>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Systemy skrocone z lat 90.

T 0

thealec

Użytkownik
Witam, poszukuje systemow, a wlasciwie ksiazeczek z systemami z lat 90 do dawnego totalizatora pilkarskiego.
Czy ktos jest szczesliwym posiadaczem?
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam, poszukuje systemow, a wlasciwie ksiazeczek z systemami z lat 90 do dawnego totalizatora pilkarskiego.
Czy ktos jest szczesliwym posiadaczem?
Pozdrawiam
Cześć.
Jeżeli jesteś zainteresowany samymi systemami do zakładów piłkarskich typu TOTO-LIGA , to znajdziesz je zarówno w wesji pełnej jak i skróconej w bezpłatnym programie TOTOWIZARD , o którym na FB pisałem już wielokrotnie.
Jeżeli natomiast piszesz o tych systemach zawartych w tamtych książeczkach jako kolekcjoner - bibliofil , to pozostaje Ci szukać na Allegro , gdzie co pewien czas jeszcze się one pojawiają.
Ponadto źródłem tych systemów może być także miesięcznik Totalizatora Sportowego o nazwie TOTO-SPORT , który był wydawany w latach 90-tych i rozprowadzano go poprzez kolektury TS ( początkowo po 1zł a następnie bezpłatnie ) bo tam poza systemami do gier losowych zamieszczano też schematy systemów piłkarskich.
 
T 0

thealec

Użytkownik
dzieki edi8
widze Twojego nicka na wielu forach, wiec ciesze sie, ze to Ty odpisales
widze rowniez ze jestes autorem wielu systemow roznego rodzaju
probowalem dostac sie na stone ktora podales na innym forum
http://www.betmaniak.net/systemy.html
ale juz chyba nie dziala
czy moglbys podrzucic zawartosc tej strony gdzie indziej?
albo konkretnie szukam czegos w stylu 9 zrarzen trzydrogowych z gwarancja minimum 6-sciu (jak w starym totalizatorze pilkarskim)
lub cos w tych okolicach
dzieki jeszcze raz
pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten podany kiedyś przeze mnie adres z zestawem rozpisów systemów ( a teraz przez Ciebie przypomniany ) nadal działa , bo przed chwilą sprawdziłem - lecz nie znajdziesz tam niczego do typowań TOTO LIGI o jakich piszesz a tylko na AKO.

Potrzebny Ci system na 9 meczów 3-drogowych z minimalną gwarancją 6 i na 54 zakłady ( bądź każdy inny system piłkarski ) sam już sobie wygenerujesz , po ściągnięciu tego bezpłatnego programu TOTO WIZARD , który właśnie został specjalnie do ich robienia napisany ( zarówno w wersji na zakłady typowane 2 i 3 drogowo oraz ich mixy ) :
http://forum.bukmacherskie.com/f207/program-toto-wizard-54985.html

Pozdrawiam


.
 
S 0

strateg1

Użytkownik
Witam,
Poszukuję publikacji i wzorów systemów skróconych do rozpisania totoligi.
Może ktoś z Was ma tego typu publikację i jest zainteresowany sprzedażą.
Witam ! Dzięki ediemu znowu jestem do dyspozycji. Nie sprzedaje ale coś posiadam do dyspozycji wspólnej Gry o ile taka nastąpi ? ;;pogadamy;; ?
 
S 0

strateg1

Użytkownik
Znamy się z innego forum na którym mam nick Mario77, dorwałem fajną publikację Stanisława Waydy czekam na nią z niecierpliwością( w tym tygodniu przesyłka dotrze). Próbuję się dostać do dużych kumulacji w Norwegii mam tam kolegę ale niestety nie uśmiecha mu się puszczać 300 kombinacji kuponów. Również szukam kogoś z Włoch kto mógłby się zarejestrować i grałbym na jego koncie w Totocalcio mógłbym spróbować tam bo nasza totoliga umiera.
Ja jestem teraz zaangażowany w TOTO GOLA ale i Toto Liga nie jest mi obca.Gram skromnie bo w samotności.Można to zmienić na GRUPĘ Zagranicznych nie znam ale to wszystko podobne. Jak to mówią w ,kupie, siła ! Oby nas było przynajmniej kilku. Wyniki same przyjdą. Jakiś kontakt prywatny i działamy.
 
Do góry Bottom