>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System na betfair..

X 0

xspike

Użytkownik
A na czym ten system polega i za ile sprzedaje? Czy to kolejna mutacja progresji? Bo za kupowanie w ciemno to ja bym podziękował.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Nie wierzcie w takie bzdety. Gdyby koleś tyle dziennie zarabiał na tym systemie to albo chcąc pomóc innym forumowiczom by go za darmo pokazał albo by siedział cicho i nic nie mówił i nie zajmował by sie takimi bzdetami jak handlowanie bo po co mu to? Przecież taka gruba kase zarabia dzieki temu systemowi że nie zawracał by se dupy takimi drobnymi z handlowania systemem :-D
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
nie zajmował by sie takimi bzdetami jak handlowanie bo po co mu to? Przecież taka gruba kase zarabia dzieki temu systemowi że nie zawracał by se dupy takimi drobnymi z handlowania systemem :-D
Nie słyszałeś o milionerach, którzy piszą książki? Po co mieliby to robić, siedzieć, myśleć i redagować tekst, skoro można się opalać na plaży na Karaibach.
A jednak piszą je i jak widać, też na tym też nieźle zarabiają.
Natomiast jeśli gość nie chce Wam podać nawet podstawowej informacji co to za patent, to pewnie kotem w worku jest kolejny system gry &quot;na kurs 1.001&quot;.
 
kesio 0

kesio

Użytkownik
Nie miałem i nie mam zamiaru kupować... chciałem tylko poznać co wy o tym myślicie i czy coś takiego jest możliwe ????
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
apropos grania systemami na betfair, wlasnie tez mam taki system moge powiedziec z grubsza o co chodzi, stawiam 2 zaklady wykluczajace sie na betfair i jeden zaklad ubezpieczajacy u innego bukmachera( bo na betfair nie ma mozliwosci postawienia na tego typu zdarzenie) podobno w betfair nie blokuja kont ani nie nakladaja limitow nawet jesli gra sie systemem czy to prawda?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
apropos grania systemami na betfair, wlasnie tez mam taki system moge powiedziec z grubsza o co chodzi, stawiam 2 zaklady wykluczajace sie na betfair i jeden zaklad ubezpieczajacy u innego bukmachera( bo na betfair nie ma mozliwosci postawienia na tego typu zdarzenie) podobno w betfair nie blokuja kont ani nie nakladaja limitow nawet jesli gra sie systemem czy to prawda?
Prawda, bo oni mają prowizję od każdego zakładu. A co do 30 euro dziennie z kapitału 1000 zł..... hmmm możliwe ale mało prawdopodobne, i uważam, że nie na dłuższą metę. Też kiedyś robiłem po 30-50 euro dziennie a potem dwa mecze nie po mojej myśli i kupa kasy w plecy....
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Jest to możliwe, trading jest naprawde opłacalny, ale wpisując trading w wyszukiwarce, albo na youtube będziesz miał wszystko wyjaśnione a podaj nick tego użytkownika, niech dostanie ostrzeżenie, naciągaczom mówimy nie !!
A ktoś pisze o milionerach piszących książki, wiecie na czym najwięcej zarobił autor książki właśnie o zarobianiu, na sprzedaży tej książki, znaczy on wydał całą serię książek o zarabianiu i na tym właśnie zbił majątek, czyli na naciąganiu naiwnych. Zapomniałem nazwisko jego ktoś może przypomni ?? Jeden tytuł to coś takiego chybe: Biedny ojciec bogaty ojciec
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Osobiście widziałem na pewnym forum tenże system na betfair. Polega on na tym, że jest się 4 euro dziennie na plusie co najmniej, jeżeli nie będzie wyniku 0:0. Można też inaczej obstawiać, ale to tylko wtedy kiedy jakaś drużyna wygrywa, później obstawia się remis i gdy padnie remis to jest się aż 25 euro na plusie, a jeżeli remis nie padnie to poprostu nic nie przegrywamy. To jest jakaś kombinacja o której słyszałem aż rok temu, jak będę miał jakąś kasę i wpłacę sobie na betfair to wtedy potestuję ten system. Mam jeszcze nr gg tego kolesia co wtedy proponował tenże system. Koleś ten też pokazywał skany kuponów, promował je na forum oraz inni użytkownicy mnożyli z nim kasę więc jednak zarabia na serio.
 
kesio 0

kesio

Użytkownik
norbertb a mógłbyś dokładnie przybliżyć o co w tym chodziło? Ja zaczynam dopiero przygodę z betfair i tradingiem, dzisiaj akurat udało mi się wyhandlować 9euro na tenisie. Ale nie jest to też takie proste jak się wydaje niektórym.
2211kiler jak już pisałem wcześniej nie chcę podawać nazwy tego użytkownika, jak by więcej osób narzekało na niego to może wtedy.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Z checia zaczol bym grac na betfair.

Ciekawi mnie jednak tzw Green book. W ten sposob osiagamy zysk bez wzgledu na rezultat. Jak stworzyc greenbook&#39;a ? I jakie ryzyko sie z tym wiaze?

Co do back and lay , to czy w przypadku stawki na lay wpisujemy kwote jaka chcemy wygrac , a obok pojawia sie zobowiazanie czyli stawka za jaka gramy. Dobrze rozumie?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Z checia zaczol bym grac na betfair.
Ciekawi mnie jednak tzw Green book. W ten sposob osiagamy zysk bez wzgledu na rezultat. Jak stworzyc greenbook&#39;a ? I jakie ryzyko sie z tym wiaze?
Co do back and lay , to czy w przypadku stawki na lay wpisujemy kwote jaka chcemy wygrac , a obok pojawia sie zobowiazanie czyli stawka za jaka gramy. Dobrze rozumie?
Dobrze rozumiesz.
A co do green booka to jest to taka sytuacja, że tak dobieramy stawki i kursy, żeby być do przodu niezależnie od wyniku. Żeby było łatwiej pojąć powiem, że aby zrobić green booka kurs LAY musi być niższy niż kurs BACK
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Dobrze rozumiesz.

A co do green booka to jest to taka sytuacja, że tak dobieramy stawki i kursy, żeby być do przodu niezależnie od wyniku. Żeby było łatwiej pojąć powiem, że aby zrobić green booka kurs LAY musi być niższy niż kurs BACK
Dzieki . Ale to znaczy ze kurs lay musi byc sporo nizszy by wyjsc na plus?

Mam tu takie zestawienie . (jest to przykladowe zestawienie)



Czyli w takim wypadku jestesmy na plusie 1.69 nie zaleznie od wyniku .
Jezeli nie to prosze mnie poprawic.

A druga opcja (czyli kurs lay jest niewiele nizszy) , wychodzimy na minus.




Czyli jesli dobrze rozumiem kurs lay musi byc znacznie nizszy od back , tak?
Dopiero sie ucze grania na betfair :kwasny4565:
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie. Żeby być na plus wystarczy, że kurs lay będzie o 0,01 niższy niż back. Trzeba tylko odpowiednio stawki rozłożyć. Zaloguj się na BF i na jakimś rynku kliknij opcje, a następnie zaznacz Wykaz zysków i strat. Wtedy będziesz wiedział jak masz rozłożyć stawki żeby być na plus.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Nie. Żeby być na plus wystarczy, że kurs lay będzie o 0,01 niższy niż back. Trzeba tylko odpowiednio stawki rozłożyć. Zaloguj się na BF i na jakimś rynku kliknij opcje, a następnie zaznacz Wykaz zysków i strat. Wtedy będziesz wiedział jak masz rozłożyć stawki żeby być na plus.
Dzieki za odp . Troche mi rozjasniles w umysle .
Zauwazylem ze greenbook&#39;a jest zrobic niezwykle latwo , jesli mecz idzie po naszej mysli ;) . Dukat , jak grasz na betfair? Jak minimalizujesz ew. straty?
 
Do góry Bottom