>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

System Remisowy

K 0

kibol1302

Użytkownik
Chciałbym w ten weekend postawić kilka kuponów z remiskami, myślę o tworzeniu z 4 meczami na jednym kurs ok.100 wychodzi i teraz co doradzicie, jakie ligi najlepiej wybrać? Jakie mecze, może jakieś propozycje? Mam już na oku coś, ale wiadomo, że lepiej się skonsultować ???? Pozdrawiam.
 
K 0

kibol1302

Użytkownik
Wczoraj tak zagrałem weszło 3/4 a mialem jeszcze kilka meczów na oku i też dosyć wchodziły, małe prawdopodobieństwo, ale szybkie wzbogacenie się ????
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Mam już na oku coś, ale wiadomo, że lepiej się skonsultować
... no to dawaj z checia sie doloze do konsultacji . Wedlog mnie samemu ciezko jest upilnowac 4 mecze , ale to nie znaczy ze jest to niemozliwe ???? czasami probuje tak wlasnie grac , ale tylko 3 mecze na kuponie . Nie jest latwo , trzymam kciuki .
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Chciałbym w ten weekend postawić kilka kuponów z remiskami, myślę o tworzeniu z 4 meczami na jednym kurs ok.100 wychodzi i teraz co doradzicie, jakie ligi najlepiej wybrać? Jakie mecze, może jakieś propozycje? Mam już na oku coś, ale wiadomo, że lepiej się skonsultować ???? Pozdrawiam.
Każdy mecz zaczyna się od remisu właśnie, czyli powinno być łatwo. Nie jest łatwo.
Remisy są trudnotrafialne bo każdy z zespołów dąży do zwycięstwa.
Wiem to tym bardziej, że pracuję w wolnych chwilach nad algorytmem matematycznym na remisy. Nie wiem jednak czy będzie coś z tego :grin:
 
R 23

rutra

Użytkownik
Myślę, że to nie jest głupie, raz na 100 wejdzie i jest dobrze. Trzeba popatrzeć jakie drużyny dużo remisują i wytypować na jednym kuponie.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Myślę, że to nie jest głupie, raz na 100 wejdzie i jest dobrze. Trzeba popatrzeć jakie drużyny dużo remisują i wytypować na jednym kuponie.
Każda, nawet najdłuższa seria remisów kiedyś się musi skończyć. I akurat przy okazji meczów zapisanych na tym konkretnym kuponie, mogą się zacząć serie nieremisowe.
Wg mnie, tylko &quot;popatrzyć&quot; jakie drużyny w przeszłości remisowały to zbyt niewiele aby wchodzić z konkretnymi pieniędzmi. Oczywiście, za 2 zł można się pobawić ale nie każdy lubi zabawę tylko dla zabawy i na zasadzie, &quot;a nuż&quot; się teraz uda ...
 
V 256

vernix

Użytkownik
Wczoraj tak zagrałem weszło 3/4 a mialem jeszcze kilka meczów na oku i też dosyć wchodziły, małe prawdopodobieństwo, ale szybkie wzbogacenie się ????
Jeśli umiesz upolować 3/4 remisy to graj to singlami. Przy płaskiej stawce na każdy mecz za 2 trafienia będziesz miał zysk. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu ;)
 
Do góry Bottom