>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System "Drabinka"

D 0

danielosdd

Użytkownik
witam
to mój pierwszy wpis na forum więc proszę o wyrozumiałość...
Chciałem zaprezentować swój system, który wymyśliłem w oparciu o zasadę że lepiej wygrać coś niż nic...
Zrobiłem w exelu tabelę następującą:

objaśniam na czym to wszystko polega. Najpierw co widzimy w tabeli. Mnożnik to mój własny mnożnik który zmieniamy dowolnie i wtedy zmieniają się wartości w tabeli, tak samo stawka. Tabela wyświetlona jest dla danych mnożnik 1,73 i kursie 4. W kolumnie wygrana znajduje się wygrana po odliczeniu 12% podatku, natomiast w kolumnie rozliczenie - kwota wygranej &quot;na czystko&quot;.
Co to wszystko oznacza? Tłumaczę na przykładzie:
Najpierw wpisujemy kurs np 4 (to oznacza, że każdy kupon, który postawimy nie może być z kursem mniejszym niż 4). Czyli np. 3 zdarzenia x kurs 1,59. lub 2 zdarzenia x kurs 2,00. Załóżmy, że wybraliśmy opcję 4 zdarzeń na kuponie (czyli stosunkowo niskie kursy). Teraz zastanawiamy się raz na ile kuponów, taki kupon zdarza nie nam nie trafić. Uważam, że każdy kto trochę obstawia to raz na 6 takich kuponów trafi!!! Ja tak właśnie mam ???? . Czyli patrze na wiersz 6. Teraz ustalam jaką całkowitą stawkę mogę postawić na graną serię 6 kuponów. W tym przykładzie ustaliłem sobie, że na taką serię przeznaczam 25 zł. Teraz wpisuję w tabelę w pozycję mnożnik taką wartość, żeby dała kwotę blisko założonej w wierszu 6 w pozycji suma postawionego. W przykładzie jest to mnożnik 1,73. I zaczynam grać:
kupon 1: 4 zakłady z kursem 1,42 co daje nam kurs łączny 4,06 ------&gt; jak nie weszło przechodzę do wiersza 2
kupon 2: 4 zakłady z kursem 1,42 co daje nam kurs łączny 4,06 ------&gt; jak nie weszło przechodzę do wiersza 3...
itd. aż do wiersza 6 (czyli do liczby którą ustaliłem wyżej jak często wchodzi mi taki kupon).Gdy po tym kroku nie wejdzie mi kupon 6, to kończę serię i zaczynam od nowa.
Gdy w którymś kroku od kroku 1 do 6 wejdzie kupon to również kończę i zaczynam od nowa.
Co daje taki system? uważam, że:
Znacząco obniża ryzyko przegranych pieniędzy.
Jeżeli mądrze założymy ilość kroków (czyli wysłanych kuponów) z mądrym kursem i naszymi możliwościami przewidywania zdarzenia na kuponie to ryzyko nie trafienia, np 4 zdarzeń na kuponie w 6 takich kuponach jest bardzo niewielkie.
Tabele starałem się stworzyć tak, że z każdym krokiem więcej wygrywamy co rekompensuje nam np. stres związany, że np. pierwsze 4 kupony nie weszły ????
W prezentowanym przykładzie założyłem, że zaczynamy stawianie od 1 stawki, ale oczywiście można to podnieść dowolnie, co spowoduje większe wartości stawianych pieniędzy ale i zysku.
Ja gram tak od około 2 tygodni. W grze mam zawsze tylko jeden kupon z ustalonym kursem. Wpłaciłem na próbę u buka 25 zł na obecną chwilę moje konto to 58,56 zł. Czyli podwoiłem stan. Moje założenie to dojść do 100 zł i wtedy podwyższać sukcesywnie stawkę od 1 meczu, co spowoduje podniesienie stawki w kolejnych meczach (i tą podniesioną stawką grać 10 pełnych serii i wtedy w zależności od stawki na koncie ponownie ustalić kwotę początkową - ustalam ją na 1/4 przeznaczonych funduszy na grę).
Oczywiście w tabeli wartość wygrana pokazana jest przy kursie DOKŁADNIE 4, w rzeczywistości kurs jest zawsze trochę wyższy, bo moje założenie to kurs nie mniejszy niż 4.
Co myślicie o takim systemie. Chętnie wysłucham uwag, rad itp.
 
G 0

greg3518

Użytkownik
Zdarzają się serie 6-7 nietrafionych zdarzeń o kursie 1.8 tak więc niewiem czy trafić kurs 4.0 jest tak łatwo, jeżeli już gramy takie kursy to nie taniej byłoby stawkować według ciągu fibonacciego? Wygrana mniejsza ale koszt też mniejszy, poza tym napisałeś że po 6 progu jak ci nie wejdzie to zaczynasz od nowa czyli po 6 nieudanych próbach jesteś do tyłu 24.98 jednostki i zaczynasz od nowa czyli od stawki 1, więc jak zamierzasz odrobić straconą stawkę? Bo nie sądzę abyś miał dużą skuteczność w trafianiu zdarzeń o kursie 4.0
 
Do góry Bottom