>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

system monotonny

freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Analizowałem ten system w oparciu o zeszły sezon, można było wyjść na plus więc sprawdzam go także w tym sezonie. Drużyny dobieram patrząc na zeszłe lata, wiadomo że takie drużyny jak Barcelona, Manchester czy nawet Wisła utrzymują się w czołówce swoich lig od wielu lat. Patrze też na dokonane transfery(np. Real Madryt). W trakcie sezonu trzymam się tej samej trójki, nic nie zmieniam(chyba że wybrana drużyna zawodzi w trakcie sezonu). Co do wybierania drużyn najsłabszych to też o tym myślałem ???? . Nie analizowałem tego ale wydaje mi się że dobór takich drużyn jest trudniejszy niż wybór tych najlepszych. Dochodzą nowe drużyny z niższej ligi poprzez awans, które są niewiadomą. Także niektóre drużyny, które spisywały się słabiej w poprzednim sezonie, w obecnym radzą sobie lepiej. Niemniej jednak można to przetestować w oparciu o poprzednie lata ???? .
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Na kilka kolejek przed końcem sezonu nieraz jest już &quot;pozamiatane&quot; i drużyny nie mają o co grać więc wystawiają rezerwowy skład albo grają bez większego zaangażowania. Taką końcówkę można zawsze odpuścić bo nigdy nie wiadomo jak podejdą do meczu o &quot;pietruszkę&quot; piłkarze. Ja jednak będę się trzymał założenia że gram wszystkie kolejki, bo ten system na razie tylko testuję(gram na papierze).
Co do pomysłów o dobieranie do systemu jakichś innych zdarzeń to polecam przyjrzeć się zdarzeniu polegającemu na tym że dany zawodnik strzeli w meczu bramkę. Można wybrać 2-3 takich piłkarzy i tego się trzymać. Kursy są naprawdę wysokie. Proponuję wybierać piłkarzy którzy nie tylko są skuteczni w zdobywaniu goli z gry, ale także wykonują rzuty karne dla swoich drużyn, wtedy jest większa szansa że zawodnik strzeli.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
II kupon:
6 kolejka:
stawka 4zl
Inter - Udinese 2:1 1.43✅
Barcelona - Almeria 1:0 1.09✅
Sevilla - Real Madrid 2:1 2.22⛔
Faktycznie monotonny ten system. Dwa razy wygrasz, raz przegrasz i od nowa w kółko to samo. A piniędzy na piwo jak nie było, tak ni ma...
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Widzę że na tym forum stawiasz na ilość postów a nie na jakość. Jak tak bardzo Ci zależy żeby ludzie nie obstawiali to po prostu pozwól im przegrać pieniądze(z własnego doświadczenia powinieneś wiedzieć że to jest skuteczna metoda), a nie co trochę zaśmiecasz forum postami o nikłej wartości. Zastanawiam się czy w życiu prywatnym też tak ostrzegasz wszystkich przed wszelkimi zagrożeniami? Jak spowodujesz wypadek samochodowy to krążysz od kierowcy do kierowcy i namawiasz ich żeby broń Boże nie uruchamiali silnika bo na pewno spowodują wypadek? To że Ty nie potrafisz jeździć to nie oznacza że nikt nie umie jeździć. I jeszcze jedno, jak coś krytykujesz to rób to w bardziej konstruktywny sposób, a nie wszystko wyśmiewasz, wtedy na pewno trafisz do większej ilości osób.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
8 kolejka:
stawka 4zl
Sunderland - Liverpool 1:0 2.09⛔
Manchester Utd - Bolton 2:1 1.24✅
Aston Villa - Chelsea 2:1 1.75⛔

II kupon:
7 kolejka:
stawka 8zl
Genoa - Inter 0:5 2.33✅
Valencia - Barcelona 0:0 1.69⛔
Real Madrid - Valladolid 4:2 1.16✅
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Widzę że na tym forum stawiasz na ilość postów a nie na jakość. Jak tak bardzo Ci zależy żeby ludzie nie obstawiali to po prostu pozwól im przegrać pieniądze(z własnego doświadczenia powinieneś wiedzieć że to jest skuteczna metoda), a nie co trochę zaśmiecasz forum postami o nikłej wartości. Zastanawiam się czy w życiu prywatnym też tak ostrzegasz wszystkich przed wszelkimi zagrożeniami? Jak spowodujesz wypadek samochodowy to krążysz od kierowcy do kierowcy i namawiasz ich żeby broń Boże nie uruchamiali silnika bo na pewno spowodują wypadek? To że Ty nie potrafisz jeździć to nie oznacza że nikt nie umie jeździć. I jeszcze jedno, jak coś krytykujesz to rób to w bardziej konstruktywny sposób, a nie wszystko wyśmiewasz, wtedy na pewno trafisz do większej ilości osób.
Jeżeli chodzi o analogię z wypadkami samochodowymi, to żeś strzelił kulą w płot.
Prawdopodobieństwo, że zginiesz w wypadku samochodowym, jest ileś tam milionów razy mniejsze od tego, że umoczysz kasę grając w zakłady, korzystając z &quot;cudownych&quot; systemów.

Wróć! Źle napisałem!
Prawdopodobieństwo, że grając na dłuższą metę, przerąbiesz kasę, jest bliskie 99%.

Co do moich postów &quot;o niskiej wartości&quot;, to ja uważam wręcz przeciwnie. Myślę, że mają dużo większą wartość, niż tobie się wydaje.
Gdybym tak nie myślał, to nic bym nie pisał.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
&quot;Prawdopodobieństwo, że zginiesz w wypadku samochodowym, jest ileś tam milionów razy mniejsze od tego, że umoczysz kasę grając w zakłady, korzystając z &quot;cudownych&quot; systemów.&quot;
Tylko że życie jest ileś tam milionów razy cenniejsze od tej kasy którą możesz stracić.
Jeśli Twoje posty uchroniły kogoś od bankructwa to chwała Ci za to, ale nie sądze żeby krytykowanie czegoś bez podawania żadnych argumentów czy konkretnych przykładów do kogoś przemawiało, zwłaszcza do nowicjuszy.
Oczywiście zgadzam się z Tobą że z bukmacherem tylko nie liczni potrafią wygrywać i wszystkie systemy nie podparte dobrymi typami tak czy inaczej skończą się porażką, ale gdyby ludzie poddawali się zaraz po pierwszej porażce to byśmy teraz żyli w epoce kamienia łupanego. Może ktoś kiedyś wpadnie na jakiś genialny system, który będzie mu dawał regularne i wysokie zyski. To że teraz takowy nie istnieje (lub istnieje ale ta osoba nikomu nie zdradziła tego sposobu) to nie znaczy, że nigdy nie powstanie. I nie możesz temu zaprzeczyć, a to forum jest po to żeby dzielić się z innymi swoim doświadczeniem.
Gdybyś żył 100 lat temu to równie dobrze mógłbyś wyśmiewać ludzi którzy twierdzili że można się komunikować z kimś oddalonym od nas o 1000km w czasie rzeczywistym. Tak więc spójrz na to z innej strony. Jeśli ktoś nie jest pewny sposobu którym chciałby zagrać to zawsze może typować &quot;na sucho&quot;.
Jeśli masz nadal zamiar prowadzić tą dyskusje to proponuje założyć osobny temat np. &quot;Dlaczego nie warto grac u bukmachera&quot; albo jeśli chcesz coś mi napisać jeszcze nie związanego z moim tematem to napisz mi na PW, bo powoli ten temat odchodzi od swojej głównej treści, a nie chce robić w nim bałaganu.
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Może ktoś kiedyś wpadnie na jakiś genialny system, który będzie mu dawał regularne i wysokie zyski. To że teraz takowy nie istnieje (lub istnieje ale ta osoba nikomu nie zdradziła tego sposobu) to nie znaczy, że nigdy nie powstanie.
Heh, kolego, ale naiwny jesteś.
Jeżeli ktoś znajdzie system, żeby ograć bukmacherów, to z miejsca ma nagrodę Nobla!
Ty nie rozumiesz, że wg praw matematyki, taki system nigdy nie powstanie?
Nie rozumiesz.
To ja tobie napiszę po raz enty, że bukmacherzy NIGDY nie przegrają. Nawet jak Barcelona będzie grała z Pcimiem Dolnym i jedni ludzie będą stawiali na Barcę, a inni na Pcim, to i tak oni zarobią.
Bo zablokują kursy na Barcelonę wtedy, kiedy wyjdzie im, że stawka tych, którzy obstawiają Barcelonę, wynosi poniżej 10% zdarzenia, że wygra Pcim.
Nie chce mi się dalej tłumaczyć.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
9 kolejka:
stawka 8zl
Manchester Utd - Blackburn 2:0 1.19✅
Fulham - Liverpool 3:1 1.90⛔
Bolton - Chelsea 0:4 1.42✅

II kupon:
9 kolejka:
stawka 32zl
Livorno - Inter 0:2 1.64✅
Osasuna - Barcelona 1:1 1.43⛔:zoltakartka:
Real Madrid - Getafe 2:0 1.42✅
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
freestyle&gt;&gt;&gt; zaprezentowany przez Ciebie system jest pewną modyfikacją ( ale to nie jest zarzut! ) bardzo głośnego 3 lata temu w netowym światku graczy tzw.systemu Norwegów , którzy wymyślili grę wyłącznie na liderów najważniejszych lig i osiągnęli wtedy ogromny zysk.
Jednak w następnym roku ich gra zakończyła się już jednak totalną plajtą....
Pzdr.
edi8
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
edi8:
Zaciekawiłeś mnie tym systemem Norwegów, niestety nie znalazłem w necie nic konkretnego o tym systemie więc jakbyś mógł to podaj mi jakieś namiary gdzie mogę się czegoś o nim dowiedzieć, będę wdzięczny ???? . A myślałem że jestem pionierem tego sposobu grania;).
pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
freestyle&gt;&gt;&gt; o tej metodzie dowiedziałem się wtedy z lektury na polskim forum ( ze słowem:&quot;mecz&quot; w nazwie ) bo wokół tej metody była ostra dyskusja - ale pamiętam , że i w necie na angielskojęzycznych stronach też było o tym sporo wpisów...
Nie jestem w stanie dać Ci teraz żadnych linków na ten temat...
Pzdr.
edi8
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Heh, kolego, ale naiwny jesteś.
Jeżeli ktoś znajdzie system, żeby ograć bukmacherów, to z miejsca ma nagrodę Nobla!
Ty nie rozumiesz, że wg praw matematyki, taki system nigdy nie powstanie?
Nie rozumiesz.
To ja tobie napiszę po raz enty, że bukmacherzy NIGDY nie przegrają. Nawet jak Barcelona będzie grała z Pcimiem Dolnym i jedni ludzie będą stawiali na Barcę, a inni na Pcim, to i tak oni zarobią.
Bo zablokują kursy na Barcelonę wtedy, kiedy wyjdzie im, że stawka tych, którzy obstawiają Barcelonę, wynosi poniżej 10% zdarzenia, że wygra Pcim.
Nie chce mi się dalej tłumaczyć.
O ile większość twoich postów jest niepotrzebna o tyle tu zawarta jest prawda, ale niestety dalej są Ci którzy o tym nie wiedzą. I nie dotrze do nich że nie takie tęgie głowy jak oni opracowały ustalanie kursów tak, aby na ich podstawie nie dało się utworzyć jakiegoś systemu. Coraz ktoś rzuca tu jakiś &quot;system&quot; który oparty jest na szczęściu farcie dobrej skuteczności... martwi że wielu nie dopuszcza myśli że czarna seria może wystąpić i wtedy wtopa. Własny konkretny typ nie dobierany na siłę jest najlepszy. I przy odpowiednich stawkach skutecznością bije na głowę te wszystkie &quot;dochodowe systemy&quot;
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Mesjasz:
Jeśli ktoś potrafi dobierać dobre typy to oczywiście nie potrzebuje żadnych systemów, chociaż jak potrafi to może je odpowiednio wykorzystać. Ja osobiście nie uważam jakoby systemy były niepotrzebne. Odnosząc się do powyższej wypowiedzi momodzika zgadzam się że bukmacherzy potrafią tak pokombinować z kursami aby byli na plusie. Ale mi nie zależy na tym by bukmacherzy zbankrutowali tylko żebym ja też na tym zarobił. Jeśliby powstał system który by dawał zyski i który by był stosowany przez dużą ilość graczy to taki system w krótkim okresie czasu pewnie by został skutecznie zniwelowany przez bukmacherów. Więc trudno się spodziewać że ktoś udostępni taki system innym osobom, bo oznaczało by to jego(tego systemu) szybki koniec.
Zgadzam się z Tobą że &quot;Własny konkretny typ nie dobierany na siłę jest najlepszy&quot;. Pamiętam że swego czasu prowadziłeś test w którym chciałeś udowodnić że system Va Bank to głupota. Chciałeś to udowodnić przez pokazanie że nie ma szans trafienia 30 kuponów pod rząd. Co oczywiście od samego początku było skazane na porażkę(czyli Twój sukces). Równie dobrze ja mógłbym udowodnić że kupon akumulowany z kursem 240 nie ma szans powodzenia(na pewno taki test zakończyłby się po pierwszym kuponie).
Więc ten test sam w sobie nie wiem czemu miał służyć. Mimo tego wygórowanego celu doszedłeś do 14 poziomu przed którym miałeś około 800zl zysku zaczynając od 100zl. Zapewniam Cie że takim wynikiem nie pogardziłby żaden gracz. Przez to odniosłeś raczej odwrotny skutek od zamierzonego. Gdybyś grał te same typy nie kierując się zasada systemu Va Bank grając plaska stawka 100zl to osiągnąłbyś około 150zl zysku.
Zmierzam do tego że jak ktoś potrafi grać z głową to system może mu pomóc. Ale NAJWAŻNIEJSZE są dobierane przez nas typy.
pozdrawiam
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Ale mi nie zależy na tym by bukmacherzy zbankrutowali tylko żebym ja też na tym zarobił
No to weź do cholery zarób, a nie pierdzielisz trzy po trzy i piszesz elaboraty...
Zarobiłeś?
Bo jak na razie to żaden kupon ci nie wszedł, więc od momodzika się odwal, bo ja tylko prawdę napisałem - nic więcej.
Przecież ty nawet symulacji nie zrobiłeś, tylko napisałeś parę kuponów.
Za ile grasz? Jaki masz budżet?
Zresztą jakiego byś nie miał, to i tak jesteś bankrut.
Tyle.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
II kupon:
10 kolejka:
stawka 64zl
Inter - AS Roma 1:1 1.54⛔
Atl. Madrid - Real Madrid 2:3 2.01✅
Barcelona - Mallorca 4:2 1.17✅

momodzik:
Mógłbym się odnieść do Twojej powyższej wypowiedzi ale chyba nie w tym tkwi problem. Twoim głównym celem nie jest chęć przekonania innych że nie warto grać u bukmachera tylko chęć zaistnienia w internecie. Gdyby ktoś chciał przekonać kogoś do swoich racji to nie robił by tego w taki sposób jaki Ty prezentujesz. Jakbyś chciał naprawdę uświadomić ludzi o niebezpieczeństwie z jakim wiąże się hazard to nie robiłbyś tego w taki sposób. Ja nie mam nic przeciwko takim profilaktycznym wypowiedzią które naprawdę dają do myślenia. Sam nawet bym Cię poparł gdybyś skupił się na istocie tematu a nie na zwracaniu na siebie uwagi poprzez bezsensowne wypowiedzi. więc zacznij robić coś z sensem albo odpuść sobie ten temat bo robisz z siebie tylko pajaca i nieudacznika(chyba że o to Ci chodzi). Jak chcesz leczyć swoje kompleksy to od tego jest psychiatra a nie internet.
 
Do góry Bottom