>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Superpuchar Włoch, Juventus - Lazio [13 sierpnia 2017]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj
Bez żadnych Katarów, Arabii i innych egzotyków. Gramy ponownie w Rzymie tak jak finał Pucharu Włoch. Także mamy powtórkę z rozrywki i ponowne starcie obu tych drużyn. Wtedy było 2-0 dla Juventusu i generalnie od 2013 roku Lazio nie potrafi przełamać Starej Damy.
Jednak nie ma nic bardziej mylnego jak pierwsze starcie sezonu, gdzie Juventus od lat lubi zacząć na spokojnym biegu, także jakieś szanse na pewno trzeba dawać na Laziale.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wyprzedzając pytania, dzisiaj AIA wybrała arbitra:
SarĂ* Davide Massa ad arbitrare la sfida tra Juventus e Lazio per aggiudicarsi la Supercoppa TIM, in programma domenica sera, alle 20.45, allo Stadio Olimpico di Roma.

Massa w zeszłym roku 20 spotkań (16 w Serie A, 2 Europa League, 1 Coppa Italia i 1 towarzyski międzynarodowy) Ogólna średnia wychodzi 4,35 + 4 czerwone.
Co ciekawe prowadził akurat Juventus - Lazio w Turynie, gdzie dał tylko 3 żółte kartki. Ale dobrze pamiętam ten mecz i po szybkim gongu Juve i 2-0 do HT w drugiej połowie nic kompletnie się nie działo.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dzięki @Pocio4 za swoją propozycję, super, że wreszcie Calcio wraca na stałe! Życzę powodzenia z typem na under, ja gram nieco inaczej, bez kombinowania ;)

VS

Juventus - SS Lazio
Typ: Juventus @ 1,80 Totolotek
⛔2:3 co za mecz!​

Wielkim faworytem dla mnie jest Juventus. Wiem, że mecz w Rzymie na Stadio Olimpico, ale jak Lazio słyszy nazwę Juventus to chyba przechodzi ich dreszcz i nogi się trzęsą ze strachu. Otóż Juventus ma niesamowity patent na Lazio. W dodatku co by nie mówić to Lazio wcale nie jest jakoś wielce aktywne w okienku transferowym. Odszedł Biglia, przyszedł niby Lucas Leiva, ale nie wiem czy go zastąpi tak 1 do 1.
Lazio też kupiło Caicedo, w sumie nie wiem po co, ale no dobra muszą mieć kogoś na zmianę za Immobile.
Keita na wylocie z klubu. Juventus mocno o niego zabiega. W dodatku Felipe Anderson uraz w meczu z Leverkusen sparingowym i włoskie media podają, że występ pod znakiem zapytania. Więc z top player zostaje Immobile i Milinković Savić.

Juventus wiadomo, niby Bonucci i Dani Alves odeszli, ale czy ucierpiała na tym jakoś kadra? Wzmocnili się, paka jest nadal. Został Alex Sandro, a na prawej Lichsteiner czy De Sciglio na zmianę. Nie widzę utraty jakości. Dybala z dychą na plecach już, Higuain. Pomoc wzmocniona bo Douglas Costa i Bernardeschi super ruchy, do tego Marchisio przepracował super okres przygotowawczy i zapewne razem z Kherdirą ustawi środek pola.

Wedlug mnie Juvetnus jest stworzony do takich właśnie meczów jak ten niedzielny.

a na koniec dobijające dla Lazio. 10 ostatnich meczów to wygrane Juventusu, w tym raz dopiero po dogrywce w finale Coppa Italia gdy Matri zdobył gola na wagę pucharu.
Kurs taki, że warto się po niego schylić. Na papierze nie widzę atutów za Lazio. Nawet Stadio Olimpico nie przekonuje mnie.

O składach za wiele ciężko jeszcze wyczytać, ale zapewne jak jakieś informacje z biegiem godzin się pokażą to się je doda do tego tematu.

Zachęcam do dyskusji o tym meczu, czas przeciąć wstęgę, calcio is back! :cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Co jest z Wami Panie i Panowie? Zero dyskusji i jakiejkolwiek wymiany zdań, poglądów i argumentów? Nie ukrywam, że jestem zawiedziony... Czyli to tylko ja tak mocno czekam na start włoskiej Serie A?

Liczyłem, że dział będzie tętnił życiem, dyskusją, analizami za i przeciwko Juventusowi, a tutaj póki co niezręczna cisza.
Jeszcze macie trochę czasu więc c&#39;mon, nie ma co się wstydzić! ;)

Włoskie media przewidują takie składy na dziś.



A więc Balde Keita i Felipe Anderson OUT. To powoduje, że siła ognia Lazio znacznie maleje. Przypomnijcie sobie tylko co Balde Keita wyczyniał w końcówce poprzedniego sezonu. Został Immobile i Milinković Savić.
Juventus z kolei rzekomo wychodzi zgraną paczką z poprzedniego sezonu, wszystkie nowe nabytki na ławce.

Mecz będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport, komentował niestety będzie Roman Kołtoń..
 
C 247

corner91

Użytkownik
Robson_United dla mnie to co sam napisałeś wiele nam odsłania i ja również idę w stronę Juventusu z kilku powodów. Lazio pomimo tego iż gra w Rzymie nie jest faworytem tego meczu w ich klubie na samą myśl o Starej Damie robi się przykro poniważ historia odsłania nam na jakich biegunach znajdują się te oba zespoły. Wiadomo jest tylko tyle iż jest to nowy sezon i nie wiemy czego spodziewać można się po tych zespołach jednak jeżeli Juve nie chce zawieść swoich kibiców ten puchar muszą zdobyć. Sam osobiście nie widzę tutaj piłkarzy po stronie Lazio, którzy mogli by pokrzyżować szyki Juventusu i widzę to w ten sposób. Biała Dama ciśnie cały mecz a z Lazio robi krwawą rzeź, tyle o de mnie dziękuję ;)
Mecz: Juventus - Lazio
Typ: Juventus
Ako: 1.90
Buk: Totolotek
Stawka: 4/10
 
F 108

faklop

Użytkownik
Bardzo intensywnie oglądałem i obserwowałem końcówkę Serie A. Keita świetnie się spisał a jego brak widać było w ostatnim meczu, kiedy to ulegli a przy tym pomogli zachować się Crotone w Serie A. Immobile wręcz odwrotnie, koniec sezonu jakby schował się w cień Balde&#39;a (jedyna bramka to z karnego drużynie broniącej się przed spadkiem?). Juventus ma naprawdę mocną pakę na papierze. Puchar Włoch również odbywał się Rzymie, a nie przeszkodziło to jednak Juventusowi we wklepaniu Lazio w tyłek dwóch bramek. Kurs wydaje mi się, że jest wysoki ze względu na miejsce finału i brak oficjalnych składów. Odnoszę wrażenie, że przed meczem wszystko będzie lecieć na łeb na szyje ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wcale mnie nie dziwi nieobecność Keity. Podobno ma uraz, co dla mnie jest zwykłą bujdą. Chłopak jest jedną nogą w Turynie. zostaje zrobić badania i ogłosić transfer. Co pewnie zostanie uczynione w nowym tygodniu.
Ofensywa Lazio mocno osłabiona o czym wspomniał Robson. Dlatego atakuję coś takiego:

Lazio nie strzeli
@2.35
Bwin
⛔

Od maja 2015 r. ekipa Lazio nie potrafi pokonać jednej z najlepszych defensyw świata.

Skład bardzo zbliżony do tego z Cardiff. Czyli Max postawił na zawodników, których zna doskonale i wie na co ich stać.
Nowe nabytki z pewnością pojawią się w drugiej połowie.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Juventus - SS Lazio
Typ: Juventus @ 1,74 LVbet
Jeszcze 4 godziny temu kiedy wychodziłem z domu było 1.9 ale kurs 1.74 to i tak za wysoko. Juventus FC (błędnie nazywany Juventusem Turyn) To europejski gigant, jedyny klub z Włoch w ostatnich latach, który może nawiązywać walkę z gigantami z innych krajów. Jedyny klub, który w ostatnich 3 edycjach Ligi Mistrzów zagrał w finale nie będąc klubem z Hiszpanii. Składy opisaliście wystarczająco, właściwie jest to miażdżąca przewaga na każdej pozycji. Lazio to solidny ligowy średniak, który oscyluje w czubie tabeli kończąc rozgrywki w okolicach 5 miejsca. Solidny klub z Rzymu, który wybitnie leży Juventusowi. Dla Juve ten puchar to obowiązek, zespół ma wygrywac i jeszcze raz wygrywać. Co by nie mówić brakuje już im jednego trofeum w tej najnowszej historii a mianowicie Ligi Mistrzów, wszystko inne jest dla nich obowiązkiem.
Teraz przedstawię ciekawy kawałek historii
Juventus - SS Lazio
Juventus rozegrał z Lazio 175 meczów. Wygrał 90 z nich, 42 razy górą byli rzymianie, a 43 razy padł wynik remisowy.
Dla Juventusu będzie to 13 mecz o Superpuchar Włoch. Do tej pory 7 z nich było zwycięskich.
Od momentu pojawienia się Superpucharu rozegrano 29 spotkań. Zwycięzca ligi z poprzedniego sezonu triumfował aż 21 razy (w Superpucharze zwycięzca ligi mierzy się ze zdobywcą Pucharu Włoch).
Juventus wygrał każdy z 10 ostatnich meczów z Lazio. Zdobył 20 bramek, stracił zaledwie jedną.
Od sezonu 09/10 Juventus wygrywał z Lazio 18-krotnie, w sumie rozegrano 23 spotkania. Tym samym Biancocelesti stali się drużyną, którą Stara Dama pokonywała najczęściej w tym okresie.
Gonzalo Higuain strzelił 13 goli w ostatnich 12 meczach z Lazio. W starciach z żadną inną włoską drużyną nie zdobył więcej bramek.
Paulo Dybala, od kiedy stał się zawodnikiem Juventusu, zdobył 5 bramek w 7 meczach przeciwko Lazio.
Również Giorgio Chellini lubi strzelać Lazio. Licznik obrońcy pokazuje już 5 trafień.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ja zawsze przestrzegam przed graniem na Juventus w pierwszy miesiącu każdego sezonu. Tylko to jest takie gadanie, a każda z gwiazd w ataku Starej Damy jedną akcją może w każdej chwili przekręcić wynik.
Tak było 2 lata temu w Superpucharze bodajże w Katarze? Też Juventus - Lazio, tam grałem na Laziale i był podobny scenariusz. (Lazio miało nawet 14 dniowe zaaklimatyzowanie się w terenie), mecz trwał Juventus nic nie grał wielkiego, aż do momentu jednej solowej akcji wtedy Mandżukicia i było po Lazio.
Na dzisiaj Lazio jedyne handi jakie posiada przed tym meczem to miejsce jego rozgrywania. Idąc dalej w las jest coraz słabiej. Odejście Biglii, serca tej drużyny, Balde motoru napędowego końcówki sezonu i kontuzji Felipe Andersona. Nie wygląda to za dobrze. W miejsce Biglii przychodzi zaledwie Lucas Leiva, Caicedo jako zastępca Ciro na 9iątce też bez szału. Mówiąc w skrócie, wzmocnień tam brak. I to musi się odbić czy dzisiaj czy w sezonie.
Taktyka Inzaghiego nie może dziwić. Mamy jak gdyby ustawienie 5-2-2-1. Pięciu obrońców, czyściciel pola Parolo, Leiva w debiucie dzisiaj. I trójka z przodu, gdzie Milinković mózg ofensywy będzie musiał wymyślić coś z niczego i dograć w jakiś sposób do Ciro. Luis Alberto to raczej dla zasady wymieniem, bo nie spodziewam się po zupełnie nic ciekawego.
Jeśli o mnie chodzi to, poczekam na live może uda się złapać Juventus ponad @2. Z samego pre poniżej 1,8 nie ruszam. Jakbym miał coś zarzucić pre to;

Pierwsza połowa remis/ cały mecz Juventus @4,8
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Juventus XI: Buffon; Barzagli, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain
Lazio: Strakosha; Wallace, de Vrij, Radu; Basta, Parolo, Leiva, Luis Alberto, Lulic; Milinkovic, Immobile
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niestety nie mogę obejrzeć meczu, ktoś ma jakiś komentarz co do Juventusu? Słyszałem, że podobno tragedia.
Początek meczu mieli świetny, kwadrans należał do nich. Strakosha uwijał się jak w ukropie, a to jak Cuadrado z metra nie strzelił po podaniu Alexa Sandro nie wiem do teraz...
No, ale z każdą kolejną minutą to Lazio przejmowało inicjatywę. Dopietta Immobile i 2-0 prowadzili Laziale. Ale Juventus ruszył w końcówce, Dybala genialny gol z wolnego, co podkręcił tę piłkę to wow! Następnie w 90 min Juve dostało jeszcze karnego, hm karnego z kapelusza. Moim zdaniem faulu nie było, a Waszym?
Wydawało się, że dogrywka, emocje już mega, ciary człowiek miał a tu jeszcze Lukaku robi rajd, chyba pozazdrościł bratu z Manchesteru, który wcześniej dwa gole strzelił i Jordan nie chciał być gorszy. Wyłożył piłkę do Murgii i Lazio wygrało w regulaminowym czasie 3:2. Meczyk pierwsza klasa, emocje i dramaturgia niesamowite, do tego poziom spotkania wysoki. Sezon zapowiada się pysznie!
Lazio z SuperCoppa Italia 2017. Brawo!



Teraz czekamy już na 1 kolejkę, ja już szczerze mówiąc nie mogę się doczekać soboty. Będzie co oglądać. Brakowało mi tych cotygodniowych meczów i emocji.
Calcio per sempre!

PS. Zapraszamy do udziału w zabawie FANTASY SERIE A w sezonie 2017/18. Pamiętajcie jednak, że aby uzyskać nagrody musicie być aktywni w najbliższym sezonie, wierzę, że będziecie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom