>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Systemy gry czyli jak skroić buków...;-))

rysioo 66

rysioo

Użytkownik
Jeżeli ktoś jest taki śmiały niech zacznie od 10 czy 100 zł i powoli buduje swój bankroll. Niech da mi znać czy uda mu się ugrać 50 tysięcy. Czekam...
Nie wywołuj wilka z lasu bo go tam nie ma
Jak pisałes granie całym bankiem bądź kursy 1.1 to pewne bankructwo. Jak się uda to i tak za rok albo i wcześniej będzie kaput ! Trzeba grać odpowiednim sposobem aby zawsze to miało sens
Więc nie ugrać 50k na farcie, a mieć budżet 50k na starcie
Grać do 1-4% budżetu na zyskowne kursy które wchodzą i yield jest przyzwoity

Ci którzy się spierają to nie wiedzą co tu robią nawet ????
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Pewnie grał S.Williams ;) a taka strate na 1.05 będzie 800 lat odrabial na 1.05
Proponuję aby nie wklejać kuponów zakończonych meczów, mecze i stawki podaje się przed , bo logiczne jest że &quot;nie pochwalił&quot; się przegranym 1.05
Jeden Floyd Mydewether wystarczy co się chwali wygranymi kuponami po meczach, może jakiś murzyn się nabierze na reklamę Vegas ;)
A ten temat jest na poziomie tego Pana z Youtube : youtube.com/channel/UCF4fVDRZugQ87nnYhSoHZRw
Widac &quot;ciemnoty&quot; nigdy nie brakuje, nawet na tym forum o takiej tematyce ludzie łapią się na idiotyczne tematy, nawet sam AKA SHAKAL, a widać jak na dłoni ze to bez sensu ...
Najlepsze czyt. idiotyczne jest jak założyciel tematu pisze że zadowala go zysk 5% . Co to ma znaczyć ? Do czego to jest odniesienie, do grania 1.05 za 10 tys pln ? Grając w ten sposób nie ma się żadnego zysku 5% a straty 50.000 % ! Jak się gra to nawet nie nalzey tłumaczyć takiej osobie, bo ona dobrze wie że wypisuje kazamaty !
Odniose się do przykladowego zainwestowania w kurs 1.05 z stosunku do zainwestowania np. w uprawę marchwi i sprzedanie jej z zyskiem 5% i to nie to samo. Bo bukmachera to nie warzywniak. To że na marchewce mamy stale, pewne 5% nie znaczy że 1.05 na zakładach przy inwestowaniu 10 tys da bezpieczny stały zysk, da ale tysiące % strat !
Stare, prawdziwe przysłowie mowi: lepiej upier... na dużym kursie, niż wygrać na małym.
Mam nadzieję że większość to rozumie
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Pamelka jak byś czytał dokładnie temat to byś wiedział że Triwet nie grał na pewniaków w tenisie tylko na over 6,5 gemów w secie. Jest też takie mądre powiedzenie: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Pamelka jak byś czytał dokładnie temat to byś wiedział że Triwet nie grał na pewniaków w tenisie tylko na over 6,5 gemów w secie. Jest też takie mądre powiedzenie: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
To żeś strzelił sobie w kolano, super powiedzenie lecz one znaczy aby nawet nie lukac w stronę zakładów, a już lepiej za 1200 pln zamiatać chodnik ;), a ten over 6.5 to też 1.01-1.05 i bez różnicy czy to Serena ma wygrać czy Kerber że Stosur zrobią over 6.5 gema w 1 secie (było 6:0) . Trzymaj sie
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pamelka jak byś czytał dokładnie temat to byś wiedział że Triwet nie grał na pewniaków w tenisie tylko na over 6,5 gemów w secie. Jest też takie mądre powiedzenie: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
A co to za różnica co gra???Wszystko ma taka sama losowość.
Spokojnie tam 6:0 pare razy wypadnie tez myślisz ze nie?
Chcesz sie założyć?

Wrobel w garści hehe kolega nie rozumie to tylko iluzja żadnego wróbla nie będzie grając tym systemem nie będzie kasy będzie za to wyzerowane konto w dziesiątkach tysięcy i zawał bo jak można wytrzymać bez nerwu stawianie 10 tysięcy?
Dzieciaki sluchajcie tym tematem to można tylek wycierać takze drukujemy i jazda.
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Pamelka jak byś czytał dokładnie temat to byś wiedział że Triwet nie grał na pewniaków w tenisie tylko na over 6,5 gemów w secie. Jest też takie mądre powiedzenie: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
Tak można tylko na 100% skończyć na przysłowiowej gałęzi i nic więcej. Pewne jest jedno, nikt nigdy na tym małym świecie nie wygral w ten sposób (gra na małe kursy) aby pociągnąć dłużej. Przypomniało mi się jak mieszkałem w Miami, pewien bogaty murzyn grał na Miami w NBA (czasy Wielkiej Trójki - LBJ, Flash, Bosh). Wjeżdżał duża częścią całej kasy w 1.20 około. Po 3-4 tyg zrobił sobie dziurę w czasce od kuli. I tam mógł mu tylko wleciec wróbelek albo robal w ziemi.
Nigdy nie ma pewniakow, bez względu na kurs czy to 1.01 czy 20.00. Aby nie dać się zaskoczyć trzeba umieć po pierwsze dobierać stawki a później odpowiednie opłacalne typy (kursy). Przecież to logiczne ! , a reszta kazamatow można się podetrzec i widać to jak na dłoni co ma sens a co jest skazane na porażkę. Ale ludzie zawsze wejda w piramidy i pójdą do wróżki. Człowiek z natury jest mało inteligentny, a 1/1000 ma to czego nie ma reszta i rozumie, a 1/100.000 to wykorzysta w odpowiedni sposób.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Żeby było jasne- ja tak nie gram. Osobiście gram dubelki z ako około 2. Nie rozumiem tylko czemu tak hejtujecie chłopaka. Triwet napisał jak gra. Wiadomo że nie gra wszystkich meczów że bedzie over 6,5 tylko sobie analizuje. Niech każdy robi jak chce. Ale jest temat o okreslonej nazwie i chłopak napisał jak grał i go tutaj jedziecie. Wychodzi na to że lepiej w ogóle nie pisać swoich przemyśleń. Pozdrawiam
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Żeby było jasne- ja tak nie gram. Osobiście gram dubelki z ako około 2. Nie rozumiem tylko czemu tak hejtujecie chłopaka. Triwet napisał jak gra. Wiadomo że nie gra wszystkich meczów że bedzie over 6,5 tylko sobie analizuje. Niech każdy robi jak chce. Ale jest temat o okreslonej nazwie i chłopak napisał jak grał i go tutaj jedziecie. Wychodzi na to że lepiej w ogóle nie pisać swoich przemyśleń. Pozdrawiam
Obawiam się że już nie analizuje skoro milczy w temacie. Historia podobna do tej rodem z Miami ...
Jak można analizować coś, co nie ma sensu na starcie. Tu się tylko wydaje że się analizuje (ma to jakikolwiek sens). Rezultat będzie tragiczny w skutkach
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Sobie analizuje ze mu 50 wirtualnych zapałek sie podpaliło.
Zapałki czy prawdziwy pieniądz, bez różnicy. Dawno zobaczył że to nie ma sensu. Bardziej obyty widzi to już na starcie. Tylko po co cisnąć taka historię. Zapewne dlatego że odbiorców nie brakuje , którzy tym się zaciekawia ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pewnie nie udziela sie, bo nie chce dyskutowac z takimi debilami i przegrywami, jak wy dzieciaczki.
Taka wiadomość dostałem na priv haha pisze do mnie jakas paleta z typów live hazardzista skończony dla takich właśnie sa opowieści o graniu za 10 k kursów 1.1.
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Taka wiadomość dostałem na priv haha pisze do mnie jakas paleta z typów live hazardzista skończony dla takich właśnie sa opowieści o graniu za 10 k kursów 1.1.
Do mnie tak samo, to jakiś zwykły mosiek. Kim trzeba być aby ublizac na PM, zero kultury nie wspominając o klasie. Zapewne chował się z psami.

Później do usunięcia
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Ostatnio widziałem mecz w tenisie gdzie zawodnik miał 6:4 5:3 i 40:15 i był ogólnie faworytem w meczu i wjebka 6:4 6:7 2:6
Lepsze sytuację , przegrane mecze/sety z 5:0 i serwisu na mecz i set

Ale to ma dwie strony medalu ktoś wygrywa w takiej sytuacji, a ktoś przegrywa. W lipcu było dużo takich sytuacji gdzie tenisista na którego grałem wyciągał z 2:5 i 15:40 oraz serwisu rywala
 
pamelka 66

pamelka

Użytkownik
Zabawy live tak się kończą że za rok chłopak się tu nie będzie nawet logowal. Droga do nikad ! A niech nawet wygra 1 mln i dalej traci czas, live betting i granie wszystkiego co popadnie to nie sposób na przyszłościowa gre/życie !
Każdy zaawansowany gracz to wie ! Bez względu co kto tam kiedys osiągnął w ten sposób, na wyższym poziomie nikogo nie interesuje juz taki sposob gry !
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Nie znam Cię, ale czuć na kilometr aktualny brak $ w Twoim portfelu.
Jeśli traktujesz bukmacherke jako jedyną drogę zarabiania pieniędzy - wówczas nie dziwi mnie gorycz w Twoich wypowiedziach.
Każdy ma prawo grać i przeznaczać na to tyle środków ile może. Bez oczekiwania i pretensji do świata gdy coś nie pójdzie ????
Ja takich obaw nie mam, więc nie wiem po co te dziecinne komentarze czy cos jest możliwe czy nie ?
Życze niespodziewanych wpływów na konto ;)
Powodzenia.
Kolego ale to ja na forum udowodniłem że zarabiam pieniądze a Ty jesteś bajkopisarz pewnie na utrzymaniu mamy także żartowniś z Ciebie niezły ale to na mnie nie działa naprawdę...
Ps.Twój sposób gry jest używany przez dzieci także zachowaj tą swoją zjeb*ną ironię dla kogoś innego.
Nic nie udowodniłeś nie masz tematu a gadasz najwięcej.
Wciskaj kit koledze Jurkowi z mieszkania niżej na swoim blokowisku a jak chcesz to możesz mi moje złote klamki wypolerować.
Oferta pracy priv.
Swoją drogą podziwiam skoro doszedłeś do takiej kasy jaką masz żeby wpłacić na 365 to musisz być naprawdę inteligentny.
Tylko że widzisz nikt inteligentny nie gra w ten sposób na buku...
Ty po prostu usiadłeś sobie do painta udajesz biznesmena i pokazujesz wygrane kupony.
A siedzisz pewnie na kawalerce z butlą gazową.
Już ja znam takich cwaniaczków
Jest jeszcze jedno wyjście.
Może grasz za kasę dziadka i jego pieniądze przegrywasz które robił przez całe życie.
Też znam takich bananów co rodzina milionerzy a oni jedyne co potrafią to rekord browarów na dzień przybić bo 10 biznesów które dziadek im opłacał każdy był głupszy od poprzedniego.
Ja synku mam pieniądze nie martw się ja gram inteligentnie i jestem inteligentny i prowadzę inteligenty biznes.
TY JESTEŚ BAJKOPISARZ nic więcej.
Pozdrawiam ze zjeb*aną ironią pseudointeligenta
A i nie mierz każdego swoją miarą że Ty jesteś spłukany to nie znaczy że możesz w kafejce na paintcie wygrane przerabiać prawda? ????
 
Do góry Bottom