>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System 2 z 3

K 0

kufir

Użytkownik
Moim zdaniem się nie opłaca. Nie zmniejsza w ten sposób marży a wygrana jest jeszcze niższa niż na zwykłym kuponie.
Wygrana mniejsza ale wieksza pewnosc ze nie bedziesz na ⛔
Tak z matematycznego punktu widzenia by wychodzilo.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Wygrana mniejsza ale wieksza pewnosc ze nie bedziesz na ⛔
Tak z matematycznego punktu widzenia by wychodzilo.
Tak sądzisz? Bo według mnie &quot;pewność że nie będziesz na minus&quot; jest zawsze taka sama. Tak w skrócie to na przestrzeni czasu będą mniejsze wygrane kosztem zwrotu części stawek. Jeśli się mylę, to przedstaw matematyczne obliczenia.
 
K 0

kufir

Użytkownik
Z prostego rachunku prawdopodobienstwa wychodzi iz latwiej jest trafic 2 mecze z 3 niz 2 z 2.
Lecz wczoraj zaobserwowalem iz nawet trafienie 2 meczy nie daje pewnosci iz postawiona kwota Ci sie zwroci. Dopiero wytypowanie 3 meczy z 3 daje spora wygrana, ale i tak mniejsza niz zagranie tych samych meczy jako kupon kombinacyjny.
Ma ktos gdzies dokladny opis przeliczania kursów i stawek w systemie 2 z 3 ?
 
K 0

kufir

Użytkownik
Wczoraj zagralem cos takiego aby przetestowac system o ktorym cos malo sie mowi.
System 2 z 3
FC Metz - AS Nancy (Podwójna szansa) X2 1,25 [Prawidłowo] 0:0
SV Mattersburg - SK Austria Kärnten (Typ) 1 1,55 [Prawidłowo] 5:2
Nashville Predators - Florida Panthers (Typ) 1 2,15 [Prawidłowo] 4:3
Stawka 2 zł za rzad
Stawka 6,00 PLN
Kurs 2,65
maks. wygrana 15,92 PLN
Szczegoly ststemu:

1 2 Kurs Stawka Wygrana
1,25 1,55 1,94 2,00 3,88
1,25 2,15 2,69 2,00 5,38
1,55 2,15 3,33 2,00 6,67

NA szczegolach widac iz w przypadku wytypowanie dobrze meczu nr 1 i 2 po kursach 1,25 i 1,55 wygrana jest mimo wszystko tylko w pierwszym rzedzie. Wniosek, system oplacalny ale tylko przy DUZYCH kursach.
Zastanawia mnie tylko co by bylo gdybym obstawil mecze w odwrotnej kolejnosci. Od najwiekszego kursu do najmniejszego, wtedy tabelka by sie inaczej przedstawiala i przeliczanie kursów na zł bylo by bardziej oplacalne. Mam racje czy tez ttabelka generuje sie automatycznie od najnizszego kursu do najwyzszego?
 
K 0

kufir

Użytkownik
Nikt tu nie bedzie zaprzeczal podstawowym zasada matematyki.
Ale przeanalizuj tabele ktora podalem (z kolorami dla ulatwienia) i zobaczysz o czym pisze. Jesli napsialem nie zrozumiale to sam zagraj jakis kupon tym systemem i sam sie przekonasz jak dziala.
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
No szczerze mówiąc moim zdaniem opłaca się i to nawet sporo grać systemem 2z3, ale nie pojedyńcze zasady tylko blokowo. Naprawdę sporo pieniędzy zdobyłem grając systemem 2z3 ale nie tworząc pojedyńcze typy tylko bloki.

system 2z3 czyli mamy 3 kombinacje

AB - AC - BC

Blok A (czyli kupon A)
Barcelona - Almeria typ 1 kurs 1.20
Frisk/Asker - Trondheim typ 1 kurs 1.25

kurs 1.50

Blok B (czyli kupon B)
Real Madrid - Dep. La Coruna typ 1 kurs 1.30
Levante - Atl. Madrid typ 2 kurs 1.62

kurs 2.10

Blok C (czyli kupon C)
Lottomatica Roma - Solsonica Rieti typ 1 kurs 1.15
Ham-Kam - Mandalskameratene typ 1 kurs 1.20
FC Midtjylland - Viborg typ 1 kurs 1.35

kurs 1.86

No i teraz łączymy wszystkie typy z kuponu AiB i tworzymy jeden kupon potem wszystkie typy z AiC i potem z BiC.

AB = 3.15
AC = 2.79
BC = 3.90


Więc wychodzi nam system 2z3 tylko lepszy. Jak trafimy 2 kupony to wyjdzie nam minimalna wygrana 2.79 a maksymalna 3.90. jak trafimy 3 kupony to wygrywamy 9.84. Zakładając, że każdy kupon będzie grany za 1 złoty. Czyli do stracenia mamy 3 złote. Takie granie jest mało ryzykowne, na kuponie możemy umieścić wszystkie pewne mecze co da nam dobry kurs i dużą pewność sukcesu. (podawałem przykładowe typy)
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
No tak, ale możesz dać pewne spotkania. Łatwiej trafić tak 2z3 bloków niż grając 2z3 typy. Możesz zrobić 3 kupony po 2 spotkania np. z hokeja z podpórkami 1x 12 x2 kurs bloków około 1.50 a trafić nie trudno ;) ja mam z tego zysk może potem w temacie z moimi kuponami zaprezentuje jak dobrze to grać by wyjść na plus.
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
No tak, ale możesz dać pewne spotkania. Łatwiej trafić tak 2z3 bloków niż grając 2z3 typy. Możesz zrobić 3 kupony po 2 spotkania np. z hokeja z podpórkami 1x 12 x2 kurs bloków około 1.50 a trafić nie trudno :wink: ja mam z tego zysk może potem w temacie z moimi kuponami zaprezentuje jak dobrze to grać by wyjść na plus.
Jeśli istnieją &quot;pewne spotkania&quot; to dlaczego grasz systemem 2 z 3 a nie normalnie? Myślisz, że ciągle będą ci wchodzić kursy 1,50? Załóż temat, podawaj typy, zobaczymy jak ci pójdzie, bo albo jesteś typowym początkującym albo geniuszem ;)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Granie systemem kursów 1,3 mija się z celem no chyba że gramy je jako pewniaki , aby systemy były opłacalne musimu grać kursy w granicach 2,00 na zdarzenie wtedy mamy pewność że nawet przy najmniejszej liczbie trafień gwarantującej wygraną wychodzimy na plus
 
sam-rothstein 0

sam-rothstein

Użytkownik
No tak, ale bloki możesz robić i ustawiać jak chcesz możesz w nich dać 1 spotkanie by kurs był 2.0 albo 2 spotkania by było 2.0 jak kolwiek. Możesz dać 1 spotkanie 5 spotkań 10 spotkań jak kto komu pasuje. Ja wole dawać mniejsze kursy w granicach 2.0 by mieć pewność wygrania. Ale w każdym bądź razie takie granie 2z3 blokami jest bardziej opłacalne niż zwykłe 2z3. I nawet bukmacherzy się boją tego systemu blokowego gdyż niby w ofercie STS jest system blokowy, ale nigdzie o nim nie jest ładnie rozpisane podobnie w betgun. A inni bukmacherzy też raczej nie łaszą się na zrobienie w swojej ofercie tego, więc trzeba samemu sobie ustawiać kupony :-D. (btw ani za mnie geniusz ani początkujący)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Tylko, że przy grze blokami 2z3 musimy trafić minium 2 bloki czyli wg. twojego przykładu wyżej minimum 4 zdarzenia co wcale nie jest takie łatwe , a zysk z tego porównywalny do zwykłego kuponu 2z3 , ja jednak pozostałbym przy systemie 2 z 3 i graniu kombinacji dającej nam kurs minimum 3 bo tylko wtedy mamy zwrot . Nnaprawde łatwiej trafić 2 zdarzenia po kursie powiedzmy 2,00 niż 5 po kursie 1,3
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Sam Rothstein, naprawdę nie wiem gdzie widzisz wyższość swojego systemu, zauważyłeś może na pokazanym przez siebie przykładzie, że gdy nie wejdzie 1 dowolny mecz to psuje ci to 2 bloki a gdy wejdzie 3 blok wychodzisz mniej więcej na zero.
Poza tym nie pisz, że bukmacherzy się BOJĄ, bo to jest po prostu żenująco śmieszne ;)
 
Do góry Bottom