>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Niemiec 2015: VfL Wolfsburg - Bayern Monachium 01.08.2015

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Sparingi​


Veltins-Auswahl 7:0 (mecz w Gifhorn)
Schalke 1:3 (mecz w Wolfsbergu)
Lechia 1:1 (mecz w Gdańsku)
Ajax 1:1 (mecz w Amsterdamie)
FC Zurich 4:2 (mecz w Singen)
Villarreal 1:2 (mecz w Londynie)
Arsenal 0:1 (mecz w Londynie)

Augsburg 1:2 (mecz w Gladbach)
Gladbach 0:0, k.3:4 (mecz w Gladbach)
Valencia 4:1 (mecz w Pekinie)
Inter 1:0 (mecz w Szanghaju)
Guangzhou Evergrande 0:0, k.4:5 (mecz w Guangzhou)
Transfery​

Ważniejsze transfery, bo migracje mniej ważnych zawodników są nieważne.

Przyszli
Max Kruse (napastnik) - 12 mln euro - Gladbach
Koen Castels (bramkarz) - powrót z wypożyczenia - Werder

Przyszli
Douglas Costa (napastnik) - 40 mln euro - Szachtar
Sven Ulreich (bramkarz) - 3,5 mln euro - Stuttgart
Arturo Vidal (pomocnik) - 40 mln euro - Juventus
Odeszli
Bastian Schweinsteiger - 18 mln euro - Manchester United
Pepe Reina - 2 mln euro - Napoli
____________________________________________________________
Szanse na wygraną oceniam na 50-50, dlatego skuszę się na zwycięstwo Wolfsburga z racji większego kursu. Będzie to pierwszy mecz o stawkę obydwu drużyn, a jak wiemy często w takim przypadkach brakuje motywacji, pojawia się lekceważenie, brak zgrania i ogólnie widoczny brak rytmu meczowego. Przytoczmy sobie chociażby przykład pierwszego meczu rundy wiosennej poprzedniego sezonu, w którym to Wilki rozgromiły u siebie Gwiazdę Południa 4:1. Niewykluczone, że podobnie będzie w superpucharze. Dieter Hecking z pewnością cieszy się, że działaczom udało się zatrzymać wybranego niedawno zawodnikiem roku Bundesligi Kevina de Bruyne. W szeregach Bayernu sporo zamieszania, odszedł Schweini, w jego miejsce przyjdzie Arturo Vidal, choć nie wiadomo czy zdąży zagrać w tym meczu. Ale z nim czy bez, spróbuję pograć Wolfsburg. Zgranie zespołu oraz mniejsze zlekceważenie (dla Bayernu superpuchar pewnie nie ma większej rangi, co innego dla Wolfsburga) powinno być kluczowymi czynnikami.

Wolfsburg zdobędzie puchar ✅
2.75
edit: Podobno Vidal jest gotowy i na pytanie czy zagra odpowiedź zna tylko Guardiola.
 
clyydee 79

clyydee

Użytkownik
Vfl Wolfsburg - Bayern Monachium 2 @ 1.90 Unibet ⛔
Jak dla mnie faworytem jest Bayern, mają lepszy skład, odszedł Reina (mało znacząca zmiana) oraz Schweinsteiger, jednak trzeba pamiętać, że przywędrował z Juventusu Vidal, z Szachtaru Costa (lubię tego zawodnika, jest to naprawdę wzmocnienie, boję się jednak, że pewnego dnia zabraknie dla niego miejsca w Bayernie), oraz bramkarz, który ma robić konkurencję dla Neura, czyli Ulreich ze Stuttgartu, jak to wszystko wyżej kolega ładnie opisał. W meczach rozgrywanych w Chinach poszło Bayernowi naprawdę dobrze, ten remis i przegrana po karnych z Guangzhou może nie wyglądać za dobrze, jednak oglądałem ten mecz i był on prowadzony chyba głównie dla pociechy kibiców, Bayern jakby przycisnął to by wygrał. Zespół z Monachium brał udział w Superpucharze w poprzednich 2 latach, 2 razy przegrywali z Borussią, dzisiaj mimo, że jest to pierwsze spotkanie w sezonie i z motywacją może nie być aż tak dobrze, to nie chcę wierzyć, że Bayern przegra to trofeum 3 raz z rzędu, wygrywając zrównają się ilością zdobytego pucharu z Borussią Dortmund, która sięgała po Superpuchar 6-krotnie. Będzie to również świetna okazja do odegrania się na Wolfsburgu za dotkliwą ligową porażkę, którą ponieśli 30 stycznia, wtedy Bayern poległ aż 4:1.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wolfsburg - Bayern
▶ Wygra trofeum - Monachium
@ 1,57 Unibet ! ⛔ ⛔ Alonso, zakończ karierę :]
No to wracamy na boiska do naszych sąsiadów. Dzisiaj finał Niemiec. Mistrz Niemiec zagra z Wolfsburgiem. Od razu na pierwszy rzut oka chcę się postawić czysty win Bawarczyków, ale jednak mnie to trochę blokuję. W meczach towarzyskich Bayern zagrał bardzo dobrze i regularnie, wygrane za wygranymi. Teraz już mimo wszystko inna półka. Mimo, że są ogromnym tu faworytem i do tego mają szeroki skład z ogromnym potencjałem to i w tym składzie jest też Rodak , Lewandowski. Który strasznie się wybił z formą i gra tak jak powinien grać zawsze. Dużo strzela więc i dzisiaj będzie miał swoje szanse. Jest Robben, który mimo swojego wieku kapitalnie drybluje i do tego jest bardzo zwinny, co ułatwia mu to wiele korzystnych kontr dla jego zespołu. Nie wydaje mi się aby w tym meczu bardzo ważnym, grały rezerwy. Monachium wyjdzie w najmocniejszych składach i tak samo Wolfsburg. Wolfsburg, to też nie ogórki, bo i tamten sezon mieli udany, dużo zwycięstw na swoim boisku i wielka dobra gra Dosta, który jako jedyny &#39;&#39;samotny&#39;&#39; zawodnik na ataku w zespole Wilków sporo strzela. Dziś jednak będzie miał na tyle trudno bo po drugiej stronie Manuel &#39;&#39;Nojer&#39;&#39; który jest jak dla mnie najlepszym bramkarzem świata. Więc i kolejna poprzeczka bardzo wysoka dla Dosta, aby mógł tutaj pokrzyżować plany Manuela, który też chcę zgarnąć puchar jak jego cała ekipa, tak też stawiam. Nie ma się co za bardzo rozczulać kto tu będzie dominować, bo to wiadome będzie ze będzie Bayern, kwestia tylko czy wygrają w regulaminowym czasie a może zobaczymy karne? Stawiam bezpieczniej, że Bayern wygra puchar. Więc jak i w regulaminowym czasie wygrają tak też zakład wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No cóż. W poprzednim sezonie za szybko skreśliłem Bayern po Superpucharze, potem zaczęli grać lepiej więc teraz już tak kategorycznie nie będę się wypowiadać, ale to jest cień tej samej ekipy z przed 2 sezonów. To tylko wciąż pokazuje jak ważni byli/są Robben i Ribery. Dzisiaj niby Robben grał, ale po długiej kontuzji to nie to samo. No i tragiczna defensywa. O czym oni tam myślą w tyle ? Takie roztargnienie i błędy, że aż strach. W sezonie 15/16 wszystko jest możliwe, nawet to, że nie zdobędą majstra i zaryzykuję twierdzenie, że nie mają szans na LM. Douglas Costa nie widoczny dzisiaj, może musi zgrać się jeszcze, a Vidala nie widziałem bo od 60 min wyłączyli mi Eurosport2 ????
Myślę, że dobrym pomysłem będzie granie w 15/16 na drużyna przeciwna strzeli gola bo Bayern ma straszną tą defensywę. Oczywiście to pierwszy mecz, ale na razie nie widzę szans. Może jak wróci Ribery. Szkoda tylko Lewego bo jest napastnikiem klasy światowej, a w tym ustawieniu gdzie się nie cofa jak w Dortmundzie, tylko musi czekać na podania; nie może pokazywać pełni talentu.
Jest gdzieś zakład, że Bayern NIE ZDOBĘDZIE LM ?
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Jest gdzieś zakład, że Bayern NIE ZDOBĘDZIE LM ?
Takiego nie znalazłem, ale w Fortunie za wygranie ligi przez Wolfsburg, który ma spore na to szanse jest kurs równo 18. Dziwi mnie tylko ten przeskok, że na Bayern w tym momencie jest 1.10, a ten drugi większy kurs to właśnie 18.00 na Wolfsburg. Chyba Fortuna trochę przeceniła siłę Bayernu przy obecnej sile właśnie Wolfsburga.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Takiego nie znalazłem, ale w Fortunie za wygranie ligi przez Wolfsburg, który ma spore na to szanse jest kurs równo 18. Dziwi mnie tylko ten przeskok, że na Bayern w tym momencie jest 1.10, a ten drugi większy kurs to właśnie 18.00 na Wolfsburg. Chyba Fortuna trochę przeceniła siłę Bayernu przy obecnej sile właśnie Wolfsburga.
Na podstawie jednego meczu chcesz typować cały sezon? ????
Pamiętaj, że jak ruszy Liga Mistrzów to wszystko może się posypać bo Wolfsburg nienauczony do grania we wtorki/środy (podobnie jak Gladbach) więc wcale nie muszą stanowić realnego zagrożenia na detronizację Bayernu.
 
dr.house 16

dr.house

Użytkownik
Takiego nie znalazłem, ale w Fortunie za wygranie ligi przez Wolfsburg, który ma spore na to szanse jest kurs równo 18. Dziwi mnie tylko ten przeskok, że na Bayern w tym momencie jest 1.10, a ten drugi większy kurs to właśnie 18.00 na Wolfsburg. Chyba Fortuna trochę przeceniła siłę Bayernu przy obecnej sile właśnie Wolfsburga.
Z całym szacunkiem ale po jednym meczu nie można wyciągać tak daleko idących wniosków. Bayern to maszynka to robienia punktów, mają bardzo szeroką i wyrównaną kadrę czego nie można powiedzieć o VFL. Może i Wolfsburg będzie w stanie ograć Bayern w bezpośrednich pojedynkach jednak w końcowym rozrachunku po 34 kolejkach to Bayern powinien zakończyć sezon na pierwszym miejscu w tabeli.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z całym szacunkiem ale po jednym meczu nie można wyciągać tak daleko idących wniosków. Bayern to maszynka to robienia punktów, mają bardzo szeroką i wyrównaną kadrę czego nie można powiedzieć o VFL. Może i Wolfsburg będzie w stanie ograć Bayern w bezpośrednich pojedynkach jednak w końcowym rozrachunku po 34 kolejkach to Bayern powinien zakończyć sezon na pierwszym miejscu w tabeli.
Tak, tak - majstra to oni myślę, że wymęczą, ale nie będzie tak gładko jak wcześniej. Nawet jak się zgra ładnie atak i środek, wróci Ribery to i tak nie zmieni się nic w defensywie, a ta popełnia coraz to większe błędy. No i to co wszyscy mówią - Pep popsuł tą maszynkę tą swoją ticki tacką, którą już rozgryzły wszystkie liczące się drużyny. Zobaczmy co się stało w Barcelonie - pozostawiając niektóre elementy myśli szkoleniowej Guardioli stworzyli całkiem nowy, rewelacyjny styl. Bardzo się obawiam tego, że Guardiola będzie chciał za wszelką cenę udowodnić jaką to ma świetną taktykę i bez patrzenia na nic będzie w to brnął. Nie zrozumiałe też są dla mnie transfery. Pozbyli się Bastiana, który robił dobrą robotę w środku. Wzięli Costę, który nie jest bóg wie czym. No może Vidal ok, ale przede wszystkim powinni powymieniać defensywę bo ta już cały poprzedni sezon nawalała. Jak dla mnie Bayern w tym sezonie nie ma szans na LM, nawet chyba na półfinał. W Bundeslidze może się udać, ale nie musi. I to piszę oczywiście nie tylko na podstawie tego meczu, choć był znaczący bo chcieli wygrać, ale ja nie zauważyłem specjalnej różnicy w grze Bayernu z tą z końcówki 14/15.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tak, tak - majstra to oni myślę, że wymęczą, ale nie będzie tak gładko jak wcześniej. Nawet jak się zgra ładnie atak i środek, wróci Ribery to i tak nie zmieni się nic w defensywie, a ta popełnia coraz to większe błędy. No i to co wszyscy mówią - Pep popsuł tą maszynkę tą swoją ticki tacką, którą już rozgryzły wszystkie liczące się drużyny. Zobaczmy co się stało w Barcelonie - pozostawiając niektóre elementy myśli szkoleniowej Guardioli stworzyli całkiem nowy, rewelacyjny styl. Bardzo się obawiam tego, że Guardiola będzie chciał za wszelką cenę udowodnić jaką to ma świetną taktykę i bez patrzenia na nic będzie w to brnął. Nie zrozumiałe też są dla mnie transfery. Pozbyli się Bastiana, który robił dobrą robotę w środku. Wzięli Costę, który nie jest bóg wie czym. No może Vidal ok, ale przede wszystkim powinni powymieniać defensywę bo ta już cały poprzedni sezon nawalała. Jak dla mnie Bayern w tym sezonie nie ma szans na LM, nawet chyba na półfinał. W Bundeslidze może się udać, ale nie musi. I to piszę oczywiście nie tylko na podstawie tego meczu, choć był znaczący bo chcieli wygrać, ale ja nie zauważyłem specjalnej różnicy w grze Bayernu z tą z końcówki 14/15.
Paradoksalnie męczenie się o majstra do końca może wyjść Bayernowi na dobre. Ostatnie sezony pokazały, że gdy zdobywali mistrzostwo tygodnie przed końcem, wówczas brakowało motywacji do walki, a przecież wciąż toczyła się walka o finał LM. Zaczynała się gra Weiserami i innymi cudami, mecze których odechciewało się oglądać. Chętnie zobaczyłbym Bayern który do ostatnich kolejek nie ma jeszcze nic zapewnionego, przydałby im się taki zimny prysznic.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Na podstawie jednego meczu chcesz typować cały sezon? ????
Pamiętaj, że jak ruszy Liga Mistrzów to wszystko może się posypać bo Wolfsburg nienauczony do grania we wtorki/środy (podobnie jak Gladbach) więc wcale nie muszą stanowić realnego zagrożenia na detronizację Bayernu.
Z całym szacunkiem ale po jednym meczu nie można wyciągać tak daleko idących wniosków. Bayern to maszynka to robienia punktów, mają bardzo szeroką i wyrównaną kadrę czego nie można powiedzieć o VFL. Może i Wolfsburg będzie w stanie ograć Bayern w bezpośrednich pojedynkach jednak w końcowym rozrachunku po 34 kolejkach to Bayern powinien zakończyć sezon na pierwszym miejscu w tabeli.
Nie oceniam po jednym meczu, tylko dziwi mnie ten fakt, że buki nie dają szans innym zespołom kompletnie. Tak naprawdę Bayern za czasów Pepa to już nie to samo co za czasów Heynckesa, gdzie dominował w każdym aspekcie gry i to była maszynka do nabijania punktów jak i wygrywania trofeów. Zobaczymy jak to będzie podczas tego sezonu, nie twierdzę, że nie wygrają sezonu, bo mają na to największe szanse, jednak inne drużyny przeciwko drużynom prowadzonym przez Pepa Guardiole nauczyły się grać, czego też jest wg mnie przykładem Barcelona, która pod koniec kadencji Hiszpana na ławce trenerskiej już nie była takim dominatorem w Europie. Wolfsburg i tak ma dobrą ławkę w porównaniu do innych ekip z Bundesligi, a to czy nie podołają gry co 2-3 dni to się okaże. W składzie są zawodnicy, od których trzeba wymagać takiej gry, a nie paść się nad ich losem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom