>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Hiszpanii 2017 FC Barcelona - Real Madryt [13.08.2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






kursy od: bah

Przed nami pierwsze spotkanie o Superpuchar Hiszpanii, czyli pierwszy poważny sprawdzian dla Valverde. Barcelona do tego spotkania zapewne przystąpi osłabiona, gdyż dalej nie wiadomo co z Neymarem. Po stronie Realu wyczytałem, że być może zabraknie Ronaldo. Obie drużyny spotkały się nie dawno podczas Tournee. W tamtejszym spotkaniu padł wynik 3:2 dla Barcelony. Mecz dopiero za tydzień, ale już dziś zapraszam do podawania swoich pierwszych typów oraz do pisania analiz. Spotkanie na Camp Nou poprowadzi Ricardo De Burgos Bengoetxea



 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 22:00
Spotkanie Barclona - real M
Typ: over 3.5
Kurs 2.05
Buk Unibet
Analiza: Już dziś rozpoczyna rozgrywki Hiszpańska ekstraklasa piłkarska w którym ekipa Barcelony podejmowała będzie Madrycki Real. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , grają na swoim stadionie gdzie raczej rzadko zdarza się im przegrywać spotkania, są to jednak mecze z cyklu gdzie wszystko może się zdarzyć, ja postanowiłem iśc w kierunku bramek oraz typu iż oba zespoły strzelą co najmniej po jednym golu, bowiem z takim potencjałem ofensywnym chyba inaczej być nie może . Barcelona na własnym stadionie , ostatnio nie zdobyła gola w spotkaniu z Juventusem w lidze mistrzów, Madrycki Real natomiast na wyjeździe strzelał bramki w ostatnich 20 spotkaniach a na stadionie Barcelony do 0 przegrał w 2010 roku , tutaj na pewno obie ekipy zagrają do przodu bo z tego co pamiętam ,mecze o Superpuchar Hiszpanii tak właśnie wyglądały, myślę że znów zobaczymy jakichś wysoki wynik 2:2 może 3:2 dla którejś z ekip, wątpie żeby tutaj którakolwiek ekipa kalkulowała i chciała zagrać na defensywnie. Dlatego też ja postawię na sporo bramek w tym spotkaniu
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:00 Barcelona - Real Madryt
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.40
buk: fortuna
Wynik: 1:3 ✅

Dziś o 22 cały piłkarski świat zwróci oczy na Camp Nou, bowiem starcie Barcelony z Realem elektryzuje całą Europę i nie tylko. To będzie oficjalny debiut Ernesto Valverde w roli trenera Barcy. Nowy trener nie wprowadził nowego ustawienia i został przy klasycznym dla Barcy ustawieniem 4-3-3. Gospodarze tego lata dokonali tylko dwóch wzmocnień. Jest to przybycie na Camp Nou Semedo i powrót Deulofeu. Największym zaskoczeniem było odejście Neymara. Brazylijczyka na dzień dzisiejszy zastąpić ma właśnie Deulofeu, który w meczu kontrolnym z Chapocoense zdobył gola i zaliczył dwie asysty. Jak to wygląda w ekipie gości?. Do klubu dołączyli Ceballos oraz Theo. Obaj panowie zaprezentowali już swoje możliwości i z pewnością będą to duże wzmocnienia dla klubu z Madrytu.
Przejdźmy do składów. W bramce oczywiście Ter Stegen, największą niewiadomą jest prawa obrona. Bowiem tu Valverde musi postawić na kogoś z dwójki Vidal/Semedo. W miejsce Neymara zapewne wskoczy Deulofeu, bo wątpię by dziś miałby tam zagrać Paco Alcacer. Nie wiadomo co z Iniestą, który leczył jeszcze jakiś uraz. W ekipie Realu nie zobaczymy na pewno Modricia, który pauzuje za czerwoną kartkę z Superpucharu. W bramce na pewno będzie to Navas, w obronie bez większych zmian, lecz nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Theo czy Marcelo. Za miejsca Modricia wskoczy na pewno Kovacić. W ataku już od pierwszych minut powinniśmy ujrzeć BBC. Jest to spotkanie gdzie idę w stronę bramek. Mecz o Superpuchar Hiszpanii już kilkakrotnie pokazywał nam, że pada w nim bardzo dużo goli to raz, a dwa El Clasico praktycznie zawsze obfituje w dużą ilość goli i według mnie tym razem będzie podobnie. Real pokazał w ostatnich latach, że potrafi grać na Camp Nou i tylko co tu przyjeżdża to strzela minimum jedną bramkę. W takim spotkaniu nie trzeba nikogo motywować, stawka jest wysoka jak przy każdym El Clasico, dlatego też spodziewam się kolejnego świetnego pojedynku.
Zastanawia mnie tylko to czy piłkarze Barcy zrobią szpaler?.
Przewidywane składy:
FC Barcelona: Ter Stegen; Vidal, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitić, Iniesta; Deulofeu, Messi i Suárez
Ławka: Cillessen, Semedo, Mascherano, Digne, Denis Suárez, Sergi Roberto oraz Paco Alcácer
Przewidywany skład Realu według Marki: Keylor Navas - Theo Hernández, Sergio Ramos, Varane, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Bale, Benzema.
Przewidywany skład Realu według ASa: Keylor Navas - Marcelo, Sergio Ramos, Nacho, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Cristiano Ronaldo, Benzema.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dziś na pewno emocji nie zabraknie, lecz uważał bym z graniem kartek. Bardziej nastawiałbym się na nie w rewanżu.
De Burgos Bengoetxea to młody sędzia, ale bardzo rzadko w poprzednim sezonie przekraczał linię sześciu kartek na mecz. Mam tylko nadzieje, że sędziowanie w tym starciu zejdzie na drugi plan.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Hej a ja postanowiłem pograć w tym meczu na Real Madryt, który w nowym sezonie już udowodnił iż potrafi grać z najlepszymi ogrywając Manchester United w Superpucharze Europy 2-1. Barcelona po tym jak z zespołu odszedł Neymar pojawiła się na ustach krytyków a sam piłkarz został według mnie wyśmiany ???? Barcelona z pewnością będzie chciała udowodnić kibicom iż jest jednym z lepszych zespołów na świecie i ogra wielki Real. Dla mnie jest to mecz z wieloma podtekstami a piłkarze nie odstawią nogi aby udowodnić kibicom iż to ich klub jest najlepszy chociaż by w Hiszpanii. Wiadomo jednak jest tyle iż gra toczyć się będzie na Camp Nou i analitycy sportowi uważają ten argument, który daje przewagę Barcelonie ale czy nie jest to czasem &quot;pułapka&quot;? Przejrzałem ostatnie statystyki gry Barcelony z Realem na Camp Nou i trochę się zdziwiłem ponieważ Barcelona męczy się z Realem na własnym podwórku natomiast na obecną chwilę morale zespołu z Madrytu pozwalają im myśleć na pokonanie Blaugrany na ich stadionie tak aby w rewanżu przypieczętować kolejne trofeum ;)
Barcelona - Real
Typ: Real
Ako: 3.40
Buk: Fortuna
Stawka: 4/10
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt X2 @1.91

Real wyniki sparingowe bez szału, ale już w meczu o punkty zagrali bardzo pewnie, pewni swoich umiejętności i doświadczenia w wielkich meczach - finałach.
Wg mnie Real swoją pewnością w grze, zaangażowaniem jest wstanie nawet wygrać. Wymiana podań i przemieszczanie się zawodników imponowało mi w meczu z MU. Ja wiem, że Barca będzie przy piłce często, ale Real także. Tu nie będzie gry z kontry wg mnie. Dla mnie ten skład Barcy bez szału. Następca Neymara to dla mnie zmiennik zwykły, to samo Vidal. Isco , Bale i Marcelo zrobią mu niezłą jazdę dzisiaj. Barce jedynie dziś może uratować jeden zawodnik (wiadomo który).
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Generalnie nie oglądam hiszpańskiej piłki i po dzisiejszym superpucharze wiem dlaczego. Dobrze, że Real wyjaśnił Barcelonę pod koniec spotkania, bo to co zrobił sędzia nie mieści się w głowie. Daję Barcelonie bramkę na 1-1 zamiast wyrzucić Suareza, a następnie wyrzuca Ronaldo za nic... dla mnie to jest nie zrozumiałe, chore i głupie... powinien dostać dożywotni zakaz sędziowania piłki nożnej... Co do gry Barcelony to lepiej żeby Coutinho tam nie szedł, bo oni są aktualnie na takim samym poziomie piłkarskim jak Liverpool...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Generalnie nie oglądam hiszpańskiej piłki i po dzisiejszym superpucharze wiem dlaczego. Dobrze, że Real wyjaśnił Barcelonę pod koniec spotkania, bo to co zrobił sędzia nie mieści się w głowie. Daję Barcelonie bramkę na 1-1 zamiast wyrzucić Suareza, a następnie wyrzuca Ronaldo za nic... dla mnie to jest nie zrozumiałe, chore i głupie... powinien dostać dożywotni zakaz sędziowania piłki nożnej... Co do gry Barcelony to lepiej żeby Coutinho tam nie szedł, bo oni są aktualnie na takim samym poziomie piłkarskim jak Liverpool...

Wyrzucić Suareza?, za co?. Za symulowanie jest żółta kartka, a Suarez wcześniej jej nie dostał.
Porównanie Barcelony z Liverpoolem to chyba jakiś żart. Racja, że Barcelona wczoraj przeszła samą siebie, ale porównywanie zespołu po jednym spotkaniu, który dwa lata temu zdobył Tryplet z zespołem, który bije się w PL o miejsca 3-6 to trochę przesada.

De Burgos wczoraj przeszedł samego siebie. Karny z kapelusza za co należała się kartka dla Suareza za symulowanie, potem wyrzucenie Ronaldo, który rzekomo symulował podobnie jak Suarez. Dramat!. Kiedy przyjdzie tam ktoś po rozum do głowy i wprowadzi system VAR?!

Valverde - nie zrobił nic przez ten okres aby jakoś ożywić grę Barcelony. Wczoraj sam stał przy linii bocznej jak pachołek i wyglądał na zmęczonego, a to dopiero miesiąc jego pracy.

Barcelona - zero pomysłu na grę i zero kreatywności. Ciągłe klepanie nie wnosi niczego pozytywnego. O Deulofeu pisałem przed sezonem, że jest za słaby na Barcelonę i wczoraj to się potwierdziło. Jednak dajmy mu jeszcze czas to może chłopak się rozkręci, w co nie wierzę. Kolejni najsłabsi to Iniesta, Vidal i Pique.
Zmiennicy - wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał, że Barcelona niema ławki. Denis Suarez i Roberto nie zrobili nic żeby ożywić grę.
Najlepszy na boisku był Alba i Rakitić. Obaj panowie byli wszędzie i pokazywali jakąś chęć do gry.
Messi z Suarezem - Argentyńczyk starał się robić co tylko mógł, co do Suareza to więcej razy widziałem go jak machał rękami niż pomagał kolegom.

Real Madryt - czy nadchodzi era i dominacja Realu?. Wczorajszy mecz i poprzedni sezon to trochę potwierdziły. Królewscy wyglądają silnie fizycznie, na dodatek ich gra wygląda kosmicznie. Isco, ten gość po raz kolejny siał popłoch w szeregach Barcelony. Cały zespół Realu wygląda solidnie wraz z ławką, która jest młoda i ma przed sobą przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Generalnie nie oglądam hiszpańskiej piłki i po dzisiejszym superpucharze wiem dlaczego. Dobrze, że Real wyjaśnił Barcelonę pod koniec spotkania, bo to co zrobił sędzia nie mieści się w głowie. Daję Barcelonie bramkę na 1-1 zamiast wyrzucić Suareza, a następnie wyrzuca Ronaldo za nic... dla mnie to jest nie zrozumiałe, chore i głupie... powinien dostać dożywotni zakaz sędziowania piłki nożnej... Co do gry Barcelony to lepiej żeby Coutinho tam nie szedł, bo oni są aktualnie na takim samym poziomie piłkarskim jak Liverpool...
Polską ligę oglądasz? Bo u nas takie drukowanie jest na porządku dziennym.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wygląda na to, że tak, bo wszystkie serwisy, które sprawdziłem tak właśnie to pokazują. Choć wydawało mi się, że to Ramos dostał kartkę za &#39;pchnięcie&#39; leżącym Suarezem.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
A mi sie za to wydaję, że to Marcelo dostał kartkę :) Oficjalna strona laligi pokazuje kartke dla Navasa, a w relacji minuta po minucie wskazują kartki zarówno dla Navasa jak i dla Marcelo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom