny. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięski? Podopieczni Zidane czy podopieczni Mourinho
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO PISANIA ANALIZ ;)
TRANSMISJA CANAL+
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dla mnie United bardzo dobrze przeprowadzili okres przedsezonowy. Tych co nie miało być nie było, ważne ogniwa się zgrywały. W moim odczuciu maja rytm meczowy. Boli jednak brak Bailly i Jonesa bo dla mnie to podstawowa para obrońców. Mou zablokował transfer Chrisa... w moim odczuciu zabieg psychologiczny. Smalling umoczy, poleci... zabłyśnie zostanie. Jednak rozsądne wydaje się granie na kartki dla United. Osobiscie mam nadzieje ze wyjda na srodku w parze Ander-Carrick a przed nimi zagra Pogba.
Będzie się działo na bank, aczkolwiek nie wierzę,że będzie wiele bramek bo straszne upały
Propozycje ode mnie:
Lindelof kartka TAK 4.00 Unibet - jak zagra to kartka mur beton, Szwed słabo ogarnia, chyba nie przestawił się jeszcze z ligi portugalskiej na wyższy level. Zresztą sposób w jaki sprokurował rzut karny w meczu przedsezonowym mówi sam za siebie. Osobiście nie wierze,ze zagra ale jak wyjdzie w podstawie to warto próbować
Valencia kartka TAK 3.50 - w moim odczuciu Valencia zagra na wahadle a jak nawet zagra na prawej obronie to i tak będzie się włączał w akcje ofensywne. Kurs w moim odczuciu trochę zawyżony.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Wspominając ostatnie edycję Superpucharu Europy widzę gole.
To jest jednak pierwszy poważniejszy mecz przeważnie dla obu zespołów biorących udział w walce o Superpuchar Europy. Drużyny jeszcze dobrze nie wgrane w sezon, często popelniajace błędy w defensywie itd.
Ostatnie 5 edycji Superpucharu kończylo się 4 razy sporą ilością goli.
Real w sparingach tracił gole, w każdym meczu co najmniej jeden. Widać, że są dalecy od formy bo dla takiego zespołu to forma ma przyjść na kwiecień 2018, gdy wtedy potrzeba wycisnąć z drużyny sto procent aż do końca sezonu.
United dość fajnie kilka spotkań, ale też rywale niektórzy mniej wymagający.
Podsumowując widzę tutaj pewny BTTS po kursie @1.64✅ i ciut lżej zagrany over 2.5 gola @1.80.✅
Nie zapominajmy też, że Superpuchar odkąd jeździ po różnych stadionach i co roku jest rozgrywany gdzie indziej - ma być niejako takim show dla ludzi. Pamiętajmy nie tak dawno bo w zeszłym roku 2:2 czy dwa lata temu 5:4 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom