>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

SYSTEM podwójnego obstawiania

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
1.6^4 = 6.55
6.55*16j= 104.8
104.8 - 16j = 88.8 na plus

Więc po co ta rozpiska? Zysk bez znaczenia na ilość remisów.
Oj chyba bez wizyty u okulisty się nie obędzie, skoro swoim pytaniem odnosisz się do czegoś, czego na samym początku mojego wpisu #14 nie zauważyłeś - a mianowicie wykazu tych możliwych dla tego rozpisu zastosowań, gdzie jako kluczowe, bo w podpunkcie a/ podałem:

&quot;Oto kolejny system strefowy z kategorii tych , które umożliwiają podstawienie w każdej grupie:

a/ 2 różnych wyników z tego samego zdarzenia - zarówno jako takie które się wzajemnie nie wykluczają ( np. BTS i FT ; over 2.5 i HT itd ) i mogą wystąpić jako oba , ew. po 2 wyniki z zupełnie innych meczów.&quot;

Więc kolego @Marwis - poinformuj mnie, jak można zagrać podpórkami typy z tego samego meczu na wyniki:

1/ BTS i FT
2/ over 2.5 i HT
3/ lub 2 wyniki z zupełnie innych meczów

.........

Idąc dalej:

W odniesieniu do podanego tam w podpunkcie b/ zastosowania tego rozpisu do gry coverem (2 typów z tego samego meczu) - to jasnym jest przecież, że nie wszystkie firmy bukmacherskie mają w ofertach możliwość grania podpórkami 1x x2 12, stąd Twoje pytanie: &quot;Więc po co ta rozpiska?&quot; odbieram jako dość naiwne...

Pozdrawiam

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Edi,a czy jest możliwe stworzenie podobnego systemu na dwa mecze? Jeśli tak to byłbym zobowiązany...
Owszem mogę - ale napisz coś bliżej o parametrach, bo już kilka takich tu w tym wątku podałem...
Np. jako #1 jest rozpis po 2 z 8 meczów, z możliwością wypadnięcia typowań w 1z4 grup - stąd tamten rozpis po 3

..........

Czy Tobie chodzi o rozpis 2 meczów 1-x-2 typowanych coverem, więc gdy ew. może wejść tylko 1 wynik?
Bo jeśli tak:

a/ 1-x-2 tu: 1-2-3 ( przykładowy wybór opcji: 1 2 )
b/ 1-x-2 tu: 4-5-6 ( przykładowy wybór opcji: 5-6 )
weszło: 1 i 6

1 5
1 6 ????
2 5
2 6
........

Jeżeli natomiast chcesz podstawić w tych 2 meczach po 3 niewykluczające się opcje takie jak np. HT, FT, under/over 2.5 to należy zrobić rozpis dla wszystkich 9 kombinacji po 2:

Mecz a/ 1-2-3 ( typowane np. 1 to HT 1 , 2 to FT 1 , 3 to over 2.5)
Mecz b/ 4-5-6 ( typowane np. 4 to HT x , 5 to FT x , 6 to under 2.5 )

mecz a/ wynik 2-0 ( 1-0 ) under 2.5 , więc weszło: 1 i 2
mecz b/ wynik 2-1 ( 0-0) over 2.5 , więc weszło: 4

1-4 ????
1-5
1-6
2-4 ????
2-5
2-6
3-4
3-5
3-6

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom