>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

[Superpuchar Polski] 20:00 Legia Warszawa - Arka Gdynia [14.07.2018]

muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Ostatni mój post w tym temacie, bo ja o tym, czy Arka się osłabiła czy wzmocniła, a Wy o cyferkach na 90minut.pl.
Patrząc na statystyki piłkarzy Arki to 80% składu się okaże że była zbędna idąc twoim tokiem rozumowania.
No i patrząc na to ilu kopaczy odeszło to całkiem sporo ich było zbędnych. Kun ma cyferki, jeśli chodzi o rozegrane spotkania, bo Arka nie miała innego piłkarza na tą pozycję. To znaczy miała, ale dla Ojrzyńskiego alternatywny piłkarz na lewo skrzydłowego był za słaby w defensywie, więc się go pozbył jeszcze w czasie rundy jesiennej.
No bądźmy poważni ludzie, Arka w zeszłym sezonie była słaba, utrzymała się, bo nabiła trochę punktów jesienią i dzięki indolencji takich zespołów jak fatalnie zarządzana Lechia czy Śląsk, a i Cracovia męczyła się długo. Stosunkowo wysokie miejsce mocno zamydla obraz tej padaki, jaką Arka reprezentowała, zwłaszcza na wiosnę. Tu nie było co osłabiać, wyrzucono głównie rezerwowych, którzy nie gwarantowali rywalizacji w składzie na odpowiednim poziomie, uzupełniono luki takie jak właśnie lewe skrzydło, gdzie ustawiany był Kun.
Tak szczerze sobie odpowiedz ile spotkań Arki widziałeś w zeszłym sezonie i w tym okresie przygotowawczym, że wiesz lepiej niż kibice Arki czy odejście tych wszystkich kopaczy, także przez pryzmat transferów do klubu to osłabienia klubu? Poza odejściem Marcjanika, bo na chwilę obecną tej dziury nie załatano.
Na tym kończę już, ten mecz to przeszłość.
Graj te rozne po 1,70
Fakt, było 9 (powinno 10) i niestety rozliczam na minus ale dalej uważam, że było warto, trudno. Wolę jednak na &quot;pocieszenie&quot; świętować kolejne trofeum Arki ????
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Tak szczerze sobie odpowiedz ile spotkań Arki widziałeś w zeszłym sezonie i w tym okresie przygotowawczym, że wiesz lepiej niż kibice Arki czy odejście tych wszystkich kopaczy, także przez pryzmat transferów do klubu to osłabienia klubu?
W ubiegłym sezonie myślę że minimum 25 meczy obejrzałem Arki. W tym okresie przygotowawczym całe 0.
To niezły burdel w klubie skoro same zapchaj dziury były w tamtym sezonie i im płacili.
 
Do góry Bottom