>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Swedish 2nd Superettan 2007

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:ab47ed5c7c] GIF Sundsvall v Enkoping
typ: GIF Sundsvall | GIF Sundsvall ⛔ (1-1)
kurs: 2.20
Sportingbet



typ: Handicap na gole Gospodarze(-1) ⛔ (1-1)
kurs: 2.35
Sportingbet
[/center:ab47ed5c7c]


Dziś o godzinie 19 w szwedzkiej drugiej lidze, zmierzą się zespoły GIF Sundsvall i Enköpings SK FK.
Spotkanie ma zdecydowanego faworyta - drużynę gospodarzy, która aktualnie zajmuje dość pewnie (z przewagą 5 punktów nad kolejnym zespołem) 2 miejsce w tabeli.
W spotkaniu, w którym rywalem będzie beniaminek i ligowy przeciętniak za razem - nie powinni mieć kłopotu ze zdecydowanym zwycięstwem ????


Gospodarze:

W 17 meczach zgromadzili 32 punkty co jak wspominałem daje im 2 lokatę. Ich dorobek to: 10 (z), 2 (r) 5 (p) bramki: 27 : 18
W ogólnym rozrachunku ich statystyki nie powalają ale gdy grają na Sundsvall Ildrottsparken są nie do pokonania.

W tym sezonie, w 8 meczach u siebie wygrali 6 a zremisowali 2 spotkania. Strzelili rywalom 15 bramek a nie dali sobie wbić ani jednej. Ostatnie 3 mecze to odpowiednio zwycięstwa 4-0, 3-0 i 2-0. Ostatnie 2 z czołówką tabeli (Ätvidabergs FF i Ljungskile SK)


Goście:

11 w tabeli Enköpings SK FK do tej pory zdobyło 20 punktów w 17 grach. 5 (z), 5(r) i 7 (p) oraz bilans bramek 13:20 nie jest jakimś beznadziejnym rezultatem ale na drużynę GIF-u to będzie za mało :!:

Jest tylko jedna słabsza drużyna w lidze jeśli chodzi o wyjazdy więc na prawdę nie powinni być groźnym przeciwnikiem.
Chociaż mało zespołów traci tak mało bramek na obcych stadionach to też żaden inny nie strzela tak mało (3 : 9). 5 remisów i 3 porażki to jedyne na co było ich stać na boiskach rywali.
Ta duża ilość remisów to efekt defensywnej gry, którą prezentują w większości spotkań.
Ta właśnie taktyka może mieć duże znaczenie w tym meczu. Jeśli nawet GIF nie wygra więcej niż jedną bramką (w co wątpię) to na pewno zaatakuje od pierwszej minuty.

Myślę, że już w pierwszej połowie te ataki przyniosą efekt i że zwycięzcę spotkania poznamy po pierwszych 45 minutach.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Örgryte - Ljungskile SK
Analiza: Długo myślałem co postawić z drugiej ligi szwedzkiej. Pierw zastanawiałem się nad zwycięstwem GIF Sundsvall oraz Hacken. Zdecydowałem się jednak na zakład w meczu Örgryte-Ljungskile SK. Skusił mnie under, który jest prawdopodobny. Ljungskile ma troszke kłopotów ze strzelaniem bramek na wyjazdach. Na 8 spotkań strzelili ich zaledwie siedem. Stracili troszke więcej bo aż 15. Orgryte strzeliło 10 bramek, straciło 7. Warto podkreślić, że Orgyte jest jedną z 5 najlepszych drużyn w defensywie. Drużyna traci średnio 1.1250 Gole na mecz. Tak więc do kłopotów strzeleckich dochodzą umiejętności gospodarzy w defensywie. Pierwszy mecz rozgrywany na terenie Ljungskile zakończył się skromnym zwycięstwem Örgryte 1-0. Dzisiejszy mecz jest równie ciężki do wytypowania zwycięzcy, dlatego ja zdecydowałem się na ilość bramkową, która wydaje mi się nie będzie zbyt okazała.

Typ: ponizej 2.5 goli ⛔
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:277dcb9dd5] Atvidaberg - Orgryte
typ: Atvidaberg ✅ (3-0)
kurs: 2.15
BetGun

[/center:277dcb9dd5]



Dziś też krótko bo jutro trzeba wstać o 7 :p

Pojedynek w szwedzkiej Superettan.
Sądzę, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie jednak zakończy się ono minimalną wygraną gospodarzy.


Atvidaberg:
Zajmują 3 pozycję w lidze z dorobkiem 29 punktów po 18 meczach. Bilans 9 (z), 2(r) i 7(p). Bramki 27 : 21. Nie ma żadnych rewelacji jednak jest to drużyna dość równo grająca na swoim stadionie. Ani jeden z dotychczasowych meczów nie zakończył się remisem... teraz nie powinno być inaczej. A jeśli nie remis to widzę w tym meczu tylko jednego faworyta.
Na własnym podwórku, zespół może się pochwalić świetnym bilansem bramkowym 15:7.
Sądzę, że ta umiejętność bronienia własnej bramki bardzo przyda się w tym meczu.
Szans bramkowych po żadnej stronie nie powinno być zbyt wiele a jeśli gospodarze wykorzystają choć jedną, nie powinni mieć kłopotów w dowiezieniem zwycięstwa do końcowego gwizdka.


Orgryte
Drużyna gości to ligowy średniak. Zajmują 9 pozycję z 23 pkt. 6 (z), 5(r) i 6(p) bramki: 23:20 - bilans ten upewnia mnie tylko w przekonaniu, że jest to równa drużyna, która szans punktowych powinna jednak upatrywać w pojedynkach z drużynami z dołu tabeli.
Choć Orgyte bardoz dobrze prezentuje się na wyjazdach to wątpię aby w tym meczu zdobyli jakieś punkty. Nigdy jeszcze na boisku rywala nie zremisowali i tym razem będą musieli doliczyć sobie kolejną porażkę.




Przewidywany wynik: 1:0
 
masa 0

masa

Użytkownik
Zdarzenie: Ljungskile SK - Jönköpings Södra
Typ: 1
Kurs: 1.75
Buk: Expekt

Drugie spotkanie które wybrałem jest to spotkanie drugiej ligi ligi szweckiej Superettan. Moim zdaniem wygrana gospodarzy jest tu wielce prawdopodobna bo oczywiście nie ma pewniaków :grin: . Ljungskile bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie i nikt się nie spodziewał chyba że będą zajmowali tak wysokie 5 miejsce i w dodatku mają tyle samo punktów co zajmujące 3 miejsce Atvidaberg także na pewno będą chcieli utrzymać swoją dobrą passę i wygrać to spotkanie tak samo jak wygrali 4 poprzednie u siebie. Ostatnie 2 mecze wygrane u siebie nie były normalnymi meczami ponieważ wygrali oni z druzyną Sirius która aktualnie zajmuje miejsce o 2 pozycje niżej i drugi mecz który wygrali z samym liderem Superettan Norrköping. Natomiast drużyna gości nie jest aktualnie w najlepszej formie o czym świadczy 14 miejsce w tabeli i 4 przegrane i 2 remisy na wyjeździe przez ostatnie 6 meczy. Nie sądzę goście zdołali przerwać tą złą passę z tak dobrze grającą drużyną gospodarzy. Ponadto gospodarze jeszcze nie wygrali do tej pory na swoim stadionie i dzisiaj powinni to uczynić.

✅ wynik 3:1
 
masa 0

masa

Użytkownik
Zdarzenie: Oster - Orgryte IS (obie drużyny strzelą bramkę)
Typ: TAK
Kurs: 1.57
Expekt

Analiza: Drugim spotkaniem jakie wybrałem jest spotkanie w niższej klasie rozgrywkowej niż to powyżej. O godzinie 19:00 zmierzą się drużyny znajdujące się blisko siebie w tabeli i prezentujące podobny styl gry. Gospodarze z dorobkiem 20 punktów zajmują 12 pozycje w tabeli a goście którzy mają 3 punkty więcej znajdują się o 2 oczka wyżej. Obie drużyny grają w „kratkę” w tym sezonie co pokazują ostatnie mecze. Gospodarze wygrali ostatnie spotkanie z niżej notowanym Falkenbergs natomiast goście przegrali swoje ostatnie spotkanie na wyjeździe aż 3:0 ale z druzyną z pierwszej „3”. Lecz myślę że mój typ powinien wejść obie druzyny są bardzo ambitne i widać że chcą zdobywać bramki. Nawet w przegranych meczach walczą do samego końca i zawsze tą jedną bramkę gdzieś uda się ustrzelić o czym świadczy bilans gości na wyjeździe (12:14) i gospodarzy u siebie (8:10). Oster z drużyną Orgryte wygrały tylko raz na swoim stadionie było to w 2004 roku w pucharze Szwecji, aż 4 razy padł remis i 3 razy górą byli zawodnicy Orgryte.

✅ wynik: 2:3
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
IK Sirius Uppsala - Enköping
typ 1
kurs 2,0


Mecz otwarcia 20 kolejki w Superettan zapowiada się interesująco. Sirius który od 3 spotkań nie wygrał meczu ani nie zdobył punktu będzie podejmować drużynę która w ostatniej kolejce pokonała drużyne Norrkopings aktualnego lidera tabeli. W tym meczu liczę na przełamanie drużyny gospodarze, szczególnie iż na własnym terenie maja świetny bilans meczowy bo 7-0-2 a Enkopings nie radzi sobie na wyjazdach gdzie w przeciągu 9 kolejek zdołali zaledwie 6 razy zremisować i 3 razy doznali porazki co jest drugim z najgorszych wyników w lidze.

Drużyny te spotkały się już raz gdzie padł wynik korzystny dla Enkipings na własnym terenie (wygrali oni wtedy 1-0 z drużyna Sirius). Drużyna gości w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych dwukrotnie doznawali porażki (z niżej notowanym od Sirius - Fallkenbergiem oraz z drużyna Atvidabergs) oraz trzykrotnie udało im się zremisować. Sirius w otatnich 5 spotkaniach na własnym terenie wygrywali 3 krotnie i dwukrotnie doznali porażki (ale nie byle z kim bo z Norrkopings oraz Atvidabergs). To wszystko skłania mnie do postawienia na drużynę gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu bo bardzo interesującym kursie.


IK Sirius Uppsala - Enköping 3-3 ⛔
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP


Na dziś oferta jest bardzo kiepska jednak ja sobie wypatrzyłem spotkanie które warto przeanalizować moim zdaniem.Jednak jest ono bardzo zagadkowe ponieważ zastanawiam się nad paroma typami.Jednak zacznijmy od początku.Dziś o godzinie 19.00 w Superettan(odpowiednik drugiej ligi Polskiej).Zostanie rozegrany pojedynek pomiedzy drugim w tabeli i raczej już nie mających szanse na lidera Sundsvall a zespołem który zajmuje 6 pozycje Hacken , jednak do dzisiejszego rywala tracą &quot;zaledwie&quot; 4 punkty.Wiec widać scisk jest w czołówce.Hacken jest to zespół który spadł w ostatnim sezonie i miał być głównym pretendentem do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.Ostatnio jednak spisują sie naprawde dobrze pare zwyciestw napewno poprawiło morale w zespole.Dodatkowo moga być zadowoleni bo w UEFA zremisowali ze szkockim Dunfermline na wyjezdzie 1-1.Gdy jestesmy przy pozycji gości to przytocze pare statystyk.Ostatnie 3 mecze wygrali na wyjazdach dwa w lidze i z Reykjavik.wczesniej mieli 3 przegrane z rzędu w lidze , a jeszcze wczesniej 3 remisy .Dosyć smiesznie i zabawnie mozna by powiedzieć.Jeśli by iśc tą myśla to wychodzi że dziś powinni zremisować ;). Dodatkowo na 10 ostatnich wyjazdowych meczy , 6 razy zaliczali under.Może teraz przedstawie gospodarzy dzisiejszego spotkania.U siebie grają naprawde rewelacyjnie .10 ostatnich spotkań to 7 wygranych i 3 remisy.W lidze u siebie jeszcze nie przegrali a grali 9 spotkań(uwzgledniłem w tych 10 też puchar i mecz z Trelleborgs.W tych wczesniej juz przytoczonych 10 spotkaniach aż 7 razy notowali wynik poniżej 2,5 gola.Co ciekawe w ostatnim meczu u siebie przerwali bardzo fajną statystyke nie stracili u siebie gola od 13 spotkań.Jednak tą bardzo dobra passe przerwało Enkopings.Widać że mają taką mała magie swojego kameralnego stadionu Sundsvall Ildrottsparken który moze pomieścic ponad 8 tyś.W tym meczu byłbym za underem jednak troche zmartwiła mnie statystyka h2h gdzie raczej przeważają undery.Jednak podtrzymuje ona mój kolejny typy na gospodarzy.W tym roku spotykali się z Hacken dwa razy i to na ich stadionie i dwa razy ich pokonali.Na 3 mecze kiedy Sundsvall było gospodarzem dwa razy włąsnie oni wygrali i raz padł dosyć egzotyczny remis 3-3.Na koniec dodam kontuzje u gospodarzy Andreas Lindberg ,Patrik Eriksson-Ohlsson , Christian Söderberg , Kalle Ljungberg , Akombo Ukeyima .Tu się zastanawiałem aż do tego momentu co zaproponować.Zdecydowałem sie pomimo wszystkich za i przeciw zagrać under bo wydaje sie być bardzo racjonaly , obrona Sundsvall u siebie gra swietnie.Dodatkowo można zaproponować typ własnie na nich lub z podpórką.Dodatkowo można zaryzykować typ nad tym że Hacken nie strzeli gola , jednak o to bedzie bardzo ciezko, no ale zobaczymy.Ogólnie mecz bardzo cieżki do wytypowania jednak kursik można ustrzelić dosyc okazały .Poniżej przedstawiam takie typki na ten mecz zdecydowanie najtrudiej bedzie o to czyste konto bramkowe gospodarzy.Uważam że ten typ na 1x to jest 9/10.To na tyle jesli chodzi o ten mecz.


Zapraszam wszystkich do komentowania.
Wynik 1-0

✅
✅
✅
✅

by fcbialas.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Atvidabergs FF - Degerfors
typ 1
kurs 1,50


W dzisiejszym meczu otwierajacym 21 kolejke spotykają się drużyny o kompletnie innych celach na ten sezon. Drużyna gospodarzy - Atvidabergs FF aspiruje to awansu do 1 ligi, na przeciw niego stanie Degerfors który w tym sezonie będzie miał bardzo ciężko aby utrzymać się w lidze. Na dzień dzisiejszy drużyna gości zajmuje ostatnie miejsce z zaledwie 17 punktami na koncie. Aby wyjść ze strefy spadkowej potrzebują 4 punktów. Z jednej drużyna ta potrzebuje &quot;tylko&quot; 4 punktów i &quot;aż&quot; 4 punktów bo przeciwnicy nie śpią. W dzisiejszym spotkaniu będą mieli bardzo ciężkie zadanie - stoczą bój z bardzo mocną drużyną jaką jest Atvidabergs FF - szczególnie na własnym boisku.

Gospodarze prezentują bardzo dobrą grę na własnych &quot;śmieciach&quot; co możemy spojrzć w tabeli. W 10 meczach wygrywali aż 7 razy i tylko 3-krotnie doznali porażki. Czy drużyna która broni się przed spadkiem może dokonać &quot;cudu&quot; i choćby zremisować ? Zadanie to będzie o tyle trudne ponieważ Degerfors jest to najgorsza drużyna grająca na wyjazdach (ich bilans meczowy to 1-2-7) i trzeba przyznać iż gdy grała z czołówką tabeli to nawet nie mogła nawiązać walki o punkty. Czy uda im się to w dzisiejszym spotkaniu ? W tym meczu napewno zmierzą się drużyny o innych celach - jedni potrzebują punktów aby załapać się o walke o baraże, drudzy potrzebują punktów aby sie utrzymać. Mecz zapowiada się interesująco jednak ja widze jednego faworyta - jest nim drużyna gospodarzy.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
Spotkanie: Sylvia - IK Sirius FK
Typ: 1
Kurs: 2,3

Dziś zmierzą się dwie drużyny starujące do tego meczu w jakże odmiennych nastrojach i z różnym potencjałem. Niedoceniana trochę w poprzednim sezonie Sylvia zaczyna ostatnio wykorzystywać swój wybitnie ofensywny skład wyjściowy, dlatego dziś lekko wygra ku powszechnemu zadowoleniu na nią stawiających. Drużyna ta jest ostatnio w bardzo świetnej dyspozycji---przedostatni mecz wysoko bo 4-1 wygrała u siebie z rewelacyjnym wiceliderem ligi Sundsvall by w następnej kolejce wywieźć cenny punkt z boiska lidera Norkopping. Dziś by podtrzymać tę rewelacyjną formę, musi wygrać !! (i wygra ), choć tego jeszcze nie wie (tylko w to zapewne wierzy).
Cóż powiedzieć o rywalu? W trzech ostatnich meczach wyjazdowych Sirius zbierał manto aż miło. Typowy ogon tabeli. Dziś powinien się nie wyłamać z tej niechlubnej tradycji i polecieć.
Zwycięstwo pozwoli Sylvii zbliżyć się do bezpiecznej strefy (którą okopuje &quot;przerażony&quot; Jonkoping), bo póki co jest gorąco, bardzo gorąco...., a spadać z ligi raczej nikomu się nie uśmiecha.


bandziorno
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
[center:6c4a69f305] GIF Sundsvall - Falkenbergs FF

typ: goście strzelą bramkę (Tak/Nie) 2
kurs: 2.20 ✅ (1:0) ???? ????
Expekt
[/center:6c4a69f305]


Dokończenie 22 kolejki szwedzkiej SUPERTTAN. Pojedynek zdecydowanego faworyta GIF-u z przedostatnim zespołem ligi - Falkenbergsem.
Nie wyobrażam sobie inne rozstrzygnięcia jak zwycięstwo gospodarzy. Te spotkanie to nie pierwszy mecz Sundsvall, który zdecydował się typować - dalej nie zmieniam o nich zdania, że futbol jaki prezentują u siebie dałby im zdecydowany awans gdyby choć trochę lepiej prezentowali się na wyjazdach. Zdecydowałem się jednak typować iż nie stracą bramki - kurs dużo fajniejszy a szanse jak dla mnie jeszcze większe niż zwycięstwo &quot;jedynki&quot;


Gospodarze:
Na własnym stadionie są postrachem - wygrali tam 7 spotkań a 3 zakończyły się podziałem punktów. Niezależnie od tego czy strzelają w meczu więcej bramek... jedną albo gdy w ogóle im się nie udaje zdobyć gola - zawsze zachowują czyste konto.
Wyjątkiem była jedna jedyna wpadka z Enkopings gdy mecz skończył się remisem 1:1. Sądzę jednak, że taki wynik jeszcze długo się nie powtórzy - na pewno nie przeciw tak słabej drużynie jak Falkenbergs


Goście:
Muszę kończyć analizę więc bardzo krótko. Nie tylko w ogólnej klasyfikacji zajmują 2 od końca lokatę - jeśli chodzi o mecze wyjazdowe też jest bardzo słabo. 2 zwycięstwa remis a reszta to porażki... dziś będzie tak samo tyle, że do 0 ????
Dodam tylko, że w 10 wyjazdowych meczach zdobyli 7 a stracili 20 bramek


Sadzę, że będzie 2-0
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Degerfors IF v IF Sylvia (1-1) 92 min i pada wyruwnujaca bramka ????
propozycja: Win Degerfors IF 2.00
⛔

obie druzyny walcza w tym sezonie o utrzymanie. Degerfors zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z 19 pkt a Sylvia jest w tej chwili 2 lokaty wyzej i ma na koncie 21pkt. w troche lepszej formie jest ostatnio druzyna gospodarzy ktora dzis wystapi w podstawowym skladzie, goscie natomiast zagraja dzis z kompletnie przebudowana, nie zgrana ze soba linia obrony bo kontuzjowani sa wszyscy podstawowi defensorzy. 3pkt dla Degerors sa w tej chwili bardzo potrzebne i mysle ze przy takim oslabieniu rywala je zdobeda.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
IFK Norrkoping-Sirius FK
over 2,5
kurs 1,60



W dzisiejszym spotkaniu drugiej ligi Szwedzkiej zmierza sie ze soba dwa najbardziej ofensywne zespoly w lidze. Aktualnie Lider tabeli - Norrkopings ma na swoim koncie w 26 kolejkach 54 gole natomiast Sirius ma strzelonych 46 goli. W dzisiejszym meczu rowneiz spodziewam sie &#39;gradu&#39; goli. Sirius ma juz nieprawdopodobna passe - w ostatnich 11 spotkaniach wszystkie konczyly sie wynikiem powyzej 2,5 gola natomiast w ostatnich 15 spotkaniach goście odnotowali 14 &quot;overow&quot;. Dzisiaj z liderem rozgrywek w Superettan rowniez mozemy spodziewac sie wyniku powyzej 2,5 gola. Przypomne rowniez iz druzyny te spotkaly sie juz w tym sezonie i wynik wtedy padl 3-1 dla Norrkopings.

2-1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom