>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.

B 0

basia311

Użytkownik
Mam prośbę. Wydaje mi sie że ktos kiedys publikował na tym forum rozpis gwarantujacy wygrana przy połowie trafień, np. 5 meczy trafionych z 10 itp. Czy cos sie Wam kojarzy?
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Trafiaj kursy 2.01&gt; i przy minimum 50% skuteczności już masz minimalny zysk. Żadna wielka &quot;filozofia&quot;.
 
B 0

basia311

Użytkownik
???? ???? Forum robu co moze zeby nabijac odslony:p
Jakies Basie, Kasie, i inni ???? ????
ja chce grać a cos takiego tu kiedyś było. To podawał edi 8 czy jakoś tak tylko że on dawł gwarancje takie że nie dało sie nic ugrać bo jak sie zagrało to ze stratą. A mamy przecież 50 procent prawdopodobieństwa przy zdarzeniach dwudrogowych tylko jest kurs 1,8 i co można z tym zrobić?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Wyrzucić jakiekolwiek systemy do kosza i nauczyć się analizować mecze czy znajdować informacje o konkretnych spotkaniach. Systemy to żaden sposób gry, bo tam dobierasz bezmyślnie kursy, żeby wyszło takie a takie AKO.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ja chce grać a cos takiego tu kiedyś było. To podawał edi 8 czy jakoś tak tylko że on dawł gwarancje takie że nie dało sie nic ugrać bo jak sie zagrało to ze stratą. A mamy przecież 50 procent prawdopodobieństwa przy zdarzeniach dwudrogowych tylko jest kurs 1,8 i co można z tym zrobić?
basia311&gt;&gt;
czując się wywołanym do tablicy treścią Twojego wpisu, w którym całkowicie fałszywie piszesz pod moim adresem, że gwarancje podawanych przeze mnie systemów nie pozwalają na wygrane - informuję Cię, że nie istnieją systemy bezwarunkowe i stąd chcąc z zyskiem zastosować w praktyce którykolwiek z tych kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie różnorakich metod/technik gry/systemów, należy spełnić jasno i precyzyjnie podany przy każdym z systemów warunek, w postaci ściśle określonej własnej skuteczności trafień w granym zbiorze zdarzeń, choć i kursy tych zdarzeń także muszą spełniać wymóg uzyskania AKO odpowiedniego dla uzyskania wygranej.
Tak więc nie pisz bezmyślnych tekstów a zajmij się czytaniem ze zrozumieniem opisów jakie są tam wszędzie dołączone wtedy, gdy wprowadzałem każdą nową technikę gry i udzielałem wyjaśnień, jeśli pojawiały się pytania od początkujących userów.
Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................
Więc zapamiętaj, że to nie gwarancje systemów nie pozwalały Ci wygrywać - a jedynie brak Twojej skuteczności w typowaniu, wymaganej do osiągnięcia sukcesu w danym modelu gry a zamieściłem na forum i metodę &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w której w jednym z jej kilku wariantów od gracza wymagane jest trafienie 1z3 typów, czyli przy jego skuteczności 33.33%
 
R 62

ricardos

Użytkownik
basia311&gt;&gt;
czując się wywołanym do tablicy treścią Twojego wpisu, w którym całkowicie fałszywie piszesz pod moim adresem, że gwarancje podawanych przeze mnie systemów nie pozwalają na wygrane - informuję Cię, że nie istnieją systemy bezwarunkowe i stąd chcąc z zyskiem zastosować w praktyce którykolwiek z tych kilkudziesięciu zaprezentowanych przeze mnie różnorakich metod/technik gry/systemów, należy spełnić jasno i precyzyjnie podany przy każdym z systemów warunek, w postaci ściśle określonej własnej skuteczności trafień w granym zbiorze zdarzeń.
Tak więc nie pisz bezmyślnych tekstów a zajmij się czytaniem ze zrozumieniem opisów jakie są tam wszędzie dołączone wtedy, gdy wprowadzałem każdą nową technikę gry i udzielałem wyjaśnień, jeśli pojawiały się pytania od początkujących userów.
Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................
Więc zapamiętaj, że to nie gwarancje systemów nie pozwalały Ci wygrywać - a jedynie brak Twojej skuteczności w typowaniu, wymaganej do osiągnięcia sukcesu w danym modelu gry a zamieściłem na forum i metodę &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; w której w jednym z jej kilku wariantów od gracza wymagane jest trafienie 1z3 typów, czyli przy jego skuteczności 33.33%
witam
Edi
teoria,teoria i tylko teoria
50% z 4 zdarzeń to tylko
1 para co daje przy kursie 1.8 wygraną 3,24 j /po odjęciu podatku 2,85 j/
grając 6 zakładów 2/4 - koszt 6 j
i to jest skuteczność 50%
pomyliłeś pojęcia skuteczności
u Ciebie skuteczność zakładów 50% oznacza 3 trafione czyli 75% skuteczności typowania
nie podawaj w ten sposób bo tylko mieszasz w głowach początkującym graczom
pozdro
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ricardos&gt;&gt;
nie bzdurz człowieku bo wręcz niesamowite idiotyzmy ze snu pijanego wariata wypisujesz, gdyż:
1/ skoro autor wątku czyli basia311 zakłada skuteczność 50%, to w podanym mu przykładzie gry
na 4 zdarzenia uważa że trafi 2z4 a zatem w rozpisie na 6 zakładów po 4 typy mieszczą się wszystkie możliwe
kombinacje dla tego układu gdy z 4 meczów np. under/over 2.5 wejdą mu 2 typowane na 1 i 2 typowane na 2, a zatem trafiając dowolne 2z4 meczów z typem 1 i 2 dowolne 2z4 mecze z typem 2 , AKO kuponu z kursami po @1.8 wyniesie nie 1.8^2=3.24 a 1.8^4=10.5j.
Rozpis takiego układu wymaga zawarcia 6 podanych mu zakładów dla gwarancji wygrania 1 zakładu a AKO zakładu to 1.8^4=10.5 i 6 zakładów wyczerpuje tu możliwości kombinacji 4 elementowej, z zakładanym wejściem 50% czyli 2 typów a więc siłą rzeczy innym niż typowane wyniki zakończą się pozostałe 2z4 meczów - i ten rozpis to uwzględnia.Czego tu nie rozumiesz?
2/ w oddzielnej, odkreślonej od rozpisu systemu na 6 zakładów po 4 typy końcowej części wpisu jasno poinformowałem usera basia311 że POZA tym modelem gry na 6 zakładów z oczekiwaną 50% skutecznością wśród 4 meczów, który mu dziś przypomniałem - zamieściłem kiedyś i taki, który w ramach jednego z kilku modeli wśród metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; wymaga NAWET niższej skuteczności niż 50%, bo jedynie 1z3 czyli gdy grający typuje z 3 zdarzeń.
Więc najpierw czytaj a potem pisz, bo jak dotąd to pisanie wyprzedza u Ciebie czytanie ze zrozumieniem tak wręcz elementarnych treści.
Może Lany Poniedziałek nieco Cię otrzeźwi i zaczniesz jaśniej myśleć ????
 
R 62

ricardos

Użytkownik
ricardos&gt;&gt;
nie bzdurz człowieku bo wręcz niesamowite idiotyzmy ze snu pijanego wariata wypisujesz, gdyż:
1/ skoro autor wątku czyli basia311 zakłada skuteczność 50%, to w podanym mu przykładzie gry
na 4 zdarzenia uważa że trafi 2z4 a zatem w rozpisie na 6 zakładów po 4 typy mieszczą się wszystkie możliwe
kombinacje dla tego układu gdy z 4 meczów np. under/over 2.5 wejdą mu 2 typowane na 1 i 2 typowane na 2, a zatem trafiając dowolne 2z4 meczów z typem 1 i 2 dowolne 2z4 mecze z typem 2 , AKO kuponu z kursami po @1.8 wyniesie nie 1.8^2=3.24 a 1.8^4=10.5j.
Rozpis takiego układu wymaga zawarcia 6 podanych mu zakładów dla gwarancji wygrania 1 zakładu a AKO zakładu to 1.8^4=10.5 i 6 zakładów wyczerpuje tu możliwości kombinacji 4 elementowej, z zakładanym wejściem 50% czyli 2 typów a więc siłą rzeczy innym niż typowane wyniki zakończą się pozostałe 2z4 meczów - i ten rozpis to uwzględnia.Czego tu nie rozumiesz?
2/ w końcowej części wpisu jasno poinformowałem usera basia311 że POZA tym modelem gry na 6 zakładów z oczekiwaną 50% skutecznością wśród 4 meczów, który mu dziś przypomniałem - zamieściłem kiedyś i taki, który w ramach jednego z kilku modeli wśród metody &quot;Musisz przegrać aby wygrać&quot; wymaga NAWET niższej skuteczności niż 50%, bo jedynie 1z3 czyli gdy grający typuje z 3 zdarzeń.
Więc najpierw czytaj a potem pisz, bo jak dotąd to pisanie wyprzedza u Ciebie czytanie ze zrozumieniem tak wręcz elementarnych treści.
Edi ja Ciebie nie obrażam więc Ty też licz się ze słowami
jesteś &quot;teoretykiem&quot; i tyle
rozpis 2 z 4 daje 6 zakładów
50% z 4 typowanych zdarzeń to 2
jakim cudem w każdym rozpisie będziesz miał 2 trafione zdarzenia ??????

zresztą Twoje słynne systemy można znaleźć wszędzie ale nie spotkałem jeszcze wpisów o tym że są skuteczne
nie pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ricardos&gt;&gt;
zgłoś się jak zaczniesz rozumieć elementarne podstawy bukmacherki, bo na dziś jesteś totalnie zielony, skoro nic nie zrozumiałeś z tego co Ci przekazałem w poprzednim obszernym wpisie.
Przy trafionych 2z4 meczach 2-way typowanych jako 1 np. under/over 2.5, rozpis na 6 zakładów po 4 daje gwarancję wygrania 1z6 kuponów 4-fold z AKO 1.8^4=10.5j. gdyż 2z4=6 a po ich rozlokowaniu w schemacie po 4, wolne pola zapełniasz opcjami 2 tak, że na każdym z kuponów masz po 2 typy na 1 i po 2 na 2 i to daje gwarancję wygrania, gdyż przy rozkładzie wyników 2z4 jako 50% na 1 i 50% na 2, istnieje tylko 6 możliwości takiego zakładanego tu rozłożenia się tych 4 wyników i kiedyś być może to zrozumiesz ????
 
R 62

ricardos

Użytkownik
ricardos&gt;&gt;
zgłoś się jak zaczniesz rozumieć elementarne podstawy bukmacherki, bo na dziś jesteś totalnie zielony, skoro nic nie zrozumiałeś z tego co Ci przekazałem w poprzednim obszernym wpisie.
Przy trafionych 2z4 meczach 2-way typowanych jako 1 np. under/over 2.5, rozpis na 6 zakładów po 4 daje gwarancję wygrania 1z6 kuponów 4-fold z AKO 1.8^4=10.5j. gdyż 2z4=6 a po ich rozlokowaniu w schemacie po 4, wolne pola zapełniasz opcjami 2 tak, że na każdym z kuponów masz po 2 typy na 1 i po 2 na 2 i to daje gwarancję wygrania, gdyż przy rozkładzie wyników 2z4 jako 50% na 1 i 50% na 2, istnieje tylko 6 możliwości takiego zakładanego tu rozłożenia się tych 4 wyników i kiedyś być może to zrozumiesz ????
Edi jesteś wszędzie /&quot;wszechobecny&quot;/
wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę Edi8
poczynając od forum.xxxc poprzez xxxxccccc ,.xxxxxx itp itd
z ciekawości poczytałem sobie niektóre ale nie znalazłem ani jednego wpisu który udowadnia Twoje tezy
czyżby nikt nie wygrywał Twoimi systemami
a może wszyscy są za &quot;tępi&quot; żeby zrozumieć Twoje idee
czy jest jakieś forum na którym nie ma Twoich &quot;złotych systemów&quot;
na tym koniec, nie mam ochoty więcej dyskutować na ten temat
;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
ricardo, jak dotąd to tylko Ty jesteś &quot;za tępy&quot; aby coś z tego zrozumieć z mojego wpisu adresowanego do założyciela wątku, nowego usera basia311 zwracającego się o system dający wygraną przy trafieniu 50% typów, ale i wykazującego niezrozumienie gdzieś przez niego znalezionych moich innych rozpisów gwarancyjnych.
I zrozum człowieku, że ja nie prezentuję żadnych jak napisałeś &quot;tez&quot; a systemy na 100% spełniające swoje gwarancje przy spełnieniu określonych warunków, ściśle opisanych i podanych w opisie każdego z nich. Reprezentowany przez Ciebie żałosny poziom wiedzy bukmacherskiej widoczny w tych bzdurach jakie dziś napisałeś, nie pozwala na to abyś mógł te metody stosować, bo nie jesteś w stanie ich ogarnąć skoro połamałeś sobie zęby na tak banalnym systemie jak ten na 4 mecze i na 6 zakładów, z gwarancją wygrania 1 zakładu przy trafieniu 50% typów 2-way, czyli tu po 2 na 1 i po na 2, co jest rozpisem podstawowym - ale nie dla takiego miszcza jak Ty.
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Kolego ricardos, byłbym dalece od obrażania kolegi Edi8, który ma ogromny wkład w działanie forum, a przede wszystkim w opracowywanie przeróżnej maści systemów i sposobów gry. Przeczytałem wiele Jego tematów, dzięki czemu powiększyłem swoją wiedzę i inaczej spojrzałem na bukmacherkę. Nie istnieje system idealny, który gwarantowałby zysk, ale dzięki kreatywności i wiedzy można zacząć czerpać zyski, ale Ty chyba czekasz, aż ktoś poda Ci na tacy wzór na wygrywanie.
Pozdrawiam i życzę samych zielonych kuponów.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Jeśli chodzi o polskie buki to musisz miec skuteczność powyżej 50% przy kursie 2,28 i na pewno bedziesz na plusie ????
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
...&quot;Wśród tych w/w kilkudziesięciu metod gry które wciąż są przecież w archiwum forum, zamieściłem także i taką która daje gwarancję zysku przy 50% własnej skuteczności gracza:
np. jeśli mając 4 typy A,B,C,D z kursami po @1.8 oczekujemy trafienia 50% bo 2z4 meczów, to wystarczy zawrzeć 6 zakładów aby na 100% wygrać 1z6 zakładów i przy koszcie gry 6j. wygrać @1.8^4=10.5j.
2z4=6 stąd możliwymi trafieniami opcji 1 bądź 2 przy 50% skuteczności będą AB-AC-AD-BC-BD-CD
i dlatego grając np. dla under/over 2,5 uzyskujemy rozpis na 6 zakładów po 4 zdarzenia: dwa na 1 i dwa na 2 , ze 100% gwarancją wygranej:
A1 B1 C2 D2
A1 B2 C1 D2
A1 B2 C2 D1
A2 B1 C1 D2
A2 B1 C2 D1
A2 B2 C1 D1
.................&quot;...
Tak jak w tytule &quot;system&quot; gwarantuje wygraną przy połowie (50%) trafień, natomiast jeżeli trafisz 1 z 4, 3 z 4 lub 4 z 4, to przy powyższym rozpisie wygrasz nie 1,8^4=10,5j, a 0j.
Czyli &quot;system&quot; gwarantuje(?) wygraną tylko i wyłącznie przy 50% skuteczności.
Ale 50% skuteczności to czasem jest pod rząd 9 z 10, a czasem 1 z 10 i na koniec okresu rozliczeniowego daje nam ~50%.
Oczywiście jak to w hazardzie trafisz 2 z 4(dokładnie) i jesteś do przodu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Artekk19&gt;&gt;
wszystko to co napisałeś bardzo szerokim łukiem więc totalnie niecelnie mija moją odpowiedź na konkretne zamówienie autora tego wątku, który wiedząc czego potrzebuje zgodnie z tytułem swojego wątku zwrócił się o
System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Artekk19&gt;&gt;
wszystko to co napisałeś bardzo szerokim łukiem więc totalnie niecelnie mija moją odpowiedź na konkretne zamówienie autora tego wątku, który wiedząc czego potrzebuje zgodnie z tytułem swojego wątku zwrócił się o
System gwarantujący wygrana przy polowie trafień.
Całkowice z Tobą się zgadzam, przy 50% trafień &quot;system&quot; jest skuteczny w 100%!!!
I dokładnie to napisałem, jest skuteczny tylko i wyłącznie przy 50% trafień przy każdym obstawianiu 4 zdarzeń na 6 zakładów.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale to że &quot;jest skuteczny tylko i wyłącznie przy 50% trafień przy każdym obstawianiu 4 zdarzeń na 6 zakładów.&quot; dla autora wątku jest w 100% spełnieniem jego oczekiwań, czyli te 50% to dla niego 100% w relacji do tego o co się zwracał i dlatego wszelkie inne rozpatrywanie tego rozpisu na 6 zakładów mija się przecież z celem, jasno oddanym tytułem wątku.
 
pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Nie bierzecie pod uwagę ważnego aspektu, a mianowicie faktu gdy zostanie trafione wszystkie zdarzenia dobrze 4/4 lub 3/4 , wtedy system idzie do kosza gdyż bierze pod uwagę tylko wyniki 2 do 2, czyli dwie jedynki i dwie dwójki. System nic nie wnosi , jest tylko zagraniem 6 z 16 możliwych wyników a to daje nam w zaokrągleniu 38% szansy na zwycięstwo co przy oczekiwanym zysku mija się z celem w dłuższej perspektywie czasu.
 
Do góry Bottom