>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system monotonny

L 0

lowca4

Użytkownik
Ja obserwowałem topy lig w zeszłym sezonie porównując pierwsze 2 zespoły z czołowych lig europejskich i faktycznie okazywało się, że bardzo często wchodziły takie kombinacje. Najlepsze drużyny w swoich ligach mają serie nawet 10 wygranych z rzędu, a zatem trafiając a takie serie mozna liczyc na wygrane. Fakt, bardzo duży minus to niskie kursy, często nie warte ryzyka wg mnie.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Mesjasz:
Jeśli ktoś potrafi dobierać dobre typy to oczywiście nie potrzebuje żadnych systemów, chociaż jak potrafi to może je odpowiednio wykorzystać. Ja osobiście nie uważam jakoby systemy były niepotrzebne. Odnosząc się do powyższej wypowiedzi momodzika zgadzam się że bukmacherzy potrafią tak pokombinować z kursami aby byli na plusie. Ale mi nie zależy na tym by bukmacherzy zbankrutowali tylko żebym ja też na tym zarobił. Jeśliby powstał system który by dawał zyski i który by był stosowany przez dużą ilość graczy to taki system w krótkim okresie czasu pewnie by został skutecznie zniwelowany przez bukmacherów. Więc trudno się spodziewać że ktoś udostępni taki system innym osobom, bo oznaczało by to jego(tego systemu) szybki koniec.

Zgadzam się z Tobą że &quot;Własny konkretny typ nie dobierany na siłę jest najlepszy&quot;. Pamiętam że swego czasu prowadziłeś test w którym chciałeś udowodnić że system Va Bank to głupota. Chciałeś to udowodnić przez pokazanie że nie ma szans trafienia 30 kuponów pod rząd. Co oczywiście od samego początku było skazane na porażkę(czyli Twój sukces). Równie dobrze ja mógłbym udowodnić że kupon akumulowany z kursem 240 nie ma szans powodzenia(na pewno taki test zakończyłby się po pierwszym kuponie).

Więc ten test sam w sobie nie wiem czemu miał służyć. Mimo tego wygórowanego celu doszedłeś do 14 poziomu przed którym miałeś około 800zl zysku zaczynając od 100zl. Zapewniam Cie że takim wynikiem nie pogardziłby żaden gracz. Przez to odniosłeś raczej odwrotny skutek od zamierzonego. Gdybyś grał te same typy nie kierując się zasada systemu Va Bank grając plaska stawka 100zl to osiągnąłbyś około 150zl zysku.

Zmierzam do tego że jak ktoś potrafi grać z głową to system może mu pomóc. Ale NAJWAŻNIEJSZE są dobierane przez nas typy.
pozdrawiam

Powiem Ci tak:-D jak nie trafiłem tam ostatniego poziomu czyli Realu to nawet tam więcej nie zajrzałem. Do dziś. Zjedli mnie tam napewno;d teraz ze strachu tam nie wejde;d;d;d;d

Powiem Ci że ja zaczynałem wierzyć że tamten sposób jest możliwy. Ale jak większość zżarły mnie emocje i jak zobaczyłem 1,50 na Real który wtopił kilka meczy z rzędu to nie mogłem się oprzeć. A wykroczyłem troche z kursem i ogólnie zasady złamałem. No ale jakby nie było szło dobrze. I zaczynałem wierzyć.

Cd systemów. Ja to nazywam sposobami raczej. Wiadomo że są potrzebne. Sam mam pewien sposób (jak chcesz to Ci na PW napiszę bo to nic skomplikowanego) który jak narazie wychodzi mi całkiem dobrze. Ale chodziło mi tam bardziej o stronę organizatorską bukmacherki która dba żeby żaden system nie powstał. Jest to niemożliwe. Natomiast przy sposobach jest ryzyko czarnej serii która położy każdy sposób. I z nią należy się liczyć. Ale nie każdy o tym wie. Wielu to lekceważy i później jest problem
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Ja obserwowałem topy lig w zeszłym sezonie porównując pierwsze 2 zespoły z czołowych lig europejskich i faktycznie okazywało się, że bardzo często wchodziły takie kombinacje. Najlepsze drużyny w swoich ligach mają serie nawet 10 wygranych z rzędu, a zatem trafiając a takie serie mozna liczyc na wygrane. Fakt, bardzo duży minus to niskie kursy, często nie warte ryzyka wg mnie.
Masz rację, wysokość kursu nie zawsze odzwierciedla ponoszone ryzyko, dlatego ja wybrałem do tego systemu 3 drużyny, które w AKO już dają jakiś sensowny kurs(około 3zl).

Powiem Ci tak:-D jak nie trafiłem tam ostatniego poziomu czyli Realu to nawet tam więcej nie zajrzałem. Do dziś. Zjedli mnie tam napewno;d teraz ze strachu tam nie wejde;d;d;d;d

Powiem Ci że ja zaczynałem wierzyć że tamten sposób jest możliwy. Ale jak większość zżarły mnie emocje i jak zobaczyłem 1,50 na Real który wtopił kilka meczy z rzędu to nie mogłem się oprzeć. A wykroczyłem troche z kursem i ogólnie zasady złamałem. No ale jakby nie było szło dobrze. I zaczynałem wierzyć.

Cd systemów. Ja to nazywam sposobami raczej. Wiadomo że są potrzebne. Sam mam pewien sposób (jak chcesz to Ci na PW napiszę bo to nic skomplikowanego) który jak narazie wychodzi mi całkiem dobrze. Ale chodziło mi tam bardziej o stronę organizatorską bukmacherki która dba żeby żaden system nie powstał. Jest to niemożliwe. Natomiast przy sposobach jest ryzyko czarnej serii która położy każdy sposób. I z nią należy się liczyć. Ale nie każdy o tym wie. Wielu to lekceważy i później jest problem
Czarna seria to rzeczywiście duży problem, dlatego ja jestem przeciwnikiem progresji 2x. Taka progresja raczej nie uwzględnia czarnej serii. Chociaż prezentuje ją w moim sposobie(to określenie chyba rzeczywiście bardziej oddaje te testy ???? ), to w realu bym takiego stawkowania raczej nie stosował. Ale po to są testy żeby sprawdzić co warto zmienić a co zostawić. Jak możesz to prześlij mi ten Twój sposób.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
10 kolejka:
stawka 16zl
Manchester Utd - Everton 3:0 1.39✅
Chelsea - Wolves 4:0 1.17✅
Liverpool - Manchester City 2:2 1.93⛔

II kupon:
11 kolejka:
stawka 128zl
Bologna - Inter 1:3 1.69✅
Ath. Bilbao - Barcelona 1:1 1.52⛔
Real Madrid - Santander 1:0 1.21✅
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
11 kolejka:
stawka 32zl
Portsmouth - Manchester Utd 1:4 1.37✅
Everton - Liverpool 0:2 2.06✅
Arsenal - Chelsea 0:3 2.57✅
wygrana: 232.09zl(210.52zl na czysto)*✅
*kwota w nawiasie jest zyskiem z wszystkich kuponów
Musze przyznać że obie grupy drużyn, które testuje, dobrze obrazują ten sposób na grę. Powyższy kupon pokazuje że można być na plusie grając drużynami które są faworytami swoich lig, z drugiej strony grupa hiszpańsko-włoska, która ma długą serie nie trafionych kuponów pokazuje że nie musi to być regułą.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
12 kolejka:
stawka 2zl
Manchester City - Chelsea 2:1 1.86⛔
West Ham - Manchester Utd 0:4 1.45✅
Blackburn - Liverpool 0:0 1.71⛔

II kupon:
12 kolejka:
stawka 256zl
Juventus - Inter 2:1 2.76⛔
Real Madrid - Almeria 4:2 1.20✅
La Coruna - Barcelona 1:3 1.65✅
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
13 kolejka:
stawka 4zl
Liverpool - Arsenal 1:2 2.11⛔
Manchester Utd - Aston Villa 0:1 1.44⛔
Chelsea - Everton 3:3 1.24⛔

II kupon:
13 kolejka:
stawka 512zl
Atalanta - Inter 1:1 1.62⛔
Valencia - Real Madrid 2:3 2.43✅
Barcelona - Espanyol 1:0 1.18✅
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
14 kolejka:
stawka 8zl
Liverpool - Wigan 2:1 1.30✅
Chelsea - Portsmouth 2:1 1.16✅
Manchester Utd - Wolves 3:0 1.15✅
wygrana: 13.87zl(210.39zl na czysto)✅
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
17 kolejka:
stawka 8zl
Manchester Utd - Wigan 5:0 1.20✅
Aston Villa - Liverpool 0:1 2.38✅
Chelsea - Fulham 2:1 1.36 ✅
wygrana: 31.07zl(227.46zl na czysto)✅
 
A 0

acdc

Użytkownik
czemu ??
Średni kurs z powyższych kuponów wynosi 2.75zl, i tak mniej więcej powinno się utrzymac, a co do skuteczności to może byc różnie(grając w zeszłym sezonie progresją na drużyny barcelony, interu i manchesteru utd skutecznośc wyniosła 13/38, mimo tego zysk wyniósł około 350zl, co było też zasługą tego ze w 6 progu progresji trafiły się wysokie kursy)ale grając progresja ważniejsze od skuteczności jest to do jakiego progu progresji dojdziemy, dlatego wolałbym np. żeby mi wchodził co 6 kupon niż żeby każdy z tych 6 kuponów siadł(w tym pierwszym przypadku mamy jakieś 50zl zysku, a w tym drugim około 20zl, zakładając kurs kuponu 2.75zl). Chciałbym też zastosowac inny sposób dobierania stawek, bo nie chciałbym dojśc do zbyt wysokiego progu(jak dla mnie powyżej 8 ).
mam pytanie czemu piszesz że kurs łączy wynosi 2,75 średnio
prezcież jeśli ostawiamy na 3 mecze to kurs jest zawsze po wyżej 3 zł
jesli czegos nie rozumiem to prosze mi wyjaśnimć
Pozrdawam LAIK
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
mam pytanie czemu piszesz że kurs łączy wynosi 2,75 średnio
prezcież jeśli ostawiamy na 3 mecze to kurs jest zawsze po wyżej 3 zł
jesli czegos nie rozumiem to prosze mi wyjaśnimć
Pozrdawam LAIK
kursy sie mnozy a nie dodaje.
pozdro
 
A 0

acdc

Użytkownik
Ajć przepraszam , i dziękuje za info ,
mam jeszce jedno pytanie ,
jesli gram Manchester,Chelsea,Arsenal na wygraną i np w danym dniu któraś z drużyn nie gra , to jak mam obstawić (a na dana drużyna gra za 3 dni )
Soryy , pewnie banalne pytanie , ale dopiero zaczynam
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
acdc:
Kto pyta nie błądzi;). Jeśli gramy drużyny z tej samej ligi to obstawiamy mecze z tej samej kolejki, także różnica 3 dni nie robi problemu, inaczej mówiąc obstawiamy najbliższe ligowe spotkanie każdej z drużyn.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
II kupon:
14 kolejka:
stawka 1024zl
Osasuna - Real Madrid 0:0 1.45⛔
Barcelona - Villarreal 1:1 1.36⛔
Chievo - Inter 0:1 1.85✅

II kupon:
15 kolejka:
stawka 2048zl
Inter - Siena 4:3 1.20✅
Real Madrid - Mallorca 2:0 1.30✅
Tenerife - Barcelona 0:5 1.35✅
wygrana: 4313.08zl(234.26zl na czysto)✅
 
M 1

momodzik

Użytkownik
II kupon:

wygrana: 4313.08zl(234.26zl na czysto)✅
A skąd ci się wzięło to cztery tysiące?

Chłopaku, nie pieprz ludziom głupot, bo żeś zaczynał od 2 złotówek, a teraz cztery tysiące, heheh.
Idź spać lepiej...

Abo grasz fer i na początku podajesz budżet, albo spadaj i nie mąć w głowach ludziom, ok?
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
18 kolejka:
stawka 2zl
Manchester Utd - Burnley 3:0 1.16✅
Chelsea - Sunderland 7:2 1.22✅
Stoke - Liverpool 1:1 2.11⛔

II kupon:
16 kolejka:
stawka 2zl
Bari - Inter 2:2 1.91⛔
Barcelona - Sevilla 4:0 1.32✅
Ath. Bilbao - Real Madrid 1:0 1.59⛔
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
19 kolejka:
stawka 4zl
Manchester Utd - Hull 4:0 1.15✅
Wolves - Liverpool 0:0 1.65⛔
Chelsea - Birmingham 3:0 1.24✅

II kupon:
17 kolejka:
stawka 4zl
Inter - AC Milan 2:0 2.53✅
Real Madrid - Malaga 2:0 1.17✅
Valladolid - Barcelona 0:3 1.26✅
wygrana: 14.91zl(243.17zl na czysto)✅
 
Do góry Bottom