>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Francjii 06.08.2016

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


vs
Już w najbliższą sobotę rozpoczniemy zmagania we Francji tradycyjnie Superpucharem w którym naprzeciwko siebie staną zespoły PSG i Olympique Lyon. Spotkania o Trofeum Mistrzów rozgrywane są poza Francją począwszy od edycji 2009 i gościły kolejno w Kanadzie, Tunezji, Stanach Zjednoczonych, Gabonie, Chinach i ponownie w Kanadzie.
Czeka nas również Polski akcent tego spotkania na przeciwko siebie mogą stanąć Rybus oraz Krychowiak. Jeżeli trenerzy postanowią ich wystawić w pierwszym składzie.


kursy by Otobet

Zapraszam do dyskusji :!:.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Francja - Superpuchar
Godz: 20:45
Spotkanie: PSG - Lyon
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przed nami spotkanie Superpucharu Francji zmierzą się w nim mistrzowie Francja PSG i wicemistrzowie Francji Lyon. Dla nas Polaków będzie to bardzo interesujące spotkanie ponieważ w PSG zagra nowy nabytek Krychowiak a w Lyonie również nowy nabytek Rybus. Większe szanse grania ma oczywiście Krychowiak no ale zobaczymy jak to będzie.
Obie drużyny grały świetnie w meczach przedsezonowych i tak PSG rozegrało 4 spotkania towarzyskie z WBA 2:1, z Interem 3:1, z Realem 3:1 i z Leicester 4:0 a Lyon z Bourg 2:2, z Zenitem 2:1, ze Sportingiem 1:0 i z Benficą 3:2 ... od razu można zauważyć, że praktycznie w każdym meczu obu drużyn każda drużyna strzelała gola.
W PSG doszło do zmian w drużynie ponieważ odszedł najlepszy strzelec Ibrahimović również była zmiana trenera przyszedł były trener Sevili i Krychowiaka U. Emery który wziął ze sobą Krychowiaka, przyszedł również Ben Arfa oraz Meunier. w Lyonie co najważniejsze zostali najlepsi piłkarze mowa tu o Lacazette, Fekir, Ghezzal.
Do początku ligi zostało jeszcze troszkę czasu a więc jest to czas jeszcze na zgranie się zespołu itd. Wydaje mi sie, że zobaczymy w tym spotkaniu bramki z każdej z drużyn. Na ostatnie 5 meczy w 3 spotkaniach były tzw. &quot;bts&quot;. Liczę na bardzo ciekawe spotkanie i sporo goli.
Powodzenia.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dla nas Polaków będzie to bardzo interesujące spotkanie ponieważ w PSG zagra nowy nabytek Krychowiak a w Lyonie również nowy nabytek Rybus. Większe szanse grania ma oczywiście Krychowiak no ale zobaczymy jak to będzie.
Żaden z nich nie ma szans na grę jutro. zanim na piszecie to warto sprawdzić choć podstawowe informacje. Później napiszę więcej o tym meczu bo teraz tylko na telefonie.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Z tego co czytałem kilka dni temu, to Krychowiak nie zagra ze względu na zawieszenie za żółte kartki jeszcze z Copa del Rey, hiszpańska federacja przesłała papiery do francuskiej w tej sprawie. Imo głupota, no ale samo PSG podobno nic z tym raczej nie zamierza robić. Co do Rybusa to nie wiem.

Ogólnie to podzielałbym tu zdanie zibi16 co do BTSa, obie drużyny w przedsezonowych spotkaniach mają niezłą skuteczność, PSG w trzech spotkaniach International Champions Cup strzeliło w sumie 10 goli. Lyon, druga drużyna poprzedniego sezonu na pewno tanio skóry nie sprzeda.

Moje typy na to spotkanie:
BTS @ 1.8 ✅
BTS i over 2,5 @ 2,25 ✅
Bet365
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Zbliżamy się wielkimi krokami do początku Ligue 1 w tym sezonie ????
Jako przedsmak mamy mecz pomiędzy dwiema najlepszymi ekipami z zeszłego sezonu...
Odnośnie Polaków...Rybus ma kontuzję i nie zagra. Krychowiaka też jutro nie zobaczymy na boisku. W PSG zabraknie też Rabiota,Silvy i przede wszystkim Cavaniego.
Warto również wspomnieć, że mecz zostanie rozegrany w Klagenfurcie, a więc w Austrii.
Według mnie typ, który podał na to spotkanie @zibi16 wydaje się całkiem sensowny. To, że nie zagra ani Rybus, ani Krychowiak według mnie nie ma żadnego wpływu na powodzenie typu... Nie wydaje mi się, aby nawet gdyby grał to któryś z Polaków załadował gola ????
PSG ma nowego trenera, ma nowe wyzwania...do drużyny dołączył świetny piłkarz, a więc Ben Arfa. Ta drużyna ma taki potencjał ofensywny, że ciężko w ogóle szukać na siłę argumentów za bramkami z ich strony... Emery coś przebąkiwał, że może wpuści Augustina...Ja uważam, że Di Maria razem z H.B.A. będą w tym roku robić robotę totalną...a jak dogrywać im będzie Marco to ogólnie Barca będzie stać i patrzeć jak piłka chodzi obok nich ???? )) Tak poważnie to uważam, że jutro padnie over 2,5 gola. Lyon też z pewnością nie jedzie, aby dostać łatwe 3:0. To drużyna, która ma bardzo duży potencjał. Mają w kadrze bardzo dobrych technicznie piłkarzy. Lyon w okresie przygotowawczym wyglądał bardzo dobrze... Wygrał z Zenitem, Benficą, Sportingiem...
Według mnie jutro może być piękny mecz, obfitujący w gole...głównie za sprawą tego, że ogólnie jeszcze jest spory poziom rozluźnienia w piłkarzach...sezon nie wystartował...myślę, że temu meczowi będzie towarzyszył bardziej klimat meczy pre sezon, gdzie pada sporo goli niż przykładowo finału Pucharu Francji, gdzie po ciężkim sezonie wszyscy mają dość ???? To moja mała teoria na jutro...
over 2,5 gola CałoR. 1,85 ✅ ✅ ✅

A może ktoś z Was to widzi całkiem inaczej ?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI !
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Żaden z nich nie ma szans na grę jutro. zanim na piszecie to warto sprawdzić choć podstawowe informacje. Później napiszę więcej o tym meczu bo teraz tylko na telefonie.
Fakt z rozpędu napisałem ale faktycznie też czytałem, że Krychowiak zawieszony jest... Sory za pomyłkę..
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
PSG - Lyon
Czas na rozpoczęcie sezonu we Francjii. Tradycyjnie rozpoczynamy superpucharem, w którym czeka nas polski akcent. Naprzeciwko siebie mieliby okazję stanąć Krychowiak oraz Rybus, jednak obaj z różnych powodów nie zagrają w dzisiejszym spotkaniu tj. Rybus przechodzi rehabilitację po urazie barku, natomiast Krychowiak odbywa karę zawieszania. Będzie to oficjalny debiut Unaia Emeryego, który tego lata został szkoleniowcem PSG. Z zespołu odszedł Zlatan, wielka osobowość i Król Paryża, a zastąpić go mają Ben Afra, Krychowiak lub Meunier. Wszyscy nadal oczekuają na jakiś transferowy HIT. Z zespołem pożegnali się wspominany już Ibrahimovic, Van Der Viel oraz Digne. PSG przed sezonem na International Champions Cup pokazało nam się z jak najlepszej strony, gdzie pokonali Inter Mediolan 3:1, Real Madryt 3:1 oraz Leicester 4:0. W dzisiejszym spotkaniu superpucharu zabraknie w ich składzie Verattiego, Krychowiaka, Rabiota, Silvy oraz Cavaniego. Zespół z Lyonu natomiast zatrzymał na stanowisku menedżera Bruno Genesio. Z zespołem pożegnał się Umtiti, który odszedł do Barcelony za 25 mln euro. Po stronie zawodników przychodzących należy wspomnieć o trzech bardzo ważnych wzmocnieniach Mammany z River Plate, N&#39;Koulou z Marsylii oraz wspomnianym Rybusie z Tereka. Piłkarze z Lyonu zaliczyli cztery spotkania sparingowe: remisowe z Bourg en Bresse 2:2, zwycięstwo z Zenitem 2:1, Sportingiem 1:0 oraz Benfica 3:2. Ciekawostką jest to, że Lyon jak dotąd zdobył najwięcej superpucharów, albowiem zdobył to trofeum siedmiokrotnie. Paryżanie mają na swoim koncie pięć triumfów, między innymi ten sprzed roku, gdy wygrali 2:0. Jak będzie w tym roku ?
▶ Over 2,5 gola
▶ Kurs : 1.86 ✅ ✅
▶ Otobet
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Zwycięzca tego finału jest tylko jeden i każdy dobrze wie o kogo tutaj chodzi. PSG pokazało się z niesamowitej strony w international Cup, pokonując Inter, Real i Leicester, pakując przy tym 10 bramek, tracąc 2. W składzie zabraknie kilku graczy jak podali wyżej Koledzy, jednak nic nie stanie in na drodze na zdobycie trofeum. W mojej opinii Lyon swoje największe czasy ma za sobą. W 5 ostatnich meczy pomiędzy tymi ekipami, 4 wygrali Paryżanie i to znacznie. Ja wchodzę bardzo grubo na zakład, że PSG zdobędzie trofeum
@PSG 1.77
@PSG zdobędzie puchar 1.33
 
Do góry Bottom