>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Szczęściu trzeba pomóc

sango 721

sango

Użytkownik
Hej. Co prawda mam już w tym dziale jeden temat, ale od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad założeniem nowego, na trochę innych zasadach. Do starego być może jeszcze wrócę z racji że można tu mieć tylko 2 swoje tematy. Nakreśliłem sobie w głowie kilka zasad których będę się tu trzymał, a konkretnie:
  • Maksymalnie jeden kupon dziennie, wyjątkiem są weekendy gdzie będę podawał maksymalnie dwa z racji bogatszej oferty
  • Stawka zawsze płaska, zawsze będę grał za 1/10 aktualnego budżetu. Zaczynam z 500 zł.
  • Kursy od 2.00 do 3.00
  • Tylko single albo duble
  • Jeśli skuteczność będzie sprzyjać i uda mi się dojść do poziomu 3000 zł to planuję wypłacać tysiąc i grać dalej. I tak w kółko. Za to jeśli się nie uda i dojdę do 0 zł to pomyślę nad zmianą zasad.
  • Jeśli nic nie podaję jakiegoś dnia to znaczy że nic nie gram w ramach tego tematu. Dlatego proszę nie pisać tu z pytaniami czy coś będzie, a z innymi pytaniami jeśli już to zapraszam na PW. Chciałbym żeby temat był przejrzysty.

Zaczynam od dzisiaj, i z racji że miesiąc się kończy to te kilka dni Stycznia dołożę do podsumowania Lutego. No to jedziemy!
 
sango 721

sango

Użytkownik
1) 29.01. Kupon WYGRANY ✅
Newcastle - Manchester City ⚽
Godzina: 21:00
Typ: Manchester City powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 2.83
Stawka: 50 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Zacznę trochę ryzykownie, ale widzę ku temu szansę. City to zespół, który nie zdobywa wiele kartek - wiem. Sam się o tym przekonałem stawiając jakiś czas temu na jedną, jedyną ich kartkę w meczu pucharowym i na końcu jej nie uświadczyłem. Dlaczego więc oczekuję tutaj aż dwóch? Otóż City nie łapie dużo kartek jak już wspomniałem, ale zdecydowaną większość łapie właśnie na wyjazdach. I to często niezależnie od przebiegu meczu, czy im się nie układa czy nawet przy prowadzeniu 1 czy 2 bramkami. Sprawdziłem sobie statystyki ich ostatnich meczów wyjazdowych to w 6 na 10 linia zostaje pokryta. Niezależnie czy grali ze słabym Huddersfield czy z Tottenhamem, dlatego ciężko doszukać się schematu. Ja jednak uważam że dużą rolę spełnia przekonanie że oni zawsze wychodzą by wygrywać, a nie zawsze gra układa się tak jakby tego chcieli - mimo że oczywiście idzie im świetnie patrząc na końcowe wyniki meczów. Długie fragmenty meczu nie po myśli mogą sprawić że temperamentni gracze typu Kyle Walker mogą się zagotować i popełnić błąd. Newcastle gra właśnie taki futbol, który w efekcie często daje underowy wynik na koniec. Oczywiście w meczach z czołówką mimo to wyniki często są overowe i nie wykluczam że tak nie będzie i dziś, ale styl gry często pozostaje podobny. Co ciekawe aż w 4 z 5 meczów między tymi drużynami gdy City było w roli gościa linia została pokryta. Oczywiście to wyniki z kilku lat wstecz, jednak zawsze była to drużyna na miarę mistrza kraju, która przyjeżdżała po zwycięstwo i ważne 3 punkty. Tak też jest dzisiaj. A nawet w większym stopniu, bo przecież City musi gonić Liverpool na pozycji lidera.
zwrot: + 124,52 zł ✅✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sango 721

sango

Użytkownik
2) 30.01. Kupon WYGRANY ✅
Tottenham - Watford ⚽
Godzina: 21:00
Typ: Powyżej 3.5 żółtej kartki
Kurs: 2.21
Stawka: 57 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dużo wskazuje dzisiaj na to że to nie powinien być łatwy mecz dla Totków. Właściwie to chyba tylko kursy na to nie wskazują. Gospodarze w małym kryzysie - bez Kane&#39;a i Alliego. Powraca Son, tylko jego dzisiejsza dyspozycja pozostaje tajemnicą. Wyjeżdżał na Mistrzostwa Azji w topowej formie, jednak nie zwojował z drużyną tego czego od nich oczekiwano. Nie wiadomo jak zaprezentuje się dzisiaj. Atak w każdym razie mają bardzo osłabiony. Przegrali oba ostatnie mecze pucharowe, oczywiście z różnymi modyfikacjami w składzie, ale zawsze. Watford natomiast jest na odwrotnym biegunie - wygląda na to że w końcu wyszli z dołku i od nowego roku prezentują równą, dość wysoką formę. Jeszcze w tym roku nie przegrali. W każdym razie powinni dzisiaj spróbować napsuć Tottenhamowi trochę krwi, i kto wie, może coś ukłuć czy tam użądlić jak na &quot;Szerszenie&quot; przystało. Szczególnie że co ciekawe Watford od połowy Grudnia strzela co najmniej 2 gole w każdym meczu wyjazdowym! Spodziewam się więc wielu sytuacji do strzelenia gola i liczę na nie przebieranie w środkach w ich zatrzymaniu. A teraz garść statystyk - Tottenham w 5 ostatnich domowych meczach złapał kolejno 1 3 3 2 0 żółtych kartek. Watford natomiast w 5 ostatnich meczach wyjazdowych złapał 3 4 1 4 2 żółte kartki. Myślę więc że wspólnymi siłami są w stanie w takim meczu jak dziś linię czterech kartek dopełnić.
Trochę z fartem, ale jest. ????
zwrot: + 110,85 zł ✅✅✅
 
sango 721

sango

Użytkownik
3) 31.01 Kupon WYGRANY ✅
Inter Mediolan - Lazio ⚽ (Puchar Włoch)
Godzina: 21:00
Typ: Powyżej 5.5 żółtej kartki
Kurs: 2.25
Stawka: 62 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Chciałem tę analizę zacząć od zdania że jak gra ze sobą czołówka ligi Włoskiej to zawsze jest gorąco. Nie do końca mogę tak napisać, bo ku mojemu zdziwieniu Lazio w lidze jest dopiero na miejscu 8. Lazio jednak z czołówką od kilku sezonów na pewno się kojarzy. Mają w tym sezonie szczególne problemy z grą na wyjeździe - od Września wygrali tylko 3 razy. Można się więc spodziewać że trochę się dzisiaj z Interem pomęczą. Inter jednak jakby złapał lekką zadyszkę bo zremisował u siebie z Sassuolo i przegrał na wyjeździe z Torino. Obu zespołom więc przydałoby się kilka dodatkowych punktów w lidze, ale nie wydaje mi się żeby którakolwiek miała sobie z tego względu odpuszczać puchar w tak dalekiej fazie. Na pewno i jednym i drugim będzie tutaj zależało na zwycięstwie, szczególnie że hegemon - Juventus odpadł wczoraj zaskakująco z Atalantą. Myślę że biorąc to wszystko pod uwagę powinno być dzisiaj gorąco. Podeprę to może statystykami - na ostatnich 5 meczów między nimi wpadało kolejno 6 9 3 8 8 żółtych kartek. Czyli linia była pokryta w 4 z 5. Lazio łapie kartek ostatnio więcej od Interu więc zastanawiałem się nad kartkami dla nich, ale nie jestem pewien czy Inter jest w stanie dzisiaj do tego stopnia zdominować mecz. Dlatego próbuję dzisiaj znowu wytypować wszystkie żółte kartki w meczu.
zwrot: + 122,76 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
sango 721

sango

Użytkownik
4) 01.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Kilmarnock - Hearts ⚽ (1 Szkocja)
Godzina: 20:45
Typ: Kilmarnock
Kurs: 2.50 (Hit Dnia)
Stawka: 68 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarze na trzecim miejscu w lidze, goście na piątym. Gospodarze ze świetną serią 6 wygranych z rzędu u siebie. Sześć ostatnich wyjazdowych meczów gości natomiast to 1 wygrana, 1 remis i 4 porażki. Gospodarze bez znaczących osłabień w kadrze. Wśród gości za to wątpliwy jest występ dwóch zawodników którzy w ostatnim czasie regularnie grali w tej drużynie sporo minut. Zastanawiałem się też nad bramkami bo kurs na powyżej 1.5 gola gospodarzy jest podobny do tego jaki jest na zwycięstwo. Szczególnie że Kilmarnock w tej serii 6ciu wygranych w każdym meczu strzeliło co najmniej 2 bramki. Podobnie goście na tych 6 wyjazdowych meczów aż 5 razy tracili co najmniej 2 bramki. Odstraszył mnie od tego jednak trochę H2H, który pokazuje że większość ostatnich meczów między tymi drużynami było underowych. Co więcej 3 ostatnie kończyły się wynikami 1:0 - dwa razy na korzyść dzisiejszych gospodarzy. Tak więc z racji że spotkanie pojawiło się w Hicie Dnia z podobnym kursem na gospodarzy postanowiłem po prostu postawić tutaj czystą jedynkę. A jak będzie - zobaczymy wieczorem.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
5) 03.02 Kupon WYGRANY ✅
AS Roma - AC Milan ⚽
Godzina: 20:30
Typ: Krzysztof Piątek strzeli bramkę
Kurs: 2.60
Stawka: 62 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Już wiemy że Krzysiek wystąpi od początku meczu. Największą przeszkodą typu jest chyba tylko siedzący na ławce Cutrone, który pewnie wejdzie za niego pod koniec meczu. Piątek jest w takiej formie że nie wystawianie go w pierwszym składzie jest grzechem. Wykorzystuje każdą sytuację jaką wypracuje mu drużyna, więc miejmy nadzieję że takie się w dzisiejszym meczu urodzą. Pokazał w ostatnim meczu jaki z niego killer, nie potrzebował wiele czasu by się wkomponować i strzelić 2 gole dla drużyny. Roma to solidna drużyna, ale myślę że nie powinni się dziś uchronić przed utratą gola. I tyle, zobaczymy co będzie za niecałą godzinkę.
zwrot: + 141,86 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sango 721

sango

Użytkownik
6) 04.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Cagliari - Atalanta Bergamo ⚽
Godzina: 21:00
Typ: D. Zapata strzeli bramkę + Atalanta powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.90 x 1.35 = 2.57
Stawka: 70 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś mecze dopełniające 22 kolejkę włoskiej Serie A. Jednym z nich będzie spotkanie Cagliari z Atalantą. Atalanta ostatnio w nieziemskiej formie, w dużym stopniu za sprawą będącego w życiowej dyspozycji Duvana Zapaty, który aż ciężko w to uwierzyć - ma serię dziesięciu meczów z rzędu ze strzelonym golem. Oczywiście nie raz podczas tej serii na jednym golu się nie kończyło. Drużyny spotkały się w połowie Stycznia w ramach pucharu w podobnym rozstawieniu, gdzie Atalanta też grała na wyjeździe. Była drużyną lepszą i ostatecznie przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dzisiaj również mimo gry na wyjeździe to oni powinni dyktować tempo gry. Cagliari u siebie gra dość solidnie, więc może tutaj Atalancie się postawić. Nie myślę jednak by Atalanta nie miała choć raz tutaj ukłuć - a kto ma strzelać jak nie Zapata któremu ostatnio wpada wszystko czego się dotknie. A co do rogów, to Atalanta ostatnio w większości meczów dominowała. Mają ofensywny styl gry który często kończy się też wysoką liczbą nabitych rogów. Na 5 ostatnich wyjazdów zdobywali kolejno 8 7 8 6 7 rogów, czyli nabijali linię w każdym z tych meczów.
No niestety, każda seria się kiedyś kończy.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
7) 05.02 Kupon WYGRANY ✅

Marseille - Bordeaux ⚽
Godzina: 19:00
Typ: Poniżej 2.5 gola w meczu + Marseille powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 1.67 x 1.64 = 2.74
Stawka: 63 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kiedy zacząłem przeglądać historię ostatnich meczów Marsylii to mocno się zaskoczyłem. Jedna z moich ulubionych drużyn do typowania z poprzedniego sezonu w tym aktualnym przechodzi teraz głęboki kryzys. Od początku Grudnia wygrała tylko raz - w całej reszcie meczów przeplatali remisy z porażkami. Długa też jest lista graczy którzy w ich szeregach dziś nie wystąpią. Ogólnie jeśli nie będzie niespodzianki to zapowiada się underowy mecz - mam nadzieję że do dwóch bramek. Szczególnie że Bordeaux to drużyna bardziej nastawiona na szczelną defensywę. W pięciu ostatnich meczach między nimi padły właśnie maksymalnie dwie bramki. Tak, prawo serii... ale jednak liczę dziś na przedłużenie jej o ten jeden mecz. A co do kartek to Marsylia zdaje się łapie ich z czasem coraz więcej. Tak jak też pewnie coraz większa jest presja i chęć dobrego wyniku. Co w meczu raz po raz przekłada się na kartki. W 4 z 5 ostatnich meczów domowych i 3 z 5 licząc wszystkie mecze pokryli linię dwóch kartek.

zwrot: + 144,67 zł ✅✅✅
 
sango 721

sango

Użytkownik
8) 07.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Lazio - Empoli ⚽
Godzina: 20:30
Typ: Lazio powyżej 1.5 żółtej kartki + Empoli powyżej 3.5 rzutu rożnego
Kurs: 1.71 x 1.48 = 2.53
Stawka: 71 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
O Lazio pisałem już trochę ostatnio. O tym że mają swoje problemy i są w lidze dopiero na miejscu 7, choć mając tyle samo punktów co będące wyżej Roma i Atalanta które mają lepszy dorobek bramek. Empoli natomiast zajmuje miejsce 17, zaraz nad czerwoną latarnią. Lazio znacznie lepiej gra u siebie, ale mimo to często nawet tutaj męczy się ze znacznie słabszymi rywalami, wygrywając późno strzelonym golem na wagę zwycięstwa. Co często właśnie okupione jest dużą liczbą kartek. W 4 z 5 ostatnich meczów domowych i 4 z 5 ogólnie linia dwóch kartek była pokryta. Nie było jej tylko w pucharze z Novarą grającą w Serie C. Co do rogów Empoli to zauważyłem że nabijają ich na wyjazdach dość sporo, nawet z mocnymi rywalami, kolejno 7 1 3 7 9 czyli w 3 z 5 ostatnich meczów wyjazdowych linia weszła. Myślę że są w stanie dzisiaj zdobyć 4 z racji że Lazio nie jest w swojej najlepszej dyspozycji i zapewne pozwoli dzisiejszym gościom na kilka groźnych ataków.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
9) 09.02 Kupon WYGRANY ✅
Fulham - Manchester United ⚽
Godzina: 13:30
Typ: Manchester United + Fulham powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 1.70 x 1.71 = 2.91
Stawka: 64 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

26 kolejkę Angielskiej Premier League otworzy spotkanie Fulham kontra Manchester United. Goście w niesamowitej formie - od zmiany selekcjonera jeszcze nie przegrali. Poza jednym remisem wygrali jak dotąd wszystkie pozostałe mecze. Kiedyś na pewno przyjdzie mały kryzys i prawdziwy sprawdzian dla Ole Gunnara Solskjaer&#39;a, ale czy to będzie dzisiaj? Przeciwnikiem jest drużyna, która w tym sezonie najprawdopodobniej jeszcze przez jakiś czas będzie biła się o wyjście ze strefy spadkowej. Od momentu przyjścia nowego trenera - Claudio Ranieriego widać poprawę w ich grze. Jednak nadal w większości przypadków rywale okazywali się mocniejsi. Fulham potrafi zaskoczyć - tak było pod koniec Stycznia kiedy wygrali 4:2 z Brighton, które swoją drogą dla mnie jest najbardziej tajemniczą drużyną w Premier League. O ile jednak nie będzie dziś niespodzianki to Fulham powinna czekać ciężka przeprawa. Nie wątpię jednak w to że powalczą tutaj choćby o ten jeden, jakże cenny punkt. A może i więcej? Dlatego też możemy zobaczyć z ich strony kilka kartek. W tym roku w każdym meczu pokrywali linię dwóch kartek. Wyjątkiem był mecz z Arsenalem rozgrywany w Nowy Rok.
zwrot: 163,89 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sango 721

sango

Użytkownik
10) 12.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Manchester United - Paris Saint Germain ⚽
Godzina: 21:00
Typ: Manchester United
Kurs: 2.35 (Hit Dnia)
Stawka: 74 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Wraca Liga Mistrzów, gdzie na pierwszy ogień dostaniemy spotkanie Manchesteru United z Paris Saint Germain. United opisywałem post wyżej kiedy grali mecz ligowy w sobotę, który pewnie wygrali. Dzisiaj zdaje się nie powinno pójść tak gładko bo przeciwnika mają z zupełnie innej półki. PSG u siebie w kraju odprawia z kwitkiem większość przeciwników z którymi się mierzy. Z drugiej strony ostatnimi czasy dość często się męczą i notują wpadki. Dziś dodatkowo zabraknie sporej części jakości w ataku w postaci Neymara i Cavaniego. Zostaje Mbappe, ale czy to wystarczy? Szczerze mówiąc to jak zaprezentują się dziś goście to dla mnie największa niewiadoma. Na pewno są w stanie mimo tych osłabień strzelić bramkę, choć nie wydaje mi się żeby w tym meczu miało paść sporo bramek. Wydaje się że najprawdopodobniej United będzie prowadziło mecz, a PSG będzie próbowało swoich szans z kontry. Choć głównym zamierzeniem na pewno będzie tutaj po prostu nie przegrać wysoko. Podejrzewam że Tuchel wziąłby remis w ciemno. Moim zdaniem jednak dziś po prostu więcej argumentów stoi za Manchesterem, dlatego próbuję typu w ich stronę.
Zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
11) 14.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
BATE Borisov - Arsenal ⚽
Godzina: 18:55
Typ: Arsenal powyżej 1.5 żółtej kartki
Kurs: 2.11
Stawka: 66 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Choć Liga Europy trochę odstrasza swoją nieprzewidywalnością spróbuję zagrać na nią pewien typ. Chodzi konkretnie o kartki Arsenali w meczu z BATE. Widzę tutaj value, ponieważ Arsenal mimo tego że to dość solidna ekipa, to na wyjazdach ich gra nie wygląda już tak kolorowo. Oczywiście poziomu w Premier League nie można porównywać do ligi Białoruskiej, i wcale mnie nie zdziwi jak Arsenal penie tu wygra, ale wyjazd to wyjazd. Arsenal od początku Grudnia wygrał na wyjazdach zaledwie 2 razy. Wśród porażek które w tym czasie odnieśli szczególnie dotkliwa i podcinająca skrzydła była ta gdzie przegrali 5:1. Arsenal na wyjazdach w lidze dość często przekracza linię dwóch kartek, choć wiemy że w tej lidze za dużo kartek się nie łapie. Dlatego widzę też tu pewną dysproporcję w kursach, bo moim zdaniem w Lidze Europy kartki mogą zarobić znacznie łatwiej w przypadku ostrej, twardej gry. BATE nie jest w rytmie meczowym, bo liga jeśli dobrze rozumuję się u nich skończyła. Rozegrali ostatnio tylko kilka meczów towarzyskich. Na swoim podwórku jednak są drużyną najmocniejszą, więc liczę że choć troszkę zagrożą dziś Arsenalowi.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
12) 16.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Willingen (1 zawody)
Godzina: 16:00
Typ: Peier + Hayboeck miejsca 1-15
Kurs: 1.50 x 1.50 = 2.25
Stawka: 60 zł
Bukmacher:fortuna
Analiza:

Lubię tych skoczków bo są regularni. Zdarzają im się wpadki, ale nie tak często jak większości górnej stawki skoczków. Może właśnie dlatego że oni właściwie do tej górnej stawki do końca nie należą. Zazwyczaj zakręcają się koło miejsc w drugiej dziesiątce konkursów. Często trochę lepiej, ale czasami i trochę gorzej. Peier do tej pory w treningu, drużynówce i kalifikacjach za każdym razem był w TOP 15. Hayboeck z kolei w treningu był trzeci, potem już trochę gorzej bo w drużynówce indywidualnie 18, a w kwalifikacjach 16. Jednak oddał kilka skoków powyżej 140 metra, co nie zdarzało się często. Zaufam więc dzisiaj tej dwójce i postawię na nich w dublu.
No niestety, Hayboeck nie dał rady dzisiaj.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
13) 17.02 Kupon WYGRANY ✅
Napoli - Torino ⚽
Godzina: 20:30
Typ: Napoli albo remis + Torino powyżej 2.5 żółtych kartek
Kurs: 1.11 x 1.84 = 2.04
Stawka: 54 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś wieczorem rozegrane zostanie jeszcze ciekawe spotkanie w ramach Włoskiej Serie A. Będące już chyba od wieków na drugim miejscu w lidze Napoli podejmie u siebie Torino. Napoli pod wodzą Ancelottiego jest bardzo groźne, szczególnie u siebie - i co cieszy - w dużym stopniu za sprawą dwóch naszych rodaków - Arka Milika i Piotrka Zielińskiego. U siebie nie przegrali już baaaaaaaardzo długi czas, a większość tych spotkań przechylili w ostatecznym rozrachunku na własną stronę. Co do Torino to też jest jedna ciekawa rzecz co do ich spotkań wyjazdowych - zremisowali aż 7 z 10 ostatnich ligowych wyjazdów. Co może pokusić i skłonić do zagrania w tym meczu remisu. Wiąże się to też z tym że nie tracili w tych meczach ostatnio zbyt wiele bramek. Ja na ten mecz mam jednak trochę inny pomysł. Zauważyłem że te korzystne wyniki i wywożenie tego jednego punktu przypłacali często dość wysoką liczbą kartek. A często - właśnie co najmniej trzema. Tak było w pięciu ostatnich meczach wyjazdowych. Napoli pewnie będzie prowadziło grę, tak jak nas do tego przyzwyczaiło w spotkaniach domowych - co też dość często przekłada się na kartki drużyny przyjeżdżającej do Neapolu. Jako ciekawostka mogę też napisać o fakcie, że w 5 meczach między Napoli i Torino gdy Torino było w roli gościa aż czterokrotnie linia została pokryta. H2H tak więc wspiera mnie nieco, choć wiadomo że to były inne okoliczności. Dodatkowo popełnię dziś grzech bukmacherski dodając dla podbicia niski kurs na 1X. Nie sądzę jednak by Napoli miało po takim czasie akurat dzisiaj przegrać, i obym się nie mylił.
zwrot: 96.94 zł ✅✅✅
 
sango 721

sango

Użytkownik
14) 20.02 Kupon WYGRANY ✅
Sevilla - Lazio ⚽
Godzina: 18:00
Typ: Lazio powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.36
Stawka: 58 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Muszę się streszczać z analizą, bo mecz już za paręnaście minut - tak więc będzie dość krótko. Grają ze sobą Sevilla z Lazio. Jest to mecz rewanżowy w ramach 1/16 finału Ligi Europy. Pierwsze starcie wygrała Sevilla 1:0 tak więc to oni są na ten moment bliżej awansu do kolejnej fazy. To przywodzi na myśl jedną rzecz - Lazio, jeśli chce tu cokolwiek osiągnąć musi atakować. Nie ma innego wyboru, nawet jeśli mecz zacznie się spokojnie. Sądząc po składzie to jednak im troszkę zależy i jeszcze nie przekreślają swoich szans. Brakuje w każdym razie kilku czołowych graczy z racji kontuzji. Może ich zatem czekać dość ciężka przeprawa tutaj i na pewno ci którzy będą grali będą musieli tutaj rozegrać bardzo dobry mecz. Forma Lazio na wyjeździe na pewno pozostawia wiele do życzenia ale nie można powiedzieć żeby nie walczyli. Jeśli chodzi o rogi to ciekawa sprawa jest taka że nie nabijali ich wiele z teoretycznie słabszymi od siebie drużynami. Za to grając z mocnymi drużynami na ich boiskach nabijali z 7, czasami 8. Tak było z Interem, Napoli czy Atalantą. Niezależnie od końcowego wyniku meczu. Dzisiaj powinni być jeszcze bardziej zmobilizowani w ataku co przy odrobinie szczęścia może przełożyć się na nabicie tych 5 rogów. Tylko pięciu, albo aż pięciu.
zwrot: + 120,45 zł ✅✅✅
 
sango 721

sango

Użytkownik
15) 22.02 Kupon WYGRANY ✅
Brest - Greno ble ⚽ (Francja 2)
Godzina: 20:00
Typ: Brest + powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.20
Stawka: 64 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na zapleczu ligi francuskiej spotkają się dzisiaj Brest i Grenoble. Gospodarze świetnie sobie radzą w tym sezonie u siebie. Na 5 ostatnich domowych spotkań wygrali 4 i jedno zremisowali. Walczą o awans do pierwszej ligi, do czego są na świetnej drodze bo zajmują drugie miejsce premiowane awansem, i na pewno nie będą go chcieli tak szybko oddać. Goście zajmują w lidze miejsce 9 i nie mogę powiedzieć żeby na wyjazdach grali kompletny piach. Ostatnio widać tam było walkę, bo strzelili przynajmniej jedną bramkę na 3 ostatnich wyjazdach. Dlatego właśnie szukam też w tym meczu przynajmniej dwóch goli strzelonych przez gospodarzy. Jeśli uda im się strzelić jednego to nie mogą na nim poprzestać, bo goście są w stanie przełożyć szalę na swoją korzyść. Brest w 3 ostatnich meczach u siebie strzelił właśnie tylko 1 gola, dlatego liczę że mogą tutaj akurat strzelić więcej grając z rywalem który sądząc po wynikach nie boi się pójść na wymianę ciosów. Gospodarze są na pierwszym miejscu w lidze pod względem strzelonych goli - w 25 meczach strzelili 41 goli. Pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie wygrał Brest 2:1. Próbuję.
zwrot: + 123,90 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sango 721

sango

Użytkownik
16) 23.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Bot.Vratsa - Slavia Sofia ⚽ (Bułgaria 1)
Godzina: 11:30
Typ: Bot. Vratsa (remis - nie ma zakładu)
Kurs: 2.08
Stawka: 70 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Oba te zespoły to drużyny które w meczach u siebie i na wyjazdach pokazują dwa różne oblicza. Goście w dużym kryzysie, notują długą serię bez wygranej na wyjeździe - a dokładniej - od końca Września poprzedniego roku. Gospodarze są na 8 miejscu w lidze, goście na 9. Gospodarze w 5 ostatnich meczach u siebie wygrali 4 razy i 1 raz przegrali. Nie mam informacji o absencjach na ten mecz, ale kurs na gospodarzy jest dość wysoki więc spróbuję zagrać ze zwrotem w razie remisu.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
17) 23.02 Kupon WYGRANY ✅
Brescia - Crotone ⚽ (Włochy 2)
Godzina: 15:00
Typ: Brescia + powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 2.16
Stawka: 64 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Spróbuję podobnego typu jaki zagrałem wczoraj, bo widzę podobieństwa między tymi meczami. Jest to mecz Serie B. Spotkają się Brescia z Crotone. Gospodarze to lider drugiej ligi. Są w komfortowej sytuacji, wszystko praktycznie zależy od nich. Szczególnie w tym sezonie mają właśnie spotkania domowe - 8 wygrali i 3 zremisowali. Jeszcze u siebie w tym sezonie nie przegrali w lidze. Z czego z tych wygranych meczów zaledwie tylko w jednym wygrali 1:0. W całej reszcie strzelili co najmniej 2 bramki. Goście natomiast są na miejscu 17 w strefie spadkowej. Co poniekąd czyni ich groźnym rywalem - jak to naczelny lider opinii Tomek Hajto powiedział - są jak zranione zwierze. Szczególnie że z ostatnich 2 wyjazdów po bardzo długiej serii porażek wywieźli ostatnio jakieś punkty. Raz zremisowali, i raz nawet wygrali. Dzisiaj mają jednak przeciwnika najgorszego z możliwych biorąc pod uwagę ligę w której grają. Uważam że gospodarze powinni być dzisiaj mega zmotywowani, zaatakować od początku i zdobyć przewagę. A czy tak będzie - zobaczymy po południu.
zwrot: + 121,65 zł ✅✅✅
 
sango 721

sango

Użytkownik
18) 24.02 Kupon PRZEGRANY ⛔
Arsenal - Southampton ⚽
Godzina: 15:05
Typ: Arsenal powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs: 2.60
Stawka: 69 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj ogólnie mam wrażenie że jest dość sporo meczów w ofercie gdzie pachnie niespodzianką. Szczególnie że większość drużyn z topu ma w nogach dodatkowy mecz w środku tygodnia. Jednym z takich meczów może być właśnie Arsenal z Southampton. O Arsenalu można mieć mieszane uczucia, ale fakt jest taki że ma na Emirates Stadium świetne statystyki. Przegrali tylko 3 razy - z oba Manchesterami i z Tottenhamem, co oczywiście można zrozumieć. Dzisiaj przyjeżdża do nich drużyna, która ostatnimi czasy zaczęła grać dość fajną i solidną piłkę. Mniej więcej od momentu kiedy do pierwszego składu zawitał Jan Bednarek, który ma świetne statystyki i jest w czołówce jeśli chodzi o obecną formę wszystkich stoperów z Premier League. Typ opieram bardziej na przeczuciu, ale zauważyłem że Arsenal często ma trochę problemów z drużynami które mają swoje lepsze okresy. Co ostatecznie nie kończy się może przegraną, ale właśnie wymykaniem się meczu spod kontroli co w efekcie daje kilka kartek. Tak było ostatnio z Cardiff, jeszcze wcześniej z Burnley. I tak może być i dzisiaj.
Ehh kompletny niewypał.
zwrot: 0 zł ⛔⛔⛔
 
sango 721

sango

Użytkownik
19) 24.02 Kupon WYGRANY ✅
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen ⚽
Godzina: 18:00
Typ: Bayer Leverkusen powyżej 2.5 rzutów rożnych w drugiej połowie
Kurs: 2.19
Stawka: 62 zł
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Kolejny mecz z gatunku niespodzianek, choć w moim uznaniu niespodzianką byłoby tu bardziej to gdyby BVB nie miało w tym meczu z Bayerem momentami dużych problemów. Borussia rozegrała w Lutym 5 meczów i żadnego nie wygrała. Dzisiaj więc fajnie byłoby tę niechlubną serię przełamać, i nie mam nic przeciwko temu - jednak wydaje mi się że Aptekarze tutaj jak to mawiał Pudzian &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;. Są oni w najlepszej formie w lidze jeśli weźmiemy pod uwagę 5 ostatnich meczów. Mają kilku fajnych, szybkich zawodników jak np. Julian Brandt który potrafi się urwać i wywalczyć jakiś róg przy próbie dośrodkowania w pole karne. Przyznam szczerze że te &quot;drugą połowę&quot; wziąłem bardziej ze względu na kurs, ale myślę że goście powinni do samego końca próbować napsuć Borussi w obecnej formie krwi co przyczyni się do przynajmniej tych 3 rzutów rożnych w drugiej połowie.
zwrot: + 119,49 zł ✅✅✅
 
Do góry Bottom