>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Systematyczne granie

T 10

tevezz

Użytkownik
Witam, chciałbym zapytać czy ktoś z was próbował grać za większe kwoty małe kursy na live tak by dziennie być do przodu np 100zl co w miesięcznym rozrachunku daje niezłą krajową pensje ???? Wiadomo, że zawsze istnieje ryzyko przegranej ale jak ktoś ma głowę na karku to myślę, że umiejętne granie minimalizuje ryzyko i można sporo zarobić. Mogłem podpiąć ten wątek do &quot;czy z bukmacherki da się żyć&quot; ale tam pewnie zginął by w tłumie ???? Pozdrawiam i proszę o konkretne wypowiedzi, bez typowego dla polskich forów sarkazmu ;)
 
czoker 119,7K

czoker

Użytkownik
Witam, chciałbym zapytać czy ktoś z was próbował grać za większe kwoty małe kursy na live tak by dziennie być do przodu np 100zl co w miesięcznym rozrachunku daje niezłą krajową pensje ???? Wiadomo, że zawsze istnieje ryzyko przegranej ale jak ktoś ma głowę na karku to myślę, że umiejętne granie minimalizuje ryzyko i można sporo zarobić. Mogłem podpiąć ten wątek do &quot;czy z bukmacherki da się żyć&quot; ale tam pewnie zginął by w tłumie ???? Pozdrawiam i proszę o konkretne wypowiedzi, bez typowego dla polskich forów sarkazmu ;)
Od dwóch miesięcy gram tak na bwinie - stawki od 1000 do 3500 złotych.
Nie stawiam tak za często, tylko jak widzę idealną okazję - póki co same wygrane. Limitów żadnych nie mam, oprócz tego przez te 2 miesiące nabiłem mnóstwo punktów binside, które zamieniłem na około 400 złotych.
Czasami na live pojawia się limit na zakład, przykładowo maksymalna wygrana nie może przekroczyć 2065 złotych.
Tak jak napisałem wcześniej - za często w ten sposób nie stawiam, pewnie gdybyś tą średnią krajową wyciągnął z 3-4 miesiące z rzędu mogłyby pojawić się jakieś limity.
Jeżeli zaczniesz tak grać to możesz się podzielić swoimi doświadczeniami - sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać jeżeli zarabiasz w ten sposób przez dłuższy czas.

PS. Tak jak napisałeś z głową na karku i spokojnym graniem bez podpalania się można zarobić. Sam osobiście najczęściej grałem siatkówkę kto pierwszy zdobędzie 15 punktów przy wynikach typu 13:7 12:5. Ani razu nie zdarzyło się, żebym chociaż przez chwilę bał się o wynik. Na bwinie często z tym kursem na oczywiste zdarzenie przysypiają. To samo z kwartami/połowami/całymi meczami w koszykówkę. Opłaca się postawić na potentatów w dogodnym momencie.
I jeszcze jedna rada ode mnie, ze swojego &quot;doświadczenia&quot;, nie zakładaj sobie limitów ile chcesz/powinieneś/musisz ugrać kasy dziennie. Ja miałem takie dni, że na live nie grałem kompletnie nic, bo nie widziałem zakładów bez ryzyka. A czasami zdarzało się tak że na siatkówkę obstawiałem kto pierwszy zdobędzie 10 pkt, kto pierwszy 15, kto wygra seta i w ten sposób około 6 zakładów przez 1,5h.
Pozdro i powodzenia życzę
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

matashow

Użytkownik
Jakie kursy chcesz grać ? 1.02 ?

50 trafionych kuponów, jeden nietrafiony i jesteś na zero.. Przemyśl czy się opłaca, bo takich sytuacji, że &quot;pewniak&quot; nagle traci dwa gole w 90&#39;&#39; czy z 14:9 w siatkówce robi się 14:16 wcale nie jest tak mało. Zresztą zobaczysz w praktyce..
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
jak niskie kursy to jedynie na Betfair, gdy w B365 jest kurs 1.02, na BF będzie 1.05, nawet odliczając 5% prowizji, to realny kurs będzie 1.045
więc jakby nie patrzeć 2x więcej
problem w Betfair jest jeden, dużo mniej mniej istotnych zdarzeń (imprez) niż Becie 365
 
Do góry Bottom