>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

system monotonny

freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
20 kolejka:
stawka 8zl
Arsenal - Manchester Utd 1:3 2.85✅
Burnley - Chelsea 1:2 1.28✅
Liverpool - Bolton 2:0 1.42✅
wygrana: 41.44zl(254.90zl na czysto)✅
 
G 46

ghs

Użytkownik
15 kolejka:
stawka 2048zl
Inter - Siena 4:3 1.20✅
Real Madrid - Mallorca 2:0 1.30✅
Tenerife - Barcelona 0:5 1.35✅
wygrana: 4313.08zl(234.26zl na czysto)✅
Jaki sens ten temat, skoro stawki mogą rosnąć bez ograniczeń? Dzisiaj 2048 zł, a za miesiąc podasz 2 miliony. Nie bardzo rozumiem, to taka zabawa jakaś jest?
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Kolega dojdzie wreszcie do takich stawek, że z budżetem wymaganym do ich postawienia głupotą byłoby bawić się w bukmacherkę, bo prościej i bezpieczniej byłoby żyć z procentu na koncie bankowym ????
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Miałem zrezygnować po kwocie 1024zl, ale uznałem że skoro to jest tylko test, więc takiego ograniczenia nie ma bo każdy ma inny budżet na grę. Dla kogoś kwota 2048zł może być jeszcze do przyjęcia. Oczywiście jeśliby kwota doszła do niebotycznych rozmiarów to wtedy rzeczywiście nie było by sensu kontynuować tej gry. Chcę ten test doprowadzić do końca, czyli do końca sezonu.
 
M 0

mosek

Użytkownik
Jaki sens ten temat, skoro stawki mogą rosnąć bez ograniczeń? Dzisiaj 2048 zł, a za miesiąc podasz 2 miliony. Nie bardzo rozumiem, to taka zabawa jakaś jest?
to jest monotonne podwajanie stawki czyli progresja :;/:
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
I kupon:
21 kolejka:
stawka 2zl
Chelsea - Arsenal 2:0 1.80✅
Manchester Utd - Portsmouth 5:0 1.13✅
Liverpool - Everton 1:0 1.90✅
wygrana: 7.73zl(260.63zl na czysto)✅

II kupon:
18 kolejka:
stawka 2zl
Inter - Cagliari 3:0 1.37✅
Real Madrid - Espanyol 3:0 1.20✅
Barcelona - Getafe 2:1 1.16✅
wygrana: 3.81zl(244.98zl na czysto)✅
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Miałem zrezygnować po kwocie 1024zl, ale uznałem że skoro to jest tylko test, więc takiego ograniczenia nie ma bo każdy ma inny budżet na grę. Dla kogoś kwota 2048zł może być jeszcze do przyjęcia. Oczywiście jeśliby kwota doszła do niebotycznych rozmiarów to wtedy rzeczywiście nie było by sensu kontynuować tej gry. Chcę ten test doprowadzić do końca, czyli do końca sezonu.
Skoro to test to dlaczego nie podasz budzetu na gre? Podwajać stawki możesz sobie az do nieskończoności. Nie wejdzie za 2048 to zagram za 4096, nie wejdzie, to zgram za 8192 zł, znow nie wejdzie to, a co mi tam, to tylko test zagram za 16 384 .... itd. Tylko weź pod uwage kto majać budzet rzędu kilkunastu tysiecy złotych bedzie grał kupony po 2 zł? Druga strona medalu: nie wierze, że ktos normalnie grajacy 2 zł na kupon bedzie w stanie postawić nagle 2000 zł na końcowym etapie Twojej progresji (zwyczajnie nie wytrzyma psychicznie bo bedzie mu szkoda kasy). Poza tym test nie ma najmniejszego sensu jesli nie ma podanych założen przed jego startem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gra niewarta świeczki. Po co testujesz system z którego nie będziesz korzystał ponieważ nie masz tylu pieniędzy na grę, a na pewno nikomu taki system się nie przyda :?
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Przedstawiony przeze mnie sposób na grę nie spełnił moich, jak widzę nie tylko moich oczekiwań. Przynajmniej nie w takiej formie. W związku z tym postanowiłem zakończyć dalsze testy. Myślę, że ilość przedstawionych przeze mnie kuponów pozwoli każdemu na wyrobienie sobie własnej opinii na ten temat. Dzięki wszystkim za wyrażone opinie. Poniżej przedstawiam krótkie podsumowanie:

I kupon:
ilość zagranych kuponów: 21
ilość wygranych kuponów: 8(38%)
średni kurs na kupon: 3.54zł
kwota przeznaczona na wszystkie kupony: 140zł
zysk: 260.63zł(186% kwoty włożonej w system)

II kupon:
ilość zagranych kuponów: 18
ilość wygranych kuponów: 7(39%)
średni kurs na kupon: 3.34zł
kwota przeznaczona na wszystkie kupony: 4110zł
zysk: 244.98zł(6% kwoty włożonej w system)
 
chemikza 0

chemikza

Użytkownik
Mi się ten system bardzo podoba i dał mi sporo do myślenia... wymyśliłem coś podobnego ale jak sprawdzę to się dopiero wszystkim pochwalę...pozdrawiam
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Mi się ten system bardzo podoba i dał mi sporo do myślenia... wymyśliłem coś podobnego ale jak sprawdzę to się dopiero wszystkim pochwalę...pozdrawiam
Cieszę się że są także pozytywne opinie odnośnie tego tematu ???? . W takim razie czekamy na efekty Twoich testów.
pozdrawiam
 
P 0

pastinho1207

Użytkownik
????Najpierw obstawianie za 2pln, a potem za 2048pln, za nastepnym razem może 16384pln??? To co pisze tu wiekszość ludzi to sie wgłowie niemieści , nawet śmieszne niejest, to jest jakieś........... oderwane odrzeczywistości, jakiekolwiek systemy oprócz SureBet są skazane z góry na niepowodzenie i są kwalifikowane jako hazard, a hazard zawsze kończy sie w tem sam sposób, bankructwem i wygraną bukmachera, ten system to prosta droga do niezrobienia na nic, albo gorzej jak widzieliśmy do straenia wszystkiego co sie ma. Przy stawce 512 każdy srał by barszczem, a to dopiero początek zabawy, kazdekolejne zdarzenie to kolejne niezależne pudło, oprócz tego że tracisz pieniadze to jeszcze nerwy w zastraszającym tempie. Niewiem jak ludzie mogą wierzyć lub łudzić sie na jakieś systemy, odkąd powstali bukmacherzy nietakie mózgi próbuują ich obejść, ale to proste matematyczne zasady na które niema sposobu, progresją również , a wg. przedewszystkim w krótkim czasie przegra sie WSZYSTKO. Pozdrawiam.
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Uważam że progresja to rzeczywiście nie najlepsza forma stawkowania, może doprowadzić do znacznych strat w budżecie dlatego wybrałem ten jeden z najbardziej ryzykownych wariantów żeby poddać ten &quot;sposób na grę&quot; dużej próbie.
W czasie gry doszło do przekroczenia 10 progu progresji, który uznałem jako maksymalny dla mnie, ale stwierdziłem że moje założenia odnośnie budżetu nie muszą się pokrywać z założeniami innych. A skoro przeprowadzam ten test na forum publicznym to nie powinienem dostosowywać go do swoich indywidualnych ograniczeń. Również ktoś mógł stosować inne stawkowanie, które nie pokrywało by się z moim. Np. mógłby grać ciągiem Fibonacciego lub też stosować zupełnie inny schemat stawkowania. Z tych powodów prowadziłem testy dalej.
Mogę podać że gdybym grał płaską stawką na każdy z powyższych kuponów to również byłbym na plusie. Pragnę zwrócić uwagę na skuteczność jaką osiągnąłem w tym teście. Sięgnęła ona niecałe 40% przy średnim kursie 3.4. Zdaję sobie sprawę że każda seria rządzi się swoimi prawami ale może właśnie z tego powodu warto przyjrzeć się takiemu dobieraniu drużyn bliżej.
pozdrawiam
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Odkopałem sobie coś takiego.
Czy to może mieć jakiś sens? (grając nawet płaską stawką)
Jeżeli nawet by nasze 3 drużyny grały po kursach 1.25 to mamy ładne AKO 1.95.
Od siebie dałbym założenie takie, że:
- nie grać 2 drużyn z tej samej ligi
- być może zmieniać drużyny (obstawiać tych, którym się ostatnio noga pośliznęła
- no i odpuścić sobie progresję na 8 progów (zagrać płaską stawką lub jakąś krótką progresję)
Niedługo zaczyna się runda wiosenna, a po rudnie jesiennej wiadomo mniej więcej jak kto gra ;)
Czekam na opinie
 
freestyle 2

freestyle

Użytkownik
Witam po kilku latach nieobecności. Nie będę odgrzewał starego tematu, ale chciałem Wam dać wskazówkę. Założenie z obstawianiem najlepszych drużyn się sprawdza. Podobnie jak kupowanie akcji wartościowych firm po rozsądnej cenie (co praktykuje Warren Buffett). A i nie musimy grać każdej kolejki, wystarczą nawet 1-2 (mądre!) miesiące w sezonie.
pozdrawiam
 
Do góry Bottom