>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

system monotonny

freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Witam,
Chciałbym przedstawić system, który testuje od jakiegoś czasu. Na razie się sprawdza, wiec pomyślałem że go zaprezentuje na forum. Polega on na wybraniu 3 drużyn, które wygrywają najwięcej spotkań w swoich ligach i obstawianiu ich na jednym kuponie w każdej kolejce, nieważne czy są faworytami spotkania czy też nie. Co do kwot za które obstawiamy to ja wybrałem progresje, czyli zwiększamy kwote 2x gdy poprzedni kupon nie wszedł. Oczywiście zachęcam do własnych pomysłów na dobieranie stawek. Można też pomyśleć nad dobieraniem zdarzeń według innych kryteriów, np. że w danej kolejce bramke strzeli zawodnik X i zawodnik Y. Choć to chyba trudniej trafić. Testując ten system w zeszłym sezonie na drużynach: Manchester United, Chelsea Londyn i FC Liverpool można było wyjść na czysto jakieś 300zł(przy stawkach progresywnych, dochodząc maksymalnie do 7 progu progresji), nie jest to dużo ale wszystko zależy od doboru drużyn i systemu stawkowania. Oczywiście może tak się zdarzyć, że żaden kupon nie wejdzie(pamiętajmy, że każda z tych 3 drużyn musi wygrać w tej samej kolejce), ale to równie mało prawdopodobne jak to że wejdą nam wszystkie kupony. Ale analizując ostatnie lata można wyjść na plus.
Bedę przedstawiał wyniki zaczynając od początku bieżącego sezonu. Na jednym kuponie drużyny ManU, Chelsea i Liverpool, a na drugim Barcelona, Inter i Real.


1 kolejka:
stawka 2zl
Chelsea - Hull 2:1 1.18✅
Manchester Utd - Birmingham 1:0 1.20✅
Tottenham - Liverpool 2:1 2.09⛔

2 kolejka:
stawka 4zl
Liverpool - Stoke 4:0 1.25✅
Burnley - Manchester Utd 1:0 1.33⛔
Sunderland - Chelsea 1:3 1.54⛔

3 kolejka:
stawka 8zl
Liverpool - Aston Villa 1:3 1.37⛔
Fulham - Chelsea 0:2 1.52✅
Wigan - Manchester Utd 0:5 1.54 ✅

4 kolejka:
stawka 16zl
Manchester Utd - Arsenal 2:1 2.18✅
Bolton - Liverpool 2:3 1.51✅
Chelsea - Burnley 3:0 1.14✅
wygrana: 60zl(30zl na czysto)✅

5 kolejka:
stawka 2zl
Tottenham - Manchester Utd 1:3 2.24✅
Stoke - Chelsea 1:2 1.39✅
Liverpool - Burnley 4:0 1.19✅
wygrana: 7.41zl(35.41zl na czysto)✅

6 kolejka:
stawka 2zl
Chelsea - Tottenham 3:0 1.45✅
Manchester Utd - Manchester City 4:3 1.57✅
West Ham - Liverpool 2:3 1.55✅
wygrana: 7.05zl(40.46zl na czysto)✅

II kupon:
1 kolejka:
stawka 2zl
AC Milan - Inter 0:4 2.53✅
Real Madrid - La Coruna 3:2 1.23✅
Barcelona - Gijon 3:0 1.15✅
wygrana: 7.15zl(5.15zl na czysto)✅

2 kolejka:
stawka 2zl
Inter - Parma 2:0 1.27✅
Espanyol - Real Madrid 0:3 1.57✅
Getafe - Barcelona 0:2 1.49✅
wygrana: 5.94zl(9.09zl na czysto)✅

3 kolejka:
stawka 2zl
Cagliari - Inter 1:2 1.55✅
Real Madrid - Xerez 5:0 1.11✅
Barcelona - Atl. Madrid 5:2 1.29✅
wygrana: 4.43zl(11.52zl na czysto)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 0

eldoctoro

Użytkownik
dość nowatorskie i godne uwagi.Ciekaw jestem jak dalej będzie się spisywać ta idea i z niecierpliwością czekam na dalsze posty.pozdrawiam i brawo za to, że myślisz, kombinujesz.
 
champion 896

champion

Użytkownik
a ja bym powiedział że jest to progresja jak każda inna a kluzcem do sukcesu jest oczywiście ogromny kapitał pozwalający na prztrwanie czarnych serii.tyle......
 
B 0

barti

Użytkownik
Minus jest taki, iż zazwyczaj na te drużyny są bardzo niskie kursy, które ledwo przekraczają 1.2 a często nawet i nie ma tyle, zatem takie 4 spotkania w ako to kurs około 2.0. Osobiście wolę duuuże mnożenie .... w ogóle nie patrze na spotkania z kursami poniżej 2.0. Jednak duży plus za pomysł.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Moim zdaniem pomysł dobry, ale przy wyborze zespołów zastanowiłbym się nad trzema z zupełnie innych lig. Widzę, że w pierwszym przypadku wybrałeś wielką trójkę angielską, a często jest tak, że jeden z zespołów w danej kolejce się potknie.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
eldoctoro
dzięki, nie ukrywam że takie komentarze motywują do działania ????
champion
to prawda, ale można grać też płaską stawką np. 10zl na każdy kupon, choć nie ukrywam że można na tym stracić, mogę powiedzieć że testując ten system w zeszłym sezonie, gdybym grał płaską stawką(10zl na każdy kupon), to wyszedłbym niewiele ponad 100zl na plus, inwestując jakieś 100zl więcej(chyba 320zl) niż grając progresją, i wychodząc jakieś 200zl mniej od zysków z grania progresją, ale nie należy się tym kierować bo rzeczywiście możemy dojść do takiego progu progresji, którego nie będziemy mogli już przeskoczyć, ale chyba łatwiej trafić te 3 spotkania niż grając progresją na remis na jedną i tą samą drużynę(kursy podobne).
barti
muszę Cię zaskoczyć bo średni kurs kuponu wynosi ponad 2.5zl(a i mówię tu o 3 drużynach nie o 4 chociaż może 4 też by się sprawdziły;-)), zdarzają się takie kolejki że każda drużyna z kuponu jest zdecydowanym faworytem swojego spotkania, ale w lidze nie ma 15 outsiderów na 20 drużyn.
a i dzięki za plus ????
michalo28
właśnie najważniejszą rzeczą jest dobór właściwych drużyn, wybrałem te 3 z ciekawości jak sobie poradzą(na razie gram tym systemem na papierze, więc proszę NIE SUGEROWAĆ SIĘ moim doborem drużyn ???? ), wybór drużyn z tej samej ligi powoduję też rezygnację z niektórych kolejek bo jak 2 drużyny z kuponu grają ze sobą to taką kolejkę odpuszczam.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
II kupon:
4 kolejka:
stawka 2zl
Villarreal - Real Madrid 0:2 1.58✅
Santander - Barcelona 1:4 1.29✅
Inter - Napoli 3:1 1.39✅
wygrana: 5.66zl(15.18zl na czysto)✅
Może to zabrzmi dziwnie ale chyba wolałbym aby ten kupon nie wszedł. Zbyt długa seria wygranych kuponów może niestety odbić się na dojściu do wysokich progów progresji. Zresztą zobaczymy jak będzie dalej.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Może to zabrzmi dziwnie ale chyba wolałbym aby ten kupon nie wszedł. Zbyt długa seria wygranych kuponów może niestety odbić się na dojściu do wysokich progów progresji.
A co na to Twój lekarz? ????
Bo ja z takim przypadkiem spotykam się po raz pierwszy ????
Powodzenia życzę...
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
A co na to Twój lekarz? ????
Bo ja z takim przypadkiem spotykam się po raz pierwszy ????
Powodzenia życzę...
Ja z takim przypadkiem jak Ty tez spotykam się po raz pierwszy. Nie mam zamiaru tłumaczyć czegoś komuś kto i tak wie swoje i żadne argumenty do niego nie docierają. A tak w ogóle to zalecam trochę więcej samokrytyki.
pozdrawiam ????
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
7 kolejka:
stawka 2zl
Wigan - Chelsea 3:1 1.30⛔
Stoke - Manchester Utd 0:2 1.38✅
Liverpool - Hull 6:1 1.14✅

II kupon:
5 kolejka:
stawka 2zl
Malaga - Barcelona 0:2 1.26✅
Real Madrid - Tenerife 3:0 1.10✅
Sampdoria - Inter 1:0 1.98⛔
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Hmm a uśrednione kursy jakie masz ? Tam gdzie był milan - inter to ładnie posyciło za 3,578 ale np: ostatni kupon z Wigan - Chelsea to już było tylko &quot;2,04&quot; średnio remisy są stawkowane po ~~ 3,4
Na razie masz trafionych 7/12 czyli wynik naprawdę dobry, ale poczekamy jak to będzie w długim czasie.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Średni kurs z powyższych kuponów wynosi 2.75zl, i tak mniej więcej powinno się utrzymac, a co do skuteczności to może byc różnie(grając w zeszłym sezonie progresją na drużyny barcelony, interu i manchesteru utd skutecznośc wyniosła 13/38, mimo tego zysk wyniósł około 350zl, co było też zasługą tego ze w 6 progu progresji trafiły się wysokie kursy)ale grając progresja ważniejsze od skuteczności jest to do jakiego progu progresji dojdziemy, dlatego wolałbym np. żeby mi wchodził co 6 kupon niż żeby każdy z tych 6 kuponów siadł(w tym pierwszym przypadku mamy jakieś 50zl zysku, a w tym drugim około 20zl, zakładając kurs kuponu 2.75zl). Chciałbym też zastosowac inny sposób dobierania stawek, bo nie chciałbym dojśc do zbyt wysokiego progu(jak dla mnie powyżej 8 ).
 
P 0

peter2903

Użytkownik
nie nadużywaj słowa system,bo to żaden system.stawiasz co kolejke na kilku faworytów,a gdzie statsy,kontuzje,informacje ze źródeł własnych.to jest prawdziwe &quot;ogórkowe&quot; granie.to tak jakbym Ci powiedział ze gram co kolejke na legie i Rabotnicki Skoje bo to dobre teamy,dobrze im idzie w lidze i jestem na plusie dzięki mojemu SYSTEMOWI.więcej takich systemów a bukmachrzy upadną ????
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
&quot;System – jakikolwiek obiekt fizyczny lub abstrakcyjny, w którym można wyróżnić jakieś wzajemnie powiązane dla obserwatora elementy.&quot;
&quot;zbiór elementów, powiązanych ze sobą relacjami w taki sposób, że stanowią one całość zdolną do funkcjonowania w określony sposób.&quot;
&quot;system statyczny jest niezmienny w czasie&quot;
itd.
źródło: Wikipedia
Niestety nie znalazłem definicji tego słowa odnośnie bukmacherstwa, ale jeśli piszesz mi że to nie jest system to napisz co według Ciebie można tak nazwać, może rzeczywiście masz racje ale podaj jakąś konkretną definicje odnośnie bukmacherstwa bo jak na razie to nie jestem przekonany co do Twoich zarzutów;)
Nie rozumiem też Twojej ironii. Nie sądze żeby istniał system który sprawi że bukmacherzy padną. Jakbym taki znał to raczej nie ujawniałbym go nikomu bo nie zarzyna się kury znoszącej złote jaja;)
 
flesh 0

flesh

Użytkownik
pokusiłeś się może o analizę systemu w oparciu o dane z zeszlego sezonu?
jak wybierasz druzynę? tylko w oparciu o tabele?
i czy o tabele z zeszlego sezonu czy też o aktualne ( jesli aktualna tabela to ta najlepsza trojka bedzie sie zmieniac)
jak juz w razie pokusiłbyś się o sprawdzenie danych z przeszłości... może warto by było pójść w drugą strone? stawiać na druzyny przegrywające najwiecej meczy, że przegrają kursy wyższe z tego co się orientuje ????
tak czy siak pomysł mi się podoba ????
 
Do góry Bottom