>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Blokowy

cerber 2

cerber

Użytkownik
Np wybierasz sobie system 2/3 no i tak jak normalnie wybierasz 3 mecze to muszą siasc 2 zeby cos kasy wpadlo.
A tu jest takie cos , ze stawiasz w 1 bloku np 5 meczy , w drugim bloku tez 5 (mozesz stawiac ile chcesz meczy na blok , podaje przykladowo) no i w trzecim tez np 5 (zakladajac ze wybierasz system 2/3)
No i teraz Ci muszą siasc 2 cale bloki zeby kupon siadl tzn np 1 i 2 bloku musza siasc wszystkie mecze w tym przypadku 1 blok wszystkie 5 no i w drugim tez wszystkie 5.
Oczywiscie moze nie siasc 2 blok , ale za to 1 i 3 muszą ;-)
Poza tym mozesz podawac jeszcze &#39;pewniaki&#39; tak jak w normlanych systemach.
Wiesz juz o co w tym biega??
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Np wybierasz sobie system 2/3 no i tak jak normalnie wybierasz 3 mecze to muszą siasc 2 zeby cos kasy wpadlo.
A tu jest takie cos , ze stawiasz w 1 bloku np 5 meczy , w drugim bloku tez 5 (mozesz stawiac ile chcesz meczy na blok , podaje przykladowo) no i w trzecim tez np 5 (zakladajac ze wybierasz system 2/3)
No i teraz Ci muszą siasc 2 cale bloki zeby kupon siadl tzn np 1 i 2 bloku musza siasc wszystkie mecze w tym przypadku 1 blok wszystkie 5 no i w drugim tez wszystkie 5.
Oczywiscie moze nie siasc 2 blok , ale za to 1 i 3 muszą ;-)
Poza tym mozesz podawac jeszcze &#39;pewniaki&#39; tak jak w normlanych systemach.
Wiesz juz o co w tym biega??
Wiem dzieki.. ale czy płace za to tyle co za normalny rozpis ???
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Tak,o ile pamietam za 2/3 minimalnie byla stawka 6 zl , tylko przy blokach automatycznie Ci sie podnosi kurs , bo jest wiecej meczy ;-)
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Nie do konca przy bloku 2 z 3 minimalna oplata na blok to 1 zł ( w przypadku rozpisu na jedną kombinacje jest to 2 zł ) czyli przy bloku 2 z 3 placisz 3 zł a nie tak jak w rozpisie 6 zł. Mozesz oprocz blokow normalnych dodac tzw. pewniaki za ktore dodatkowo nie doplacasz czyi blok z pewniakami jest za darmo ( tylko ze jesli ktorykolwiek pewniak nie wejdzie wtedy kupon ci nie siada). Hehe wiem bo sam gram systemem blokowym w stsie.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
A ja gram w toto-mixie i na jedną kombinacje mozna minimalnie postawic 1 zł ???? ,przynajmniej tak było dawniej...
 
M 0

misieq88

Użytkownik
Cerber przeczytaj moj post jeszcze raz i go przeanalizuj tak jest ze za jedna kobinacje czyli za jeden blok placisz 1zl przy Kuponie Blokowym 2z3 placisz 3 zł, w rozpisie zaplacilbys 6 zl poniewaz w rozpisie minimalny wklad to 2 zl.

Czy juz mnie rozumiesz. 8)
 
T 0

trolle

Użytkownik
Witam jestem nowym na forum, czasem gram w stsie a ten system mnie zastanawia.

Dla mnie jest to trochę dziwne i proszę poprawcie mnie jeśli się mylę.

Obstawiamy 3 bloki powiedzmy po 3 spotkania.

chyba mniej więcej tak to by wyglądało:

Blok A - wynik &quot;1&quot; Blok B - wynik &quot;4&quot; Blok C - wynik &quot;7&quot;
Blok A - wynik &quot;2&quot; Blok B - wynik &quot;5&quot; Blok C - wynik &quot;8&quot;
Blok A - wynik &quot;3&quot; Blok B - wynik &quot;6&quot; Blok C - wynik &quot;9&quot;

powiedzmy że wszystkie wyniki wejdą, to jak obliczana jest wygrana?

Znam system 2/3 i mnie to strasznie trapi, czy w tym momencie każdy wynik pojedyńczego meczu jest mnożony na zasadzie:
A1 * B4 = wygrana itd ?
A1 * C7 = ....
B4 * C7 = ....
itd. ??

czy pewniaki są liczone jako oddzielny blok?
Mógłby mnie ktoś poratować rozpiską do tego systemu? a przynajmniej sprostować tok mojego rozumowania :roll:
 
buli 0

buli

Użytkownik
Witam jestem nowym na forum, czasem gram w stsie a ten system mnie zastanawia.

Dla mnie jest to trochę dziwne i proszę poprawcie mnie jeśli się mylę.

Obstawiamy 3 bloki powiedzmy po 3 spotkania.

chyba mniej więcej tak to by wyglądało:

Blok A - wynik &quot;1&quot; Blok B - wynik &quot;4&quot; Blok C - wynik &quot;7&quot;
Blok A - wynik &quot;2&quot; Blok B - wynik &quot;5&quot; Blok C - wynik &quot;8&quot;
Blok A - wynik &quot;3&quot; Blok B - wynik &quot;6&quot; Blok C - wynik &quot;9&quot;

powiedzmy że wszystkie wyniki wejdą, to jak obliczana jest wygrana?

Znam system 2/3 i mnie to strasznie trapi, czy w tym momencie każdy wynik pojedyńczego meczu jest mnożony na zasadzie:
A1 * B4 = wygrana itd ?
A1 * C7 = ....
B4 * C7 = ....
itd. ??

czy pewniaki są liczone jako oddzielny blok?
Mógłby mnie ktoś poratować rozpiską do tego systemu? a przynajmniej sprostować tok mojego rozumowania :roll:
sprobuje Ci to wytlumaczyc (chyba dobrze)

grajac bloki tworzysz sobie jeden kurs skladajacych sie z kilku !
akurat w Twoim wypadku to jest po 3 zdarzenia !!

wygrana jest liczona nastepujaca :
BLOK A x stawka = wygrana A
BLOK B x stawka = wygrana B
BLOK C x stawka = wygrana C
jesli trafisz wszystkie mecze to sumujesz wygrana A + wygrana B + wygrana C

bloki gra sie w systemach jakis 1z3 lub 2z3 tu by byly takie mozliwosci wiec jak bys zagral 1z 3 i trafil tylko jeden blok to wygrana masz automattycznie ( wygrana A lub wygrana B lub wygrana C) jesli bys zagral 2 z 3 to warunkiem wygranej byloby trafienie minimum 2 calych blokow (wygrana AB lub AC lub BC)

a co do pewniakow to podbijaja zawsze ako i sa liczone do kazdego bloku ! To tak jak by dodoatkowy kurs ale musi wejsc ! bo jak nie to kupon wtopa !!
 
T 0

trolle

Użytkownik
teraz to całkiem jasno wygląda,

jednak co w sytuacji gdy powiedzmy 2 spotkania z bloku A nie wejdą? blok jest wygrany?

Zakładając system z 7/10 rozumieć należy że muszą wejść 7 bloków?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
jednak co w sytuacji gdy powiedzmy 2 spotkania z bloku A nie wejdą? blok jest wygrany?
Zalezy jaki zagrałeś system w tym bloku A,jak 2/3 to nie wszedł,jesli 1/3 to wszedł.A no i jesli grales bez systemu w bloku to tez przegrany.

Zakładając system z 7/10 rozumieć należy że muszą wejść 7 bloków?
Tak
 
michau 84

michau

Forum VIP
Np postawilismy te 6 zl 2/3 i nam wchodzi najmniejsza ilosc meczy potrzebna do tego zeby kupon byl wygrany. Ile wygrywamy? Stawka sie chociaz zwraca?
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
ludzie czy wy liczyc nie umiecie?? czy to takie trudne wziac karteczke i kalkulator i troche policzyc?? odpowiadajac na to glupie pytanie:

jesli stawiasz mecze:
A: 1,03
B: 1.1
C: 1,05

to jak ma ci sie stawka zwrocic? zakaldamy ze 1 mecz nie wejdzie np A wiec

2zl*1.1*1.05=2,31 &lt;w sts jeszcz podatek trzeba policzyc&gt;

tym ze oto bardzo skaplikowanym sposobem obliczysz jaki kurs jest potrzebny aby sie zwrocilo
 
T 0

trolle

Użytkownik
kurcze, trochę czasu to potrwało ale obczaiłem akcje :jupi:

każdy blok to nic innego jak proste zakłady ako, no chyba ze singlami sie gra, jak np. powyżej.
bloki są wykorzystywane do tworzenia rozpisek 2/3, 2/4, 3/4, 5/6 itp. itd. z dodatkiem &quot;pewniaków&quot;

blok = wszystkie kursy w bloku pomnożone przez siebie jak w ako
jeden mecz nie wejdzie siada cały blok

wygrana = bloki * stawka * 0.9 (grając na ako = jeden blok nie wchodzi, siada kupon), dlatego chyba lepiej by było grać systemem, bezpieczniej.

Tylko zastanawiam się czemu kiedyś w stsie powiedzieli mi ze przynajmniej jeden blok musi zawierać dwa typy, reszta mogą być pojedyńcze to by stwarzało większe ryzyko.


Jest ktoś na forum kto jeszcze podzieliłby się swoimi spostrzeżeniami? ;-)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
blok = wszystkie kursy w bloku pomnożone przez siebie jak w ako
jeden mecz nie wejdzie siada cały blok
&#39;

Raczej nie obczaiłes akcji...
Nie wiem jak u innych bukow ale w toto-mixie jest mozliwosc postawienia systemu w bloku...tzn stawiamy 3 bloki(dajmy na to po 3 mecze w bloku),system 2/3,ale do tego jeszcze dokladamy system 2/3 dla blokow.No i wtedy jak nam nie siadzie 1 mecz z bloku to i tak kupon siada...
 
T 0

trolle

Użytkownik
piszesz żeby stworzyć rozpis w bloku, trochę to bez sensu więcej się wyda niż zarobi.

załóżmy 3 bloki ABC, rozpis 2z3 to już 3 kupony powiedzmy za każdy 2 złote to mamy już 6 złotych,
a w każdym bloku jakby był ponownie rozpis 2z3 to kolejne w bloku 3 kupony i kolejne 6 złotych w sumie tak razy trzy bo są te trzy bloki i koszt wyniósłby 18 zł.

do tego kosztu należałoby dodać za bloki czyli 18 + 6 = 24 złote,

a teraz policzę zysk, w najgorszym przypadku:
powiedzmy że wejdą dwa mecze w dwóch blokach przy ogólnym kursie: 3,4 i 2,5
2 złote za jeden poprawnie wytypowany kupon x 3,4 x 2,5 = 17 złotych.

w sumie system może być dobry jeśli wejdą po dwa w każdym z bloków, chyba zrobię niedługo dokładny rozpis ????
Tylko potwierdź mi proszę czy na pewno w toto można używać rozpisu w bloku.

jutro obczaję tę sytuację w stsie.
 
W 0

woojek

Użytkownik
Jeśli chodzi o system blokowy to niestety nie jest on wyjaśniony na stronach sts. Ale myślę, że jak przeczytacie ten post to będziecie wiedzieć o co w nim chodzi.

1. Wybieramy system

(2 z 3, 2 z 4, 3 z 4 itd.). W zależności od tego jaki system wybierzemy mamy inną liczbę kombinacji. Możemy ją wyliczyć ze starego matematycznego wzoru:
2 z 3 - 3!/2!*1! = 3/1 = 3
2 z 4 - 4!/2!*2! = 3*4/2 = 6
3 z 4 - 4!/3!*1! = 4/1 = 4
...
i np. 5 z 8 - 8!/5!*3! = (6*7*8 )/(2*3)=56

2. Ustalamy kursy bloków, kombinacji bloków oraz wysokość cząstkowych wygranych:

Jak już znamy liczbę kombinacji, musimy ustalić kurs każdej z nich oraz wysokość wygranej danej kombinacji.
a) najpierw ustalimy kurs bloku (jest to iloczyn kursów wydarzeń w bloku)
np. BLOK A ma 3 wydarzenia o kursach 1,25; 1,95; 1,8 - kurs całego bloku to 1,25*1,95*1,8 = 4,3875. I tu ważne - zaokrąglamy kurs do 2 miejsc po przecinku, czyli 4,39.

b) mając kursy wszystkich bloków obliczamy kursy kombinacji. Np w systemie 3 z 4 będziemy mieli kombinacje:
ABC = kurs A * kurs B * kurs C
ABD = kurs A * kurs B * kurs D
ACD = kurs A * kurs C * kurs D
BCD = kurs B * kurs C * kurs D
czyli nic innego jak iloczyn kursów wszystkich bloków wchodzących w skład danej kombinacji.

c) ustalamy teraz wysokość wygranej. Jeżeli gramy w sts to za każdą kombinację zakładu blokowego płacimy minimum 1 zł. Załóżmy, że gramy systemem 3 z 4, a więc liczba kombinacji wynosi 4 i wkład za każdą kombinację jest minimalny, czyli 1 zł. Łącznie za zakład zapłaciliśmy 4 zł.
Natomiast wygraną obliczamy tutaj następująco:
kurs kombinacji * 0,9 * wkład za kombinację.
Przykład:
Kursy kombinacji:
ABC - 4,27
ABD - 3,05
ACD - 5,43
BCD - 6,27
Wygrana (też zaokrąglamy do 2 miejsc po przecinku)
ABC - 3,84
ABD - 2,75
ACD - 4,89
BCD - 5,64

3. Ustalamy wysokość całej wygranej.
Jest to suma wygranych wszystkich kombinacji. W powyższym przykładzie będzie to:
WYGRANA CAŁKOWITA 3,84 + 2,75 + 4,89 + 5,64 = 17,12

4. Czy nasz zakład jest opłacalny?
Zakłady blokowe warto grać tylko przy wysokich kursach, inaczej nie jest to opłacalne. Powyższy przykład pokazuje, że przy wkładzie 4 zł wychodzimy na plus tylko w 3 przypadkach:
Gdy wejdą wszystkie bloki - wtedy zarabiamy: 17,12 - 4 = 13,12
Gdy wejdzie kombinacja ACD - wtedy zarabiamy: 4,89 - 4 = 0,89
Gdy wejdzie kombinacja BCD - wtedy zarabiamy: 5,64 - 4 = 1,64

W pozostałych przypadkach tracimy:
jeśli wejdzie kombinacja ABC to i tak jesteśmy do tyłu: 3,84 - 4 = -0,16
jeśli wejdzie kombinacja ABD również: 2,75 - 4 = -1,25
jeśli nie wejdzie nic to jesteśmy do tyłu 4 zł ????

Przy założeniu, że kursy bloków są równe, to z matematycznego punktu widzenia opłaca nam się grać, gdy kurs bloku (każdego) wynosi, w zależności od systemu:
2 z 3 - 1,9
3 z 4 - 1,7
2 z 4 - 2,6

dla pozostałych policzcie sobie sami ????

pozdrawiam!
 
K 0

ktr

Użytkownik
Witam!
Ostatnio zacząłem sie interesować bukami.
Obstawiam w STS-ie obstawiałem zakłady zwykłe, ale ostatnio mnie zainteresowały zakłady blokowe. Skorzystałem z kalkulatora na stronie STS i mi wyszło takie coś: http://fmscreenshots.com/images/1/wlmbx1i4mh4o8k8d9wnu.png
i nie wiem czy dobrze rozumiem.
Stawke ustalam na 1 zł, a ze jest 35 mozliwych róznych kombinacji to musze zapłacic 35*1=35 zł
Zakładana wygrana to prawie 500 zł
Czy to oznacza, że jak trafie 4 z tych 7 meczów to dostane 500 zł?
 
Do góry Bottom