>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Francji: PSG - Monaco [4.08.2018 13:00]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


FORTUNA WYSTAWIŁA NASTĘPUJĄCE KURSY
1.46 - 4.45 - 6.00
Podobnie jak przed poprzednim sezonem PSG po raz kolejny zmierzy się z AS Monaco o Supuerpuchar Francji. Ciekawostką jest to, że mecz zostanie rozegrany w Chinach. Paryżanie będę bronili trofeum, które wywalczyli pięć razy z rzędu. Również za rok spotkanie odbędzie się w Shenzhen, podczas gdy poprzedni mecz o Superpuchar Francji rozegrany został w marokańskim Tangerze.
Do samego spotkania jeszcze ponad dwa tygodnie, ale już dziś zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.
 
M 0

mejt8

Użytkownik
Parę lat temu można by się kłócić. Teraz z takim potecjałem ofensywnym PSG, Monaco będzie prosiło o litość.
 
P 1

pavel45

Użytkownik
Parę lat temu można by się kłócić. Teraz z takim potecjałem ofensywnym PSG, Monaco będzie prosiło o litość.
PSG z przodu osłabione nie zagra nikt z trójki Mbappe, Canavi oraz Neymar... Monaco także bez slowich kluczowych graczy, aktualnie drużyna w przebudowie. Uważam że Paryżanie mimo tego zdobędą trofeum po kursie 1.37.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
PSG z przodu osłabione nie zagra nikt z trójki Mbappe, Canavi oraz Neymar... Monaco także bez slowich kluczowych graczy, aktualnie drużyna w przebudowie. Uważam że Paryżanie mimo tego zdobędą trofeum po kursie 1.37.
Czytałem że Neymar ma grać a pozostała dwójka nie, także nie wiem która informacja jest prawdziwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom