>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System za 200zł

L 195

Lewus_88

Użytkownik
Witam. Wiem, że na forum jest dużo tematów opisujących systemy bukmacherskie, ale chciałbym żeby ktoś mi polecił w miarę pewny i nie powodujący zbyt dużego stresu system. Do tej pory gralem sobie raczej dla zabawy, ale i tak po jakimś czasie kończyło się to kwotą 0 na koncie w fortunie to chcę odrobić moją stratę(100-150zł). Załóżmy że mam budżet początkowy 200zł. Jaki system byłby najlepszy żeby w ciągu miesiąca coś(50zł-100zł) zarobić. Chciałbym po prostu nie być na minusie po kilku dniach grania, tylko powoli powiększać swój kapitał. Myślałem o systemie piętnastka. Co o nim sądzicie? Myslalem też o progresji, jednak sporo poczytałem i widzę że praktycznie zawsze kończy się bankrutem, więc odpada. Potrzebuję systemu skutecznego i niekoniecznie przynoszącego duże zyski.
 
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Kiedyś w jakiejś książce czytałem o takim systemie.
Autorka miesięcznie przeznaczała na &quot;grę w lotto&quot; 200 PLN-ów w taki sposób, że wkładała je do puszki po kawie. A raz do roku sięgała po &quot;wygraną&quot; i to jedyny system 100% jaki znam.
 
B 4

btts-team

Użytkownik
Nie szukaj systemu bo taki nie istnieje. Szukaj strategii gry ktora najbardziej pasuje do Twojego stylu. Ps. Bez dobrych typow nic Ci nie pomoze. Wiec jesli sobie z tym nie radzisz nie wchodz do gry z duzymi pieniedzmi.
 
Do góry Bottom